Şimdi Ara

ACİL GEOMETRİ TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bs geoyu bitirdim elimde acil var şimdi ona başlıcam ama sizce acil+kenan kara ikilisiyle nasıl yol izlenmeli (önce videolar sonra testler falan gbi)

• Nasil derken ?
  • ayetulkubra kullanıcısına yanıt
    Yapamadığımız sorularda kullanmak için mi yoksa yaptıklarımızda da izlenir mi
  • e.eomer kullanıcısına yanıt
    Bakın şimdi bu sizin durumunuza göre çok değişkenlik gösterir.

Birincisi anladığım kadarıyla geometrin kötü değil ve iyi. Eğer kötü olsaydı izle derdim her soruyu .
    İkincisi eğer bu sene sınava girmeyeceksen yani 11 isen zamanın çok daha izle .
    Ama sanırım bu sene gireceksin eğer öyleyse bu durumda karşımıza şu durum çıkıyor :

Diğer derslerde eksiğin az mı ? Eğer az ise ve zamanın varsa izlemek senin için kayıp olmaz . Ama eğer diğer derslerde de eksiğin varsa ve zaman senin için önemliyse o halde fazla mükemmelliyetçi davranmak diğer derslerden netininiz düşmesine sebep olur . Zorlandığınız ve tam sınav formatında bulduğunuz çok kaliteki sorulara bakın .
    Bu size zaman kazandırır. Bir diğer durum sınava hazırlık sürecinde olabildiğince fazla sayıda alan denemesi çözmek netlerinizi çok arttırır.
    Muhtemelen biliyor olduğunuz şeyler tekrar izlemekle zaman kaybetmek yerine kitabı bir an önce bitirip kazandığınız vakitle kaliteli geometri denemeleri çözün. Deneme çok önemli, ona olabildiğince vakit ayırmalısınız.
    Bir de zamanınınızı zayıf olan diğer derslere de ayırmak , bir derste aşırı iyi olmaktan çok daha önemli bir genel başarı şartı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayetulkubra -- 9 Aralık 2020; 18:4:36 >

• ayetulkubra kullanıcısına yanıt
    12 olduğumu düşünmeniz dışında dedikleriniz doğrudur

Abi siz nesiniz ya   Lan acile nasıl geçtin ya ben daha BRY A yı bitirip BRY B geçeceğim. Eğer zaten bu hızla 11.sınıf isen fullersin konuların tamsa şuan. Ben de 11im konu eksiğim çok, Kenan Gomutan'dan gidiyorum  

• layt_selamii kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 11 konuların bitti tamamı bitmedi analitğe kadar yani bs dan öncede derecenin fasiküllerinden bitirmiştim zaten artık acile geçip çember konusuna gelene kadar çember dahil ikisnden beraber götürüm diye düşünmüştüm

9-10 konuları tamamsa zaten yani TYT kısmı tamamsa net olarak bayağı iyi olur.

Zaten 9-10 konuların tamsa 11-12 geo konuları rahat olur ( analitik dönüşümü vs.) ve tabii ki özellikle TYT Matına net olarak yansıtırsan iyi olur. Derece garantin var bu zamanda geo bitiren adamın. Tabii ki diğer derslerini bilemem hocam da, TYT Matı hallettiysen önemli bence derece için.

Bana önerebileceğin bir şey var mı geo adına ?

• layt_selamii kullanıcısına yanıt
    Soru çözmek hocam benim de aşırı iyi değil ama önümde daha zaman olduğu için bol bol soru çözeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.