Şimdi Ara

Acil bilgiye ihtiyacım var ( 1.6 TDCi Ghia )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu araç bu fiyata sizce iyimidir? benzer ilanlarda 30-35 bin arası değişiyor kmye çürühe carıga bakıldıgında gayet iyi gibi sanırım. 32- 32.500 fln pazarlıkla cıkılabilinir belki pazarlıktan.
    Birde esp muhabbeti var kasımda zorunlu olcakmıs 2bin tl gibi bi masrafı varmıs heralde. bu modelde var mıdır?

• Araba güzel fiyat biraz yüksek
    Bu araçta esp yok zorunluluk kasımdan sonra üretilen araçlar için zorunlu bu aracı kapsamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 model focusumuz vardi.Ghia .4 sene once 24,500 e saatik.3 yasinda, 45000 km de idi.Simdi 2.el fiyatlarinbiraz artti ve bu aracin ustune focus 2 tane makyaj, ve bir kasa degisti.Ayrica o araba hic te 89000 km gibi degil.İc kismiylada oynanmis, ahsap kaplamalar sokulmus .32 bin tl ye daha yeni model bakin.

• Fiyat fazla gibi geldi bana ama sınıfının fullü. Yinede 31500 veya 31000'den fazla verilmez.
  • ben pek beğenmiyorum bu aracı, bu paraya daha makyajlı ve duruşu iyi araçlar alınabilir
  • Teşekkürler yorumlar için, olumsuz yorumlar daha fazla oldugu göre baska bir araç bakmaya devam edeyim ben
  • 2007 collection donanımlı aracı 90000 km de hatasız 30000 e galeriye verdim gecen ay böyle değerlendirme yaparsak arac cok temiz ve hatasizsa olabilir

• Alacaksanız önce turbosuna baktırın.
  • Araba guzelmis ama pahali bana gorede. Makyajlisi alinmiyormu o paralara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.