Şimdi Ara

Acil i5 9600k için Anakart tavsiyesi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dün gece i5 9600k işlemci satın aldım. Anakarta ihtiyacım var fakat butcem sınırlı.

Maks 700 TL Anakarta ayıracak param var.

Ekran Kartım eski gtx 650. Yaz gelince onu rtx olarak güncelleyecegim. Bu şartlar göz önüne alındığında ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam almışsınız ama maalesef fırsatcılıktan dolayı sormak zorundayım, 9600k' ya umarım çok para vermemişsinizdir. Alabileceğiniz en ucuz anakartı alın, ölü soket. Yazın alacağınız RTX kart 3060 ve üzeri ise darboğaz kaçınılmaz olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettsezis

Hocam almışsınız ama maalesef fırsatcılıktan dolayı sormak zorundayım, 9600k' ya umarım çok para vermemişsinizdir. Alabileceğiniz en ucuz anakartı alın, ölü soket. Yazın alacağınız RTX kart 3060 ve üzeri ise darboğaz kaçınılmaz olacaktır.

Hocam i5 10400F olarak güncelledim sistemi. Anakart konusunda b460-m Pro'yu önerdiler. Yüksek ihtimal 3060 üstü bir ekran kartı düşünüyorum. :/

• İlluminatici kullanıcısına yanıt

İsabetli karar olmuş. 10400F ve 3600ramlerle ile 3060'ı tam beslersiniz. Ama o anakartla 3600 kullanamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 4 Nisan 2021; 18:47:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.