Şimdi Ara

Acil! Citroen C4 mü, Peugeot 307 mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
11.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • c4 bugun bindim arkadas 1.4 unu almis.ici bana genis geldi arka koltuk diz mesafesi benim astra klasikten daha fazlaydi ama bunu sanirim bagajdan kisarak yapmislar simdi forumda okuduklarima gore ole ben bagajini acip bakmadim.motor sesi fazla degildi yalniz 1.4 olmasina ragmen kalkis cekis iyi geldi bana.kapi ustundeki citalar benim de gozume carpti az gevsek gibi.yani ben yeni arac alcak olsam ayni paraya focus astra megan var sanirim citroen ve pejo tercih etmem belki ikinci el olarak alabilirim oda belki yine 2 ci eli iyi olmaz diye dusunurum.tabi zevk meselesi arkadas ikisinide begenmis c4 mu 307 midiyor 307 de pejo nun eski sorunlarini cozdugunu varsayarak 307 diyorum o vakit citroenden bir adim onde bana kalirsa yani icimdeki ses ole diyor. ama bunlarin hicbirini alma 31 kagida focus 1.6 trend sedan var onu al derim gecen birisini yazmis surada 31 kagida var diye sifiri
  • quote:

Orjinalden alıntı: enforacle

c4 bugun bindim arkadas 1.4 unu almis.ici bana genis geldi arka koltuk diz mesafesi benim astra klasikten daha fazlaydi ama bunu sanirim bagajdan kisarak yapmislar simdi forumda okuduklarima gore ole ben bagajini acip bakmadim.motor sesi fazla degildi yalniz 1.4 olmasina ragmen kalkis cekis iyi geldi bana.kapi ustundeki citalar benim de gozume carpti az gevsek gibi.yani ben yeni arac alcak olsam ayni paraya focus astra megan var sanirim citroen ve pejo tercih etmem belki ikinci el olarak alabilirim oda belki yine 2 ci eli iyi olmaz diye dusunurum.tabi zevk meselesi arkadas ikisinide begenmis c4 mu 307 midiyor 307 de pejo nun eski sorunlarini cozdugunu varsayarak 307 diyorum o vakit citroenden bir adim onde bana kalirsa yani icimdeki ses ole diyor. ama bunlarin hicbirini alma 31 kagida focus 1.6 trend sedan var onu al derim gecen birisini yazmis surada 31 kagida var diye sifiri

dizel istiyorum, çünkü ayda 1300 km yol yapıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.