Şimdi Ara

ACİL iphone telefon seçimi için yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

telefon seçimi için kararsız kaldım arkadaşlar , oyun oynayabiliceğim facebook vs internete gireceğim film , mp3 dinleyeceğim e postalara bakacağım tarzda bi telefon arıyorum, iphonelara bakıyorum fakat hangi model seçeyim tam karar veremedim pek de bilgim yok bu tarz telefonlarda. Başka marka/model önereceğiniz bir telefondan varsa dikkate alırım tabiki... yardımlarınızı bekliyorum şimdideden teşekkür ederim yorumlarınız için...

birde iphone almaya karar verirsem turkcellin iphone kampayasından almak çok mu yalnış olur fiyat açısından ? fiyat konusunda da yardımcı olursanız sevinirim , tekrardan sağolun.

• isteklerinin arasinda eger iphone alcam diyorsan bence 3gs yeterli olur.sahsen ben oyle yaptim.eger kameraydi goruntulu konusmaydi degilse derdin 3gs al ios4 ile kullan derim ben.
  • İstiyorsan biraz bekle 2. el ucuza 3Gs 16GB al. Eğer iPhone pahalı dersen 5800 öneririm.
  • Eger iphone almaya karar verirseniz (bence güzel bir seçim olur) ;

İphone internet ile birlikte kullanımı çok keyif veren bir cihaz olduğundan en az 1 gb internet paketiniz olmasında yarar var.

Türkcell kontratlının avantajı internet ve belli miktarda konuşma imkanıda vermesidir. Sitesinden detaylı inceleyebilirsiniz. Bütçeniz ile örtüşüyorsa düşünülebilirsiniz.

Şu an stabil çalışan model ise iphone 3GS dir, bunu tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_hermes2004

Eger iphone almaya karar verirseniz (bence güzel bir seçim olur) ;

İphone internet ile birlikte kullanımı çok keyif veren bir cihaz olduğundan en az 1 gb internet paketiniz olmasında yarar var.

Türkcell kontratlının avantajı internet ve belli miktarda konuşma imkanıda vermesidir. Sitesinden detaylı inceleyebilirsiniz. Bütçeniz ile örtüşüyorsa düşünülebilirsiniz.

Şu an stabil çalışan model ise iphone 3GS dir, bunu tavsiye ederim

iphone daha ağır basıyor diyeyim evet interneti lazım olacak mail vs sitesinden baktım alırsam en 16 gb olan modelini mi seçeyim 8 gb galiba az olur ? turkcell i seçmek konusundan kararsızlığım fiyat açısından ama dediğiniz gibi internet paketi konuşma süresi vermesi turkcellden almayı cazip kılmıyor değil.

• @ahbob görüntülü konuşmayla ilgim yokta kamera lazım olabilir diye düşünüyorum çok mu kötü kamerası acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.