Şimdi Ara

ACİL ÇOK ÖNEMLİ Kısa Ve Öz Soru. N9005 Note 3 Türkçe Menü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Malezyadan aldığım N9005 model Note3 telefonumu şu aşağıdaki romlardan birini yükleyerek Türkçeye döndürebilir miyim ? ( TELEFONUN DİLİ YABANCI DİL ) Aslında sorunun cevabını biliyorum EVET değiştirebilirim, ama emin değilim. Daha önce bu şekilde rom ile değiştiren var mı aranızda ?

NOT: Lütfen sadece soruma cevap verin Morelocale veya başka bir uygulama önermeyin.

N9005 ROM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLStyLe -- 11 Aralık 2013; 19:43:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

Merhaba arkadaşlar. Malezyadan aldığım N9005 model Note3 telefonumu şu aşağıdaki romlardan birini yükleyerek Türkçeye döndürebilir miyim ? ( TELEFONUN DİLİ YABANCI DİL ) Aslında sorunun cevabını biliyorum EVET değiştirebilirim, ama emin değilim. Daha önce bu şekilde rom ile değiştiren var mı aranızda ?

NOT: Lütfen sadece soruma cevap verin Morelocale veya başka bir uygulama önermeyin.

N9005 ROM

Tabikide değiştirebilirsin. Zaten telefon dilleri arasında olması lazım aslında uluslararası diller kategorisinde genelde Türkçe de yer alıyor fakat yoksa herhangi bir rus hindistan romu yükleyerek telefon dilini türkçe yapabilirsin

saygılar

• CsNqVa kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler malezyadan telefon aldım değil alacağım olacaktı kayıtlı bir telefon varda ondan bahsediyordum. Daha önce defalarca custom yada stock rom yükledim ve bü işlemi yaptım ama yeniden emin olmak istedim almadan önce.
  • Nasıl yaptınız ? Veya yapabildiniz mi?
  • maakman kullanıcısına yanıt
    telefon da zaten türkçe seçenek kendinden geldi :) telefon canavar gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

telefon da zaten türkçe seçenek kendinden geldi :) telefon canavar gibi duruyor.

şimdi baktım da bizim ki 900V :( bakıyorum hala
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.