Şimdi Ara

Acil bir bakın ölüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler boğazım ciddi derecede acıyor. Konuşamıyorum bile boğazımı yumuşatmak için ne yapabilirim ? Yarına kimya sınavım var bir de , çalışmam lazım yani geceye kadar ayaktayım ne önerirsiniz ? Ihlamur içtim iki bardak kahve içtim tık yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın benim de kimya sınavım var. Bunun bir çaresi varsa bana da lazım bazen senin durumuna düşebiliyorum.
  • tuzlu gargara yap sabah bogazın rahatlar
  • yat uyu al sıfırını geçer sonra...
  • Sıcak su + Bal + Limon ama çok fazla tutmaz
  • kahve içme bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.

Beyler boğazım ciddi derecede acıyor. Konuşamıyorum bile boğazımı yumuşatmak için ne yapabilirim ? Yarına kimya sınavım var bir de , çalışmam lazım yani geceye kadar ayaktayım ne önerirsiniz ? Ihlamur içtim iki bardak kahve içtim tık yok

tereyağ eritip iç
  • Kahve neden içmeyeyim ? Tuzlu gargarayı ve sıcak su bal limonu demeyeceğim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdaqwe -- 8 Nisan 2012; 22:54:26 >
  • Bu dedikleri mi yap iyileşirsin kahve fincanının yarısına bal dok sonra fazlaca karabiber dok karıştır bunu kaşıkla ye boğazını yakıcak ama ye.. Sonra yarım saat boyunca bir şey içme yoksa miden gider yatmadan önce de ihlamur içersen daha iyi olur geçmiş olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamiku549

Bu dedikleri mi yap iyileşirsin kahve fincanının yarısına bal dok sonra fazlaca karabiber dok karıştır bunu kaşıkla ye boğazını yakıcak ama ye.. Sonra yarım saat boyunca bir şey içme yoksa miden gider yatmadan önce de ihlamur içersen daha iyi olur geçmiş olsun :)

Zencefil-bal diyorlar hangisi daha etkilidir sizce ?
  • tuzlu gargara. zencefil varsa evde limonlu zencefil çayı yap. bol zencefil koy içine çayını içerken zencefilleri de çiğne. boğazını yakar ama iyileştirir. balparmak bal varya tüp tüp yapmışlar ondan bulundur yanında sınavda filan. bal boğazı yumuşatır. hadi göriyim seni
  • Karabiber bence yakıyor boğazı...Iyileştiriyor
  • Teşekkürler. Ihlamur bitsin deneyeceğim dediklerinizı
  • Aferin isimli hap var kullanırsan indirir.Yinede doktora bir gözük.Ayrıca sınavı boş ver bence.Ayrıca Karabiber-bal ikilisini daha önce duymuştum,deneyebilirsin.
  • Zencefilli bal.
  • ballı süt ya da ballı su farketmez bal ye
  • Hiç uğraşma ailenden biri nöbetçi eczaneden boğaz spreyi alsın gerçekten iyi gelecektir. Bu arada bu saatte dikkatli olmak lazım onu da göz önünde bulundurun.
  • başlık güldürdü
  • Herkesin kimya sınavımı var acep
  • zencefıllı bal ye ardından sıgara bıle ıcsen avı hıssetmezsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.