Şimdi Ara

ACİL: Citroën Xsara 1.6 SX 16V almak üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
19.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Citroën Xsara 1.6 SX 16V bu aracı almak üzereyim ne kadara alabilirsen uygun olur. Araç nasıl fazla km yapmış denir mi. Ankara'dayım bu araç için Kayseriye gideceğim ne dersiniz.

İlk aracım olacak acil yardımlarınızı bekliyorum.

• İlan-fotograf vs. var mı?Araç bilgileri nedir?(Kaza-boya-km-donanım-temizlik-model yılı...)
  • Hocam link şu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-kayseri-de-tek-inanmazsan-bak-38957811/detay/
    Değişen yok , 3 parça(çamurluk sağ, sol,kapı) lokal boya var dedi sahibi.
  • Hocam bu arabaya o para verilir mi?
  • O parayı vermeyeceğim zaten kaça alınabilir. Kaç lira verilir ona göre pazarlık edeceğim.

• Çok pahalı,ederi 12 civarı.
  • 14 pahalı mı olur. çok sıkıntılı bir ruh halindeyim. yardımcı olursanız sevinirim.
  • LPG'si hediyeymiş.15 civarına alıp güzel de bir LPG kitini eski sahibine aldırabilirsen tadından yenmez.
    Citroen'in en sorunsuz ve düzgün araçlarından biridir Xsara.İkinci el piyasası zayıftır,bu yüzden ki 2003 model böyle iyi bir arabayı 15 bin civarına alabilirsiniz.
  • Aracın kilometresi gerçekden biraz fazla ama araç seçimi güzel Citroenin başka modellerine bakın derim.
  • hocam ilk aracın olacak madem biraz daha pazarlık yapıp fiyatı düşürmeye bak. yerinde olsam 13e anlaştık mı tamam. seçtiğin lpg kaç para 1.500.
    al abi lpg sistemini ben istemiyorum 1000 lira da ona düş.
    12 bine mis gibi araba.

*lpg karşıyım bagajda bomba var gibi. yerinde olsam lpg'ye hiç bulaşmazdım.
  • O adam bu fiyattan en fazla 14.500'e düşer. LPG hediye edicem ayağına oradan bile kar yapmaya çalışıyor kanımca. Söz meclisten dışarı ama Kayseriliymiş zaten.

Uzak durun bence.

• Hocam en son 14.5 olur dedi pazarlıkla 14'e düştü tavanında siyah folyo var modifiye amaçlı imiş. Boyası moyası yok dedi, aracı gösterirken folyoya rağmen tavanda boya olup olmadığı anlaşılırmı. Çok kararsız durumdayım, aracın modelinide kendinide beğendim lakin fiyatı ve km'si gönül rahatlığıyla almama engel oluyor. 14'ün altına düşermiydi bilemiyorum. durumlar böyle. top sizde arkadaşlar. cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum.
  • lpg markası prins taktır alırsan yada lpi taktır zaten parayı adam ödüyor
  • Hocam bu aracı bizim işyerinde bi abimiz satıyor arac gercekten temiz bir arac isterseniz bir görüşün kendisi ile

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-xsara-110-bin-km-de-2-sahibinden-cok-temizz/detay
  • İLANDAKİ ARABA TEMİZ DURUYOR İYİ BAKMIŞLAR BELLİ AMA MODİFİYE SEVER BİRİNİN ARABASIYMIŞ ANLAŞILAN. BENCE BUNUN MOTORUNA ÇOK YÜKLENİLMİŞTİR ZATEN 161BİNDE. BU MOTORUN ÖMRÜ ÇOK UZUN OLMAZ. ZATEN MÜTHİŞ KAÇAN ARABADIR BU XSARALAR İSTER İSTEMEZ BASARSIN. BENCE HİÇ BULAŞMA BU ARABAYA ZATEN AZ PARA DA İSTEMEMİŞ.
  • hiç tavsiye etmem arkadaşım.amcamınn oğlnda var çokk hasar veriyo bu araç.satıp daha uygun bişi almak istiyo o da.tabi her markada karşılaşılabilir sorunlarla ancak karar yine de sizin
  • Hevesinizi kaçırmak istemem ama bu aracın son sahibi olursunuz gibime geliyor.

-Km oldukça yüksek

-Tutulmayan bir model

Satarken başınız çok ağrır.
  • Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Aracı almadım bilmem iyi ettim bilmem kötü. Hakkımızda hayırlısı diyelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.