Şimdi Ara

Acil bakarmısınız LG 2 brightstar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hızlı al dan almış olduum 1529 TL ye Lg türkiye g2 geldi ancak üzerinde brightstar vodafone garantili yazıyor bu konuda bilgisi olan varmı ithalatçımı gönderdiler bize?

• Aynı durum bende de var bende öğrenmeye çalışıyorum. Daha net bir bilgi bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecguven

Aynı durum bende de var bende öğrenmeye çalışıyorum. Daha net bir bilgi bulamadım.

sizin tel ne zaman geldi hızlıaldan mı alddınız sizde ben jelatini açmadım ne olur ne olmaz diye ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomreader2010

quote:

Aynı durum bende de var bende öğrenmeye çalışıyorum. Daha net bir bilgi bulamadım.

sizin tel ne zaman geldi hızlıaldan mı alddınız sizde ben jelatini açmadım ne olur ne olmaz diye ama

Hızlı aldan dün aldım bugün geldi. Ben açtım içinde bir belge varmı diye ama işte farkı bilemediğim için daha tespit edemedim durumu.
    Yarın LG müşteri temsilcisini arayıp soracağım bakalım onlar ne diyecek. Bugün mesaj attım ama düzgün cevap yok.
  • quote:

quote:

quote:

Hızlı aldan dün aldım bugün geldi. Ben açtım içinde bir belge varmı diye ama işte farkı bilemediğim için daha tespit edemedim durumu.
    Yarın LG müşteri temsilcisini arayıp soracağım bakalım onlar ne diyecek. Bugün mesaj attım ama düzgün cevap yok.

ben aradım bize sadece başarı hakkında bilgi verdiler aldığınız firmayla görüşün diyorlar imei ile kontrol edin dedim öyle bir sistem yok dediler

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben aradım bize sadece başarı hakkında bilgi verdiler aldığınız firmayla görüşün diyorlar imei ile kontrol edin dedim öyle bir sistem yok dediler

o zaman durum daha da karışık
    Birde servisi arayıp sormak lazım hangisi bakıyor diye. Birde onu deneyelim.

Gerçi bendeki paket içindeki kullanma kılavuzunda garanti belgesi yazıyor ama omu değilmi bir öğrenemedim. Kimsede net bişey demiyor.

Hızlı al sorduğumda

Değerli Müşterimiz,
    Almış olduğunuz ürün Brigstar distribütör firması tarafından 2 yıl garanti altındadır. Ürününüzün herhangi bir sorununda faturası ile işlem yaptırabilirsiniz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

böyle bir mesaj geldi ama ben anlamdım hala LG Türkiye mi değilmi? ki eğer değilse fazladan verdiğimiz para bir yana sahtekarlıktan gidip dava bile açmak isterim firmaya.

• klavuzun arkasına göre benim garanti lg türkiye hocam brigstar ile ilgili hiç bir şey yok
  • quote:

klavuzun arkasına göre benim garanti lg türkiye hocam brigstar ile ilgili hiç bir şey yok

Hocam sanırım aynı benimki ile Kılavuzun arkasında o kadar ufak bir yer ki.
    Ben daha büyük bir kart bekliyordum o yüzden kafam karıştı. O zaman sorun olmaz inşallah. Hiç işin düşmez oraya
  • ecguven kullanıcısına yanıt
    inşallah işimiz düşmez 1 ay fiyat araştır sonrada içine sindirmesinler telefonu can sıkıcı garanti klavuzun arka sayfasıysa bir sıkıntı yok heralde birde diğer forumda brigstarın büyük firma olduğu felan yazmışlar başarı kvk genpa gibi hayırlısı bakalım
  • tomreader2010 T kullanıcısına yanıt
    Yok brightstar büyük firma zaten. LG'nin diğer ülkelerdeki distiribütörü aynı zamanda çok büyük firma sorun olmaz diye umut ediyorum. Hayırlı olsun tekrardan.
  • quote:

Yok brightstar büyük firma zaten. LG'nin diğer ülkelerdeki distiribütörü aynı zamanda çok büyük firma sorun olmaz diye umut ediyorum. Hayırlı olsun tekrardan.

teşekkür ederim sizede hayırlı olsun umarım işimiz düşmez
  • Değerli Müşterimiz,
    Siparişiniz de bulunan ürün LG Türkiye distribütör firması olan Brigstar tarafından 2 yıl garantilidir.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

ŞEKLİNDE MESAJ ALDIM. SIKINTI YOK ARKADAŞLAR. İÇİMİZ RAHAT OLABİLİR.
  • quote:

quote:

teşekkür ederim sizede hayırlı olsun umarım işimiz düşmez

İşin düşsede hiçbir sıkıntı olmaz aksine brightstar lg nin uyduruk tr servisinden çok daha büyük bir servis ağına sahip.
  • umarım ihtiyaç duymayız garantiye kullanmaya başladık artık
  • Brightstar'ın teknik servisi TELESERVİCE miş bilginize. Ben sırf bu yüzden tercih etmedim.
  • Brightstar ın Lg ürünlerine LG türkiye bakıyor... Sony ürünlerine teleservice bakabilir ama konumuz lg olduğna göre Teknosa dan aldığınız üründe hangi servise ile muhatap oluyorsanız brightstar dan aldığınız üründe de aynı servis ile muhatap oluyorsunuz...
    Forumdan sizin gibi alan bir arkadaş öyle demişti, hatta brighstar biz bakmıyoruz Lg nin kendisi bakıyor vs. demiş kendilerine...
  • Brighstar vodafone adli firmanin distrubitor firmasidir sorun cikmaz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone da çıkmaz belki de teleserviste çıkar :) biraz araştırın bu firmanın mağdur ettiklerini bana hak vereceksiniz. Beni de benzer şekilde mağdur ettiler.
  • teleservis çok sıkıntılı bir servis. benim motorola atrix cihazımı 4. göndermemden sonra servise aldılar, millete muadil diye daha düşük model vermeye çalıştılar, daha 1-2 ay para iadesi için uğraşcam gibi gözüküyo, ama akıllanmadım işte daha bu sonuçlanmadan lg g2 aldım onunda servisi teleservismiş. demekki çekeceğimiz varmış.
  • arkadaş Lg g2 yi Brighstar garantili alırsak Lg Türkiye servisi mi bakıyor? Brighstar mı bakıyor? Teleservis mi bakıyor? Bu ne karışık durummuş yaa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.