Şimdi Ara

çok çok acil cevap snapdragon 680 li note 11s var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ikinci elden redmi note 11s alacağım ama satan kişinin telefonunun kutusunun üzerinde snapdragon 680 yazıyor böyle bir modeli bulamadım internette, hepsi heliolu normalde. bu bir sıkıntı yaratır mı veya böyle bir telefon var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 4 Kasım 2022; 19:54:4 >

• Zaten o 2.05 ghz dediğiniz helio işlemcinin hızı. Telefon yurtdışı ve kutu da sahte olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkür ederim, telefonda bir yamuk var mı sizce ? ben çok anlamıyorum mobil kısımdan

4000 e sıfır yurt dışı da verebilirim dedi bu arada ne dersiniz mantıklı mı bu fiyata ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 4 Kasım 2022; 21:55:29 >
  • Whitebeard. kullanıcısına yanıt

Hocam rica ederim. Yamukluk bana imei kaydında gibi geldi. Bu modele imei yazılımla mı direnç ile mi atılıyor tam emin değilim. İmei'si sağlam mı diye öğrenmeniz lazım. Direnç ile atıldıysa sıkıntı çıkanlar da varmış dikkat. Sonra alıp siz de satmaya çalışmayın. Bu arada mtk işlemcili telefon niye alıyorsunuz sorması ayıp? İleride romunu beğenmezseniz başka rom bulamazsınız bu cihaza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt

anladım imei konusunda fikrim yok açıkçası imei "atıyoruz biz sizin uğraşmanıza gerek yok" dedi adam sadece. ben telefon alınca satmıyorum önceki telefonum mi5s idi , annemin telefon bozulunca ona verdim yeni bir şeye geçmem lazım. mtk-rom kısmında bilgim yok casual olarak kullanıyorum telefonu. 4000 tl ye de daha iyi bir telefon bulamadım açıkçası.

sizin telefon hakkında başka yorumlarınız var mı ? bu fiyata iyi bir model mi ?

edit: 2014 yılında galaxy ace plus'a rom atmıştım sadece onun dışında deneyimim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 4 Kasım 2022; 22:54:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.