Şimdi Ara

Acil Hasta yavrumuz için tavsiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
8
Favori
38.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
685 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah şifa versin bebeğinize. Bizim de kızlarımızdan birisi 35 gün küvezde kaldı. Zordur bilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. ekşisözlükte konu açılmış: ekşisözlük yardım başlığı

Bu yorumu üst sıralara alırsak daha çok kişi görebilir.

@sxlsoft

İlk mesajı ekşisözlük bağlantısını içerecek şekilde düzenlerseniz faydalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veri_denizcisi -- 20 Kasım 2019; 8:56:0 >
  • Ameliyat çeşitli kalıcı yan etkileri olan tehlikeli bir operasyondur ve coğu kez çözeceği sorundan cok daha fazla soruna yol açar. Aynı sekilde adına 'ilaç' denilen patentli $$$'li kimyasal bileşikler de. Tavsiye diyorsunuz, verebileceğim en degerli tavsiye, hastane, tıp, doktor, ilaç, neşter vs içermeyen çözüm bulmaya çalışmanız. Tabi ki cok az kimse bunu uyguluyor. Mehmet Ali Erbil en son örnek, hastanede 1 yılda 10 yıl yaşlandı adam. Ünlüler bir de karaciger kanserine cok yakalanıyor ve hepsi hastanede ölüyor. Sağlık cok degerli birşeydir, başkasına emanet edilemez (Beyaz önlüklü doktor olsa bile)

• Rabbim yardımcı olsun uyuyan dertlerimizi uyandırmasın.
    İnşallah evladınızla beraber sizlerde sağlığınıza kavuşursunuz.
    Cümle hastalarımıza şifalar dertlilerimize devalar ihsan eylesin Allahım.
    Allaha emanet olasınız.
    Up
  • Cenab-ı Allah acil şifalar versin.
  • Allah acil şifalar versin hocam benimde 2 aylık çocuğum var yazınızı okurken içim acıdı..arkadaşlarında sölediği gibi bi bağış hesabı gibi bişey olursa 3-5 bişey toplanır forumdan.tiwetter kullanıcısı varsa forumda oradan ahbap haluk levent vs eklenebilir..ben instadan msj olarak ahbapa haluk levente ve acun ılıcalıya demet akalına yazdım umarım dönüş olur başkada ne yapılabilir bilmiyorum allah size sabır yavruya şifa versin inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 20 Kasım 2019; 2:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sizlere bağışlasın ve uzun ömür versin. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Ameliyat çeşitli kalıcı yan etkileri olan tehlikeli bir operasyondur ve coğu kez çözeceği sorundan cok daha fazla soruna yol açar. Aynı sekilde adına 'ilaç' denilen patentli $$$'li kimyasal bileşikler de. Tavsiye diyorsunuz, verebileceğim en degerli tavsiye, hastane, tıp, doktor, ilaç, neşter vs içermeyen çözüm bulmaya çalışmanız. Tabi ki cok az kimse bunu uyguluyor. Mehmet Ali Erbil en son örnek, hastanede 1 yılda 10 yıl yaşlandı adam. Ünlüler bir de karaciger kanserine cok yakalanıyor ve hepsi hastanede ölüyor. Sağlık cok degerli birşeydir, başkasına emanet edilemez (Beyaz önlüklü doktor olsa bile)
    Ne sacmaliyorsun? Doktor musun? Ben KBB uzmani olduğum halde bu bebeğin girecegi ameliyatın şeklini yapilisini sonucunu başarı oranini ogrenciligimden kalan bilgiyle bile bilemezken doğal yolla cozecekmis öyle mi?

• İnşallah yavrucak sağlığına kavuşur. Allahım size bağışlar. konuyu takipteyim.
  • hocam rabbim acil şifalar versin
  • Konu öne çıksın Allah yardımcınız olsun hesap numarası falan olursa bizde atarız elimizden geldiğince.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• Allah şifa versi

• Arkadaşlar ne yapabiliriz yönetim kurulu burda bunlardan birine toplu mail filan atsak ise yarar mı sizce !!!Acil Hasta yavrumuz için tavsiye

• Bu arada geçmiş olsun Rabbim şifa versin

• Allah şifa versin inşallah!

• Sen ne anlatıyorsun ya ?

Cinciye mi gitsinler ?

Başına gelmemiş boş boş konuşuyorsun .

• Konuyu eksiye acin.

Oradan donus ve gorus olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

Allah acil şifalar versin hocam benimde 2 aylık çocuğum var yazınızı okurken içim acıdı..arkadaşlarında sölediği gibi bi bağış hesabı gibi bişey olursa 3-5 bişey toplanır forumdan.tiwetter kullanıcısı varsa forumda oradan ahbap haluk levent vs eklenebilir..ben instadan msj olarak ahbapa haluk levente ve acun ılıcalıya demet akalına yazdım umarım dönüş olur başkada ne yapılabilir bilmiyorum allah size sabır yavruya şifa versin inşallah
    Çok teşekkür ederim ilgini için inşallah yardımları dokunur

• Hocam bu hastalık ameliyatsız düzelmiyor yani düşünün çocuk doğuyor yemek borusu kapalı ağzından birşey veremiyorsunuz ameliyat olmak Zorunda eskiden de var bu hastalık o zamanlar bilinmediği için çocuk doğuyor anneleri emziriyor ve çocuk boğulup rahmetli oluyor çok zor ve teknik ameliyatlardan geçiyorlar keşke ameliyatsız düzelebilecek bişey olsa

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.