Şimdi Ara

ACİL BAKIN YARDIMINIZ LAZIM ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENDEKİ BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ AŞAGIDA MEVCUT.
    BANA CS OYUNUNUN SERVER LIGI TEKLİFİ GELDİ 7 24 PC AÇIK OLACAK KULLANMAYACAKSIN AYLIKTA 500 LİRA PARA VEREYİM DİYOR KONTRAT DA İMZALAYACAGIZ DİYOR BÖYLE BİR İŞ OLABİLİR Mİ ?
    ADAMIN VERDİĞİ SİTEhttp://www.anadolucs.com/
    SİSTEMİM
    ACER GD245HQ 120HZ 3D 2MS MONİTÖR
    İ5 4670K CPU
    MSI Z87 GD65 GAMİNG MOTHERBOARD
    EVGA GTX 770 4GB SUPERCLOK ACX DUAL BİOS(YENİ ALINDI DÜN MONTAJLANDI) 1138 TL
    AVEXİR CORE SERİES CL9 1.5V 1600 RAM 4*4 2 YEŞİL 2 KIRMIZI SET
    H100İ CPU COOLER (WİTH 4 CORSAİR AF 120 FAN) H100İ Corsair 4 tane fan
    1 TB SEAGATE BARCUDA 7200 RPM HDD
    SİLENT PRO 720 WATT PSuTL SATIŞ SİTESİ BULAMADIM
    HAF 942 X KASA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exptouch -- 22 Ekim 2014; 21:11:57 >

• Sistemin çok şeker

bir tek ekran kartında aceleci ve mantıksız davranmışsın. Zira neredeyse aynı fiyata biraz daha bekleyerek GTX 970 alabilirdin

Burda esas soruya gelince , böyle bişe hakkında bilgim yok fakat ben öyle pahalı ve kaliteli bir sistemi aylık 500 lira için aylarca işgal ettirmezdim , he sistemini malettiğinin üzerini kazanabileceğin kısaca hatrı sayılacak bi kar yapacağın sözleşme (nasıl oluyosa) yaparsan düşünülebilir derim.
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    sistem önceden toplandı hocam bende 7970 matriks platnıum vardı
    garantiye gitti yerine gtx 770 verildi o zamanlarda yoktu zaten 970 ler çıkmamıştı.
    sistemim yorulur mu soğutmama yeterli gelirmi hadi işlemciye birşey olmadı ekran kartı 7 24 çalışmaya dayanabilirmi ?
  • 7/24*30 çalışacak pc cayır cayır yakmasada amper amper elektrik içecektir

Böyle bir kullanımda aylık + 30 40 lira fatura gelmesi işten bile değil.

+ gerçekten sözleşmeye sadık kalırsan aylarca öyle bi canavarı kullanamayacaksın ve ups de bulundurman gerekecek ! işin garip tarafı :D

Uzun süreli elektrik kesintisi yaşadığında ups en azından bir süre yetecektir gerekli irtibatı kurar durumu izah edersin onlarda önlemini alır varsayarak söylüyorum hala tam anlamış değilim neden hosting tarzı birşey için seni seçtiler onca firma varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 22 Ekim 2014; 21:40:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.