Şimdi Ara

ACİL FİYAT DÜŞTÜ 3 Gün Kullanılmış Ryzen 7 1700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 ACİL FİYAT DÜŞTÜ 3 Gün Kullanılmış Ryzen 7 1700
    Nanakatalog faturalı ürünü aldım 3 gün kullandım anakartı değiştirdiğim için işlemciyi de 1700x ile değiştirmek istedim 1700x aldım bunu da iade gönderdim iade kabul etmediler (Macunu silerken resimdeki gibi azcık çizildi diye) tüketici hakem heyetine başvurdum bir buçuk aydır bekliyorum sonucun olumlu çıkacağını biliyorum ama 6 ay kadar beklemem gerekiyormuş bekleyemiyeceğim için satıyorum sorunsuz kutulu faturalı.

ACİL FİYAT DÜŞTÜ 3 Gün Kullanılmış Ryzen 7 1700ACİL FİYAT DÜŞTÜ 3 Gün Kullanılmış Ryzen 7 1700ACİL FİYAT DÜŞTÜ 3 Gün Kullanılmış Ryzen 7 1700
    Fiyat : 1150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu fiyata satmaniz biraz zor şuan sıfır fiyatları amazonda 1295 tl 3 gün değil bir saat te kullanmanız ikinci el urun sınıfına girer yani fiyatı guncellemenizde fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: security44

Bu fiyata satmaniz biraz zor şuan sıfır fiyatları amazonda 1295 tl 3 gün değil bir saat te kullanmanız ikinci el urun sınıfına girer yani fiyatı guncellemenizde fayda var
    Fiyatı TR'ye göre belirliyorum. Pazarlık da var.

• Türkiye deki sıfır fiyatları 1365 tl ki nanokatologda amazondan geitiryor ürünleri eleştiri amaçlı değil sadece öneri yine siz bilirsiniz mal sizin sonuçta hayırlı satislar

• Güncel son gün..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.