Şimdi Ara

Acil Bi Sorum Olacak Bu Farm İşi İle >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ben Sp Kasacam Fakat 15gün Sp kasmayı düşünüyorum pre+sp tikle fakat birileri aklımızı kariştirdi pre ile sp tiki aynı anda basınca sp tik bşa gidiyor farketmiyor felan biz 15gün sp kasıp 15gün lv kasacaz neyi önerirsizi pre plus mu yoksa 200luk premi yoksa 150liık mı bide sp tik işi var tabi dlv de acil bi çözüme kavuşalim

• Diyelim saatte 1k sp kasıyorsun
    Silver pre olursa = 1,6k sp
    Gold pre olursa = 2k sp
    PLus pre olursa = 2 k sp (5 saat)

Diyelim gold pre + gold sp ticket aldın saatte alacağın sp miktarı 4k olur . Sence fark ediyor mu
  • 1.Farmı hangi char ile yapacaksın?
    2.farmı yapacağın boş güzel bir yer varmı server da
    3.günde kaç saatini sroya ayırabılırsın*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yase -- 16 Ocak 2010; 13:11:14 >
  • 15tatilde 98wiz var kasma sorunum yok çok arkadaşım var wiz olsun bard olsun sadece bi kaç kişi bize pre alsın aynı anda sp tik bassan sp aynı geliyor fuzuli dedi aklıma takıldı şimdi
  • beyler plus+sp tik açınca mesela plusla saate 5k sp geliyor diyelim sptikide bassık 10k mı oluyor?
  • örneğin 1 ong dan 1sp geliyorsa premıum ile 2sp gelir, sp tickette açık ise ortalama 3sp gelir.. (Plus açarsan 2 saat fazla sp gelir )
    daha da net bir bilgi vereyim .. premium + sp ticket ile 40 ile 50 k arası sp gelir bir günde.. 40 - 50k diyorum çünkü :
    1. kasacağın charın avrupa veya chine olması gelen sp yi etkiliyor avrupa charlar bu konuda daha avantajlı
    2. charı kastığın pt deki kişi sayısı 6 ve üzeri ise ve pt dekilerin Lv ortalaması düşük ise fazla sp geliyor
    Plus alırsan :
    1. gelen sp oranı yükselir
    2. 15 gün farm dan sonra plusla daha kolay lv atlarsın

Plus açacağın saatler pc başında olduğun saatler olsun .. premıum la farm yaparken ortalama günde 2 kez 1.5-2 şer saat farm yaptığın chara lv düşürmen gerekiyor . plusla farm yaparken chara lv düşürme olayı biraz daha fazla uğraştırır seni.. bunu hesaba katarak plus veya premium al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yase -- 16 Ocak 2010; 20:32:45 >

• 15tatilde okul yok bişi yok ortalama günde 60-65k kasabilsem pre plus+sp tik le günün geri kalanını dlvl yapsam bana yeter
    kasacağım cahrda eu char olacak ve beinmle beraber 3 arakdşaıdma farm yapcam tabi ptyi düşük lv lilerle dolduracam o kadarını biliyorum :) saolun
  • plus alsan kasacağın sp günde max 50- 55 k ... salı günü server bakımı bazı geceler dc vs gibi durumları dikkate alırsak 15 günde kasacaın sp 600k dır .. chine char açarsan bu sp oldukça iyi bir rakam ama euro ve birde clerik açarsan çok kötü bir rakam (( 300 silk plus+ kastıracaın chara 150 silk pre alman gerekecek .. kıyafetti, maymundu derken 750 silk çıkar senden ortalama 120 tl
    anladığım kadarıyla sen nasıl olsa okul yok 15 günde char kasayım kendime diyorsun ama 15 günde yapacağın farm ile bişey olmaz.. açcağın charın skillerini 90-92 arasına kadar maxlarsın ...Benim sana tavsiyem euro bir karektere farm yapacak isen 105 in mart-nisan gibi açılacağını da hesaba katarsak 1.5 milyon sp nin altında yapılacak tüm farmlar saçma olur. 150 tl ye 15 günde yapacağın farmdan çok çok daha iyi durumda charlar satılılıyor forumda bence hiç uğraşma 90 + char al kendine

• quote:

Orijinalden alıntı: yase

plus alsan kasacağın sp günde max 50- 55 k ... salı günü server bakımı bazı geceler dc vs gibi durumları dikkate alırsak 15 günde kasacaın sp 600k dır .. chine char açarsan bu sp oldukça iyi bir rakam ama euro ve birde clerik açarsan çok kötü bir rakam (( 300 silk plus+ kastıracaın chara 150 silk pre alman gerekecek .. kıyafetti, maymundu derken 750 silk çıkar senden ortalama 120 tl
    anladığım kadarıyla sen nasıl olsa okul yok 15 günde char kasayım kendime diyorsun ama 15 günde yapacağın farm ile bişey olmaz.. açcağın charın skillerini 90-92 arasına kadar maxlarsın ...Benim sana tavsiyem euro bir karektere farm yapacak isen 105 in mart-nisan gibi açılacağını da hesaba katarsak 1.5 milyon sp nin altında yapılacak tüm farmlar saçma olur. 150 tl ye 15 günde yapacağın farmdan çok çok daha iyi durumda charlar satılılıyor forumda bence hiç uğraşma 90 + char al kendine

o kadar detayli girme kasacak charda pre var zaten bana 600k yeter bein kasan charda 94-95lerde farm yapacak ondan bu charları kasıyoruz 92-94e ff etsin zaten açacağım uild Bard/Cleric olacak 600-700sp yeter bana lv kasarkende az gelir preden 30k verir,amacımız eğlence olsun bizi kasan chara sp kasacağı için yapıyoruz bu charları arkadaşa yardım amacli :)

• sorun yok o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.