Şimdi Ara

ACİL BAKIN ASKERLİK HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ayrıntıları söylemek istemiyorum askerde bu tarz yaraları olanlara baya çektiriyorlarmış bıçak yarası bu bişey olurmu ?https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1471214_713036362040610_295892427_n.jpg

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalan yok öyle bir şey çektirme falan diye ama kesipde çekmişseniz ve bir psikolojik hastalığınız varsa silah falan vermezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

yalan yok öyle bir şey çektirme falan diye ama kesipde çekmişseniz ve bir psikolojik hastalığınız varsa silah falan vermezler

Hocam taktılar bıçağı psıkolojık hastalıgım falan yok ne yapacagım bılmıyorum hem aılemın gormemesı lazım hemde askerde askerlıgın uzuyor falan dıyenler var dogrumudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jarvan

quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

yalan yok öyle bir şey çektirme falan diye ama kesipde çekmişseniz ve bir psikolojik hastalığınız varsa silah falan vermezler

Hocam taktılar bıçağı psıkolojık hastalıgım falan yok ne yapacagım bılmıyorum hem aılemın gormemesı lazım hemde askerde askerlıgın uzuyor falan dıyenler var dogrumudur ?

doktora git bıçak paslı falan olabilir onuda geçtim her efsaneye inanma askerliğin uzaması falan uzun konular ama askerlikte mantık arama ve efendi biriyse gayetde düzgün takılırsın. hatta erken teskere alanlar falan oluyor nasıl oluyor bilmiyorum ama 10 gün mü 20 gün mü ne erken teskere alabiliyorsun

• Şehir efsanesi her duyduğunuza inanmayın.Faça yara izleri askerde sadece ordu evlerine , gazinolara seçilmenize engel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarvan

Beyler ayrıntıları söylemek istemiyorum askerde bu tarz yaraları olanlara baya çektiriyorlarmış bıçak yarası bu bişey olurmu ?https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1471214_713036362040610_295892427_n.jpg

Sende jarvan oyna kral ol qnq

• yok efendim öyle şeyler. yalandır. itibar etmeyiniz. ben bitirdim geldim. acemi birliğinde kayıt altına alınır kesik izi. ilerleyen dönemlerde bir ihtimal bakarlar kesik sayısı fazla ise kendinizi askerliğe elverişsiz duruma getirmeye çalışmaktan ceza alırsınız. ama sizin yaranız 1 tane ve önemsiz bir durum. o kadar durulmuyor üzerinde. takılmayın diyorum bu tarz şeylere. sormak istediğiniz başka bir şey olursa konu altında veya mesaj ile sorabilirsiniz. geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.