Şimdi Ara

(ACİL) Canon EOS 1100D + 18-55mm + Canon Çanta + 2 batarya + kumanda vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makine yaklaşık 19.000 shutter civarındadır ve tertemizdir.Fiyat ucuz, makinede sorun vardır gibi şeyler düşünmeyin.Bu yüzden gelip elinize alıp kullanabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.Özel günlerde ve ufak gezilerde kullandım geri kalan zamanda evde boş durdu. Bu nedenle çizik ve yıpranma belirtisi yoktur. 2 Adet orjinal Canon bataryası vardır. Bataryalardan biri yeni seri olduğu için canon yazısı beyazdır. (sahte demeyin yani ) Orjinal boyun askısı, şarj aleti ve kablosu da vardır. Ayrıca Canon'un giriş seviyesi modelleriyle uyumlu RS-60E3 kumanda da fiyata dahildir.Bu kumanda sayesinde uzun pozlama yaparken makineye dokunmadan tetikleme yapabilir ve titreşimin önüne geçebilirsiniz. Bulb modlu çekimler için kilit özelliği de var. Fotoğrafını koymadım ama kutusu tüm içeriği ile birlikte duruyor. Piyasa değeri 100 TL civarında olan Canon 100EG çanta da fiyata dahildir. Detaylı fotoğraflarını google'dan bakabilirsiniz. Sırt çantası kullandığım için onu da pek kullanmadım, fotoğrafta görüldüğü üzere tertemizdir. Fiyatın makul olduğunu düşünüyorum. Gelip görmeden ya da iyice incelemeden pazarlık teklif etmeyiniz. Eğer yazdıklarımın dışında fiyatı etkileyebilecek bir eksiği çıkarsa orta yol buluruz =)
    İstanbul Anadolu yakasında gelip makine ile fotoğraf çekebilir ve bilgisayarınızda inceleyebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     (ACİL) Canon EOS 1100D + 18-55mm + Canon Çanta + 2 batarya + kumanda vs (ACİL) Canon EOS 1100D + 18-55mm + Canon Çanta + 2 batarya + kumanda vs

• Tertemiz kamera maşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.