Şimdi Ara

Acil çare lazım bıktım fenerden 5 yemekten fm12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gaziantepsporun basinda 2. yilim bitti
    Gecen sezon ligi 9. Bitirdim bu sezon ise 6. Bitirdim
    2 yilda fener ile 4 lig maci 2 turkiye kupası 2 hazirlik mci attim
    Malesefki 6 da sifir cektim
    Toplamda fenerden yedigim gol 36 attigim gol 1
    Bir suru taktik denedim hicbiri gram ise yaramadi
    Ligin acik ara en guclu takimi, cogu maci 3 farkli aliyor

Ek olarak bu sezon avrupa liginde 2.turdan eleme oynayacam haziran ayindayim
    Maas butcem 60bin transfer butcem 600bin
    Dogru duzgun kimseyi alamiyorum takima
    Alt yapi desen yoklara oynuyor
    Ama antepsporu seviyorum memleketimin takimi bi care cozum taktik verin ucuz yollu yada serbestden hic transfer olmamis gizli yildizlar varmi, ligde zaten son 10 macda 11 puan cikarttim moraller sifir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam indirdim hepsini deneyip sonucları ekleyeceğim

şu büyük klupler ne kadar ölücüymüş, nerde genç yetenekli oyuncu var hepsini kapmışlar

dün filtreleme sonucu 1 kişi buldum baya iyiydi cska dan ayrılmış serbest olarak aldım meger herif 36 yaşındaymış geldiğinin 3. maçında ben emekli olcam dedi

yönetimle ne zaman bütçe işini konussam ters cevap veriyor zaten gerçektede hiç sevmedim bu ibrahim kızıl yönetimini oyundada birebir aynısını yapmışlar

tek umudum verdiğiniz taktikler umarım işe yarar

• Bence FM16 veya 17'ye geçin. Çok daha zevkli ve keyifli aslında.
    Her ne kadar seri gelişmiyor olarak gözüksede, aslında her oyunla birlikte ufak tefekde olsa önemli değişiklikler ve özellikler ekleniyor.
    Umarım taktik işe yarar oyundan aldığınız keyif artar.

İyi oyunlar dilerim.
    Suan 10 temmuzdayim taktigi denemek icin henuz sezonu acmadim.

Simdi önemli bir soruyu yoneltmek zorundayim size,

Fm12 de 1 haftadir geceli gunduzlu antep kariyeri oynuyordum yani baya bir emek verdim,

Fm16-17ye bu kariyeri birakip gectigime degermi?

Birde regen diye olay varmis yeni haberim oldu, regenleri goruyorum takimlarin altyapisindan cikiyorlar teklif yapamiyorum bile 20-30m transfer parasi istiyorlar, 1-2 taneside serbest olarak cikiyor onlarada teklif yapamiyorum daha dudaginda biyigi cikmamis herif benden haftalik 100bin istiyor sozlesme icin, zaten benim butun maas butcem max 150

• Başka bir oyuna geçip geçmemek ve değip değmeyeceğinin kararını vermek size bağlı.

Takımlar satmak istemedikleri oyuncular için yüksek bonservis fiyatı ister.
    Kaldı ki takım vermiş olduğunuz bonservis fiyatını kabul etse bile, bu sefer oyuncu sizinle sözleşme imzalamak istemeyebilir.

Takımının itibarı, oynadığınız lig bunda büyük etkendir. 7 büyük ligden genç bir oyuncuyu (yada regeni) almak istediğinizde
    oyun sizin kulüp ve lig itibarınızı kıyaslar.

Başka takımların ilgi göstermesi sizin teklifinizi de olumsuz etkileyen diğer bir faktör. Bu ve bunun gibi daha bir çok ayrıntı mevcut.

Bu yüzden mutlaka almak istediğiniz oyuncu için gözlemci raporu isteyin. Raporlar kısmında oyuncunun takımınıza gelip-gelmemek istemesinden tutun, isteyeceği maaş ortalaması ve transfer ücreti gibi bilgileri görebilirsiniz.
    Hocam suan eylul 1,

Fener ile tff super kupa oynadim 3-1 kazandim o taktikle,

Bana verdiginiz 3 taktikten 2 si de tıkır tıkır işliyor yalniz 3.su cok sorunlu,

Mesela ilk iki taktik ile hazirliklari gol yemeden bitirdim, ama o 3. 4-4-2 gibi olan taktikde (roy wonder taktigi yaziyor adinda) 2 hazirlii maçında 3 gol yedim, yani cozemedim o roy wonderin amacini, ama o oteki 2 taktik birinin adi stand off digeri press, superler.

Genc oyuncu isinide simdilik transfer sezonu acikken her hafta 14-17 yas arasi ise yarar topcu alip 18y alti takima atiyorum, umarim 4-5 sene sonra ise yararlar.

Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim 3. Sezona kupa ile baslangic yaptim ve uefa 2. On olemeden gublara kalmayi basardim simdilik hersey guzel gidiyor, basin toplantilarinda felan sampiyonluk icin onde gorunuyorsunuz diye soruyorlar

• Duzgun bi ss ceken program bulabilirsem konuyu senlendirecem, fraps yukledim ama klavyeden tusa bi kere basinca ss almiyor, ille basili tutcan, klavyeme bozuk muamelesi yaptiriyor fraps nefret ettim tas halbuki tas gibi klavye

• Hocam bu grid taktigi hile gibi geldi bana, her rakibe karsi koyuyorsun, suan ligde 5. Hafta hem uefada hem ligde gelene gecene 3-4 atiyor takim, gerceklik disi hissettirdi bana hevesimi kirdi.

Bunu silip yeni kariyer acacagim antep ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Hocam bu grid taktigi hile gibi geldi bana, her rakibe karsi koyuyorsun, suan ligde 5. Hafta hem uefada hem ligde gelene gecene 3-4 atiyor takim, gerceklik disi hissettirdi bana hevesimi kirdi.

Bunu silip yeni kariyer acacagim antep ile

Yeni açıyorsanız 16ya gecin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam 17yi indirip oynadim ama 1 saat bile zor durdum ekrani arayuzu kontrolleri felan çok uçuk olmuş, 12 cok sade, sanirim 16da 17ye benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Aksam 17yi indirip oynadim ama 1 saat bile zor durdum ekrani arayuzu kontrolleri felan çok uçuk olmuş, 12 cok sade, sanirim 16da 17ye benziyor

Benziyor ama yine de 12 daha sade. Yanlız bi light skin indirmeniz lazım fm 16da kör oluyorsunuz yoksa. Bence 16yı deneyin.
  • Bi yarim saat fm16 vidyolari izledim hocam hemen hemen fm17nin aynisi, yani hc iştahımi acmadi,

Fm update yama sitesinden fm12 21 Ağustos 2017 lig ve oyuncu yamasini yukledim hersey guncel, besiktas kariyeri başlattım,

Sezon sonuna kadar yamadan kaynakli oyun hatalari gormezsem fm12de devam etcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 22 Ağustos 2017; 22:25:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.