Şimdi Ara

ACİL !!ARAÇ ALCAM RUHSATTA DYB FOCUS YAZIYOR TİPİNDE BANA TRENDX DEMİSDİ DOGRUMU BU ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
25.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar yarın ALLAH izin verirse 2015 ford trendx focus alcam , lakin ruhsatına bakdıgımda tipinde DYB focus yazıyor şasi no ile sorgulama yapdirdigmda arac style paket gorunuyor trendx in bir ustu arac sahibine sordugumda sigortacım trendx bulamadigi icin öle girmis dedi bende ruhsatta ne yazıyor peki dedigimde resmini gonderdi bana trendx adı bile gecmiyor tip kısmında DYB focus yazıyor sadece.. BU ARACIN TRENDX PAKET OLDUGUNU BEN SİMDİ NERDEN ANLİYACAGM BİLEN BİR ARKDAS VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• trendx paketindeki donanımlara bak ne varsa, yap karşılaştırmasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1.5 DCI motor olan arabalarda 1.6 benzinli falan cikiyodu olağan şeyler bunlar sistemde hata oluyo

• Iciyle dıştan on ve yan fotosu varsa yardımcı olurum.

• 2015 katalogunu bulun bir yerden ordan donanımları karşılaştırıp bulabilirsiniz.

• Dizel mo benzin mi ? Dizelse motor gücü farki var.

• aracın resimleri var mı?

• Fordlarda genel olarak karşılaşılan bir durumdur. Aynı şase numarasına bağlı olarak birçok araç üretimi buna sebep olmaktadır. Eski aracımız CMax, sistemde Fusion olarak görülmekteydi. Çözüm şu şekilde; herhangi bir Ford yetkili servisine gidilip aracın tüm numaralarının belirtilen araca ait olduğuna dair bir kağıt alınır ardından trafik şubeden bilgiler yenilenir. Sigortacıdan da yardım alabilirsiniz.

• Donanımları karşılaştırın. Olmadı yetkili servise şase no gönderip aracı sorgulatın. Stil paketi iki makyaj ile trendx paket diye satmasınlar sonra. Dikkat edin temkinli olun. Sorun soruşturun.

• https://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do

Şase nosunu yazın üretim tarihine kadar çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arac dizel arkdaslar 1.6 motur gucu 70k sanırsam fordlarda trendx sytle titanum model var 2015 lerde..baska paket yok galiba ruhsatta yazmaması gercekden cok ilginc.. resimleri vardi ama adama ilanı kaldirmasını soylemisdim bende resmleri kaydetmedm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promil06 -- 12 Mart 2018; 0:51:28 >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    HOCAM ŞASE NO GİRDİM ALAKASİZ BİSEY CIKDI.. Focus 2014-, 1.6L Duratorq DI TC (95PS), Buz Beyaz DİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promil06 -- 12 Mart 2018; 0:55:54 >
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    Pardon, artık bilgi vermiyormuş.

Eskiden üretildiği fabrikaya, opsiyonlarına kadar yazardı.

Edit: 95likse zaten trendx olmuyor mu? Stylelar 115lik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETEC SE -- 12 Mart 2018; 1:8:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Pardon, artık bilgi vermiyormuş.

Eskiden üretildiği fabrikaya, opsiyonlarına kadar yazardı.

Edit: 95likse zaten trendx olmuyor mu? Stylelar 115lik.

vala pek bir bilgimyok artık yarın servisde arabayı baktırırken sordururuz..

• Trendx ile style jantı donanımı farklıdır. Farkı bilmeden araba almanız bile sakat. Malum siteden bakabilirsiniz farklarına

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Trendx ile style jantı donanımı farklıdır. Farkı bilmeden araba almanız bile sakat. Malum siteden bakabilirsiniz farklarına

aslında keske style olsa trendx onun bir asagısı..ben sdece ruhsatta yazmıyor modeli ona takıldim..

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Trendx ile style jantı donanımı farklıdır. Farkı bilmeden araba almanız bile sakat. Malum siteden bakabilirsiniz farklarına

aslında keske style olsa trendx onun bir asagısı..ben sdece ruhsatta yazmıyor modeli ona takıldim..

Ruhsata takılmayın. Çoğu aracın yanlış yazılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.