Şimdi Ara

ACİL! Hastanede yatış hava değişiminden düşer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar acil olarak öğrenmem gerek diyelim 10 gün hastanede yattım. Bu 10 gün koğuştaki istirahat gibi hava degisiminden düşüyor mu ? Yoksa sadece askerlik süresinden mi düşüyor ? Bilen aydınlatsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla hastanede yattığın süre askerlikten düşüyor. Fakat havadeğişiminden düşmüyor. Yani uzun dönemsen o 30 gün havadeğişimi hakkın duruyor.
  • Kısa dönem için de aynı mı peki ?

• Bu açıdan bir fark olacağını sanmıyorum uzun ile kısa arasında. Tek fark havadeğişimi gün sayısı. Havadeğişimi için ameliyat olmadan önce doktor seni hastaneye yatırıyor. Artık kaç gün sürerse hastanede tetkiklerin yapılıyor yatış esnasında. Hatta birliğinden refakatçi geliyor sevine sevine. Bu sürede şafak atıyor hertürlü. Ne kadar yatarsanız kar yani. Ameliyattan sonra da rapor gün sayısı havadeğişiminden düşüyor.
  • Anladım ama bu dediginiz ameliyat olmayacaklar içinde geçerli mi ? Yani Sadece hastanede tedavi olduğunda (yatisli)

• quote:

Orijinalden alıntı: haydut38

Anladım ama bu dediginiz ameliyat olmayacaklar içinde geçerli mi ? Yani Sadece hastanede tedavi olduğunda (yatisli)

Tabi yatarak tedavi diye birşey var. Ameliyat olmasanda askerlikten düşer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.