Şimdi Ara

Acil bakarmısınız LG 2 brightstar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Brighstar ve basarının getırdıgı tleefonlar LG turkıye garantısı altındadır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Brighstar ve basarının getırdıgı tleefonlar LG turkıye garantısı altındadır..

Brighstar=Teleservis ise Brighstar garantili ürünler sıkıntılıdır bence
  • hayır hocam brıghstar sadece ıthalatcı fırma.. garantılerıne LG turkıye bakıyor servısı arayıp ogrenebılırsınız...

basarı brghstar teknosa turkcell hızlı al ın sattıgı urunlerın hepsıne LG turkıye bakıyor
  • quote:

hayır hocam brıghstar sadece ıthalatcı fırma.. garantılerıne LG turkıye bakıyor servısı arayıp ogrenebılırsınız...

basarı brghstar teknosa turkcell hızlı al ın sattıgı urunlerın hepsıne LG turkıye bakıyor

e peki bu teleservis-Brighstar yakınlığı nerden kaynaklanıyo madem bağımsızlar birbirinden?
  • o konu hakkında bılgım yok..

basarınında garantı servısı var ama kendılerı bakmıyor onların getırdıklerını de lg turkıye bakıyor...

burada onlar sadece aracı oluyor
  • quote:

o konu hakkında bılgım yok..

basarınında garantı servısı var ama kendılerı bakmıyor onların getırdıklerını de lg turkıye bakıyor...

burada onlar sadece aracı oluyor

hımm anladım ama brighstar mı başarı mı derseniz ben başarı'yı tercih ederim brighstar'a ısınamadım okuduğum yorumlarda
  • aralarında fark yok G2 de ıste...
  • Bence geri yolla parani iste ya 1300e paralel ithalat al ya da teknosadan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

arkadaş Lg g2 yi Brighstar garantili alırsak Lg Türkiye servisi mi bakıyor? Brighstar mı bakıyor? Teleservis mi bakıyor? Bu ne karışık durummuş yaa

Arkadaşlar telefonu hangi firmanın garanti kapsiminda almisaniz telfonun başına bir iş geldiğinde o firmayla muhatap olacaksınız sadece servisle ilgili asamadginiz konularda LG müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz bu da nekadar faydalı olur bilmem LG tr garantisi olan cihazlara sadece vintek LG firması bakmaktadır ve direkt olarak LG firmasının tr deki tek yetkili servisidir yani lg nin ülkemizde ki eli ayağıdır bu yüzden LG tr garantili cihazlar fiyat bakımından diğer yüklenici firmalardan biraz daha tuzludur ama başınız ağırımaz benim kişisel tavsiyem lg tr garantili cihazlara yönel menizdir

• by_ager34 kullanıcısına yanıt
    evet haklısınız ama brıgstar ve basarının sattıgı cıhazlarının garantı belgelerınde LG turkıyenın kasesı var.. yetkılıs servıs ı arayıp sordugunuzda zaten bunu onaylıyorlar..
  • quote:

evet haklısınız ama brıgstar ve basarının sattıgı cıhazlarının garantı belgelerınde LG turkıyenın kasesı var.. yetkılıs servıs ı arayıp sordugunuzda zaten bunu onaylıyorlar..

En azından başarı için ben de böyle biliyorum
  • quote:

Bakın garanti ve servisi karıştırıyoruz sorun burda cihaz illaki lg nin garantisi ve güvencesi altındadır fakat servis hizmetleri hangi firma tafafından sağlandığı önemlidir örneğin cihazı başarı garantisi dahilinde aldınız cihazın arıza ve onurımıyla başarı firmasının teknik servisi yükümlüdür Lg nin ülkemizdeki tek yetkili servis vintek lg dir ve cihazı alırken distribütör garantili değilde bakın tekrar söylüyorum Lg tr garantili ibareli cihazları almış olduğunuzda dirket olarak vintek le yani lg nin kendisiyle muhatap olursunuz
  • diğer distribütör firmalar cihazı lg den ucuza maleder ve LG tr garantisi alntındaki cihazlardan daha ucuza satar çünkü servis hizmetlerini kendileri verir ve buna LG tr karışmaz
  • by_ager34 kullanıcısına yanıt
    turkıyede basarı servısı LG ye bakmıyor lg servısını (vıntek ı ) arayıp ogrenebılırsınız...
    resmı dıstırıbıtoru dur basarı ve brıgstar...

cok kafanıza takılıyorsa vıntekı arayın sıze aynı cevabı verecekler cunku garantı belgelerınde (brıgstar ve basarının getırdıgı urunlerın) LG nın kendı kasesı mevcut...
  • insallah brigtstar logolu tüm telefonlara teleservice bakmıyordur.bugün annemin 4s ini tamir etmek için 1600lira istediler. garantili cihaz. ülkede dolandiricilik artık resmi olarak yapiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acg92

insallah brigtstar logolu tüm telefonlara teleservice bakmıyordur.bugün annemin 4s ini tamir etmek için 1600lira istediler. garantili cihaz. ülkede dolandiricilik artık resmi olarak yapiliyor.

Ip5 fiyati cekmisler :):)
    Grcmis olsun...

G2 de allahtan sadece ithalatci firma :)
    Lg servislerininde pek assagi kalir yonu yokta neyse ...

Allah kimseyi onlarla muhattab ettirmesin

• LG TÜRKİYE garantisi, brightstar tarafından veriliyor, ama yinede kutularda LG TÜRKİYE tarafından garantilidir diye 2. bi etiket yapıştırsalar insanlar korkuya kapılmaz. :D Niye çünkü K50 aldım babama ondada aynı sorun vardı, araştırdım, LG TÜRKİYE brightstar ile anlaşmalıymış zaten...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.