Şimdi Ara

Acil ! İnternet bağlatacağım sizce bana en uygun sağlayıcı hizmeti hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceden TTNet kullanıyordum ancak bir yılı aşkın süredir interneti çok fazla kullanmadığım, dışarıda laptopumda da ihtiyaç duyduğum için Turkcell VINN kullanıyorum. Ancak işler değişti üst kattaki komşumuzla ortak wireless modem almaya karar verdik. Fakat hala hangi sağlayıcıdan hangi tarifeyi seçeceğimize bir türlü karar veremedik. Yaptığımız indirmeler toplam 20 GB'ı geçmeyecek tahminen. Film, oyun indirme, arşivleme gibi hobilerimiz yok çok. Bu işi halletmem için fazla da vaktim yok şu önümüzdeki hafta içi bağlatıp bitirmeliyim. Sizce benim için en uygunu ne olur ? (Fiber hat kullanılmıyor henüz)

• yok mudur yardım ?
  • fiber alt yapısı yoksa ttnete mecbursunuz.

8 mbps hıza kadar olan 50 gb akk kotalı sınırsız internet 59 tl..50 gb sonrası hız 3 mbps düşüyor
    bu tarifeyi öneririm,kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

fiber alt yapısı yoksa ttnete mecbursunuz.

8 mbps hıza kadar olan 50 gb akk kotalı sınırsız internet 59 tl..50 gb sonrası hız 3 mbps düşüyor

niçin ttnet'e mecburum yine superonline'ın fiber harici paketleri yok mu tavsiye etmez misiniz ? ttnetten çeken biriyim çünkü daha önce ama sanıyorum hala tekeller..
  • var superonline adsl var ama fiyat aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Cem

quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

fiber alt yapısı yoksa ttnete mecbursunuz.

niçin ttnet'e mecburum yine superonline'ın fiber harici paketleri yok mu tavsiye etmez misiniz ? ttnetten çeken biriyim çünkü daha önce ama sanıyorum hala tekeller..

bi siz değilsiniz ttnet'ten illallah eden.bu forumun alayı keşke ttnetten kurtulabilsek diyor ama seçenekleri olmadığı için dönüp dolaşıp ttneta dayalı adsl kullanıyoruz.
    üstteki arkadaşında dediği gibi superonline adsl var ama yine ttnet kötünün iyisi hesabı superonlineden adsl almaktansa ttnete devam etmek daha mantıklı.hiç olmassa hattaında felan bi sıkıntı olduğunda ttnete arıza kaydı bıraktığında anında saha elemanları yolluyor ve işini çözüyor.superonlinede bu işler sıkıntılı yürüyormuş,kullanmadım bilmiyorum ama çokca şikayetçi var.

• Tamamdır zaten biliyordum böyle olacağını ama inanmak istemedim işte yine belki dedim, neyse artık başa gelen çekilir. Teşekkür ederim, cevabımı aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.