Şimdi Ara

acil dji mavic mini videolar açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayırlı forumlar dji mavic mini ile dün çekim yaptık drone arkadaşın ben kendi telefonuma dji uygulaması yükleyerek uçusu gerçekleştirdik video kaydı aldık uçuş bittikten sonra videoyu açamıyoruz görüntülemiyor bilgisi olan varsa acilinden yardımcı olursa sevinirim

• Çektiğin videonun büyüklüğüne göre uygulama da göremeyebilirsin. Hafıza kartını taktığında videoyu bilgisayarda açabilirsin.

Drone çalışırken ayarlardan uygulamaya daha çok kapasite verirsen telefondan da görebilirsin. en fazla 16gb kadar yapılabiliyordu hatırladığım kadarıyla
  • Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    uygulamada değil telefondan bilgisayara attım hala gözükmüyor uygulama üzerinde açtım kısa videoları açıyor bu videoda pro versiyon istiyor sanırım dosya büyük ve para ile açlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdrli22

uygulamada değil telefondan bilgisayara attım hala gözükmüyor uygulama üzerinde açtım kısa videoları açıyor bu videoda pro versiyon istiyor sanırım dosya büyük ve para ile açlıyor
    Medya oynatıcısı ile ilgili o zaman. vlc player veya gom player indirip dene çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    Ustam denemediğim kalmadı kendimde bilgi işlemde çalışıyorum arkadaşlarada gösterdim diğer videolar açılıyor bu büyük olan medya pro versiyon istiyor sanırım parayla açmak gerekiyor benim anladığım ekrana gelenden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdrli22

Ustam denemediğim kalmadı kendimde bilgi işlemde çalışıyorum arkadaşlarada gösterdim diğer videolar açılıyor bu büyük olan medya pro versiyon istiyor sanırım parayla açmak gerekiyor benim anladığım ekrana gelenden
    Bende de aynı problem olmuştu. 4k 60fps çektiğim bazı videoları Windows Medya Player açmıyordu, ücretli codec al falan diye uyarı çıkıyordu ama vlc ile sorunsuz açabiliyorum.

• Arkadaşlar aynı sorunla karşılaştım bende. Ama bir çözüm bulamadım. Denemediğim oynatıcı kalmadı. Lütfen yardım edin.

• daha yeni,özellikleri daha iyi başka bir bilgisayarda dene.

• daha yeni 3 farklı pc de denedim ama o da olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdrgkturk -- 26 Ekim 2020; 15:54:12 >
  • Merhabalar,

Kayıt alırken sd kart seçeneği var oraya tıklayın. bir de açılmayan video dosyasının uzantısı ne acaba onu yazaiblie minisz

• Arkadaşlar sorunu youtube da bulduğum bir video ile çözdüm. Linki buraya bırakıyorum. Sıkıntıyı çeken arkadaşlar videoda ki adımları takip ederek çözebilirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.