Şimdi Ara

acil antivirüs programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc cilin2000 kullanıyorum,ama update yaptığım zaman program çalışmıyor,hata veriyor

bana acil internetten indirebileceğim her gün güncelleyebileceğim bir anti-virüs prog. lazım

bilgilendirirseniz ve link gönderirseniz sevinirim.

• ?ey veya Emule kullanarak istedigin VİRUS Prg indirebilirsin
    Panda Platinum 7.1 tavsiye ederim
  • kaspersky ve hayatta makinayı kasmas emule varsa arat crackli geliyo
  • norton 2005 ındırdım diger surumlerine gore virusu hemen siliyo ve makinayı kastırmıyo yani en azından benimkini kastırmıyo memnunum yani eskisinde oldugu gibi silmemezlik yapmıyo en azından sımdıye kadar hemen buldu ve sildi ..
  • antivir yada avast
  • Antivir i kesinlikle tavsiye ederim. www.free-av.com/
  • Dostum antivirus donanımsal bisey degildir,yazılımsaldır.Oraya yaz.
  • 2005 kasmıyo ha norton hayret
  • e trust ez armor 2005. www.inndir.com da bulabilirsin.
  • panda çok güzel norton bilgisayar bir sürü şey kuruyo .ben sahsen norton gıcık kapıyorm.şuan pandayı kullanıyorm acayyip memnunm
  • norton kullandım berbat
  • Norton Antivirus 2005'i tavsiye ederim. Sistemi kasmadığı gibi trojan veya Virusların canna okuyor. Ayrıca Sistem taramasını oldukça hızlı yapıyor.

Bu konu üzerine başka bir sayfada konuşmuştuk ama buradada yazmak istiyorum. Ben Norton'u ve McAfee'yi senelerdir kullanıyorum vede çok memnunum. Norton kasıyor diyenlerede şaşıyorum doğrusu. Ya ayarlarını iyi yapamıyorlar, yada kurarken bir hata yapıyorlar. Norton bunu okumaya çalışırken zaman kaybettiği için kasıyor iftirasına uğruyor. Nortonun bütün sürümlerini kullandım ve hiç kastığını görmedim.
    Temiz bir sistem kurduktan sonra Norton'u kurun ve ondan sonra ne kurarsanız kurun bakın bakalım kasacakmı? Olmadık oyunları, bir sürü Trial versiyon programları bunların üzerinede Norton'u kuruyorsunuz, haliyle ki yavaş açacaktır, sizin deyiminizle kasacaktır.
    Dünyada ilk sırada olan Norton ve McAfee'yi, Dünyanın en büyük firma ve kuruluşlarından olan NASA, IMF, Altavista, IBM, Mercedes, BMW vs. vs.. Türkiye'de bildiğim kadarı ile Mynet, Superonline TSK gibi kuruluşlar kullanırken, siz buna kötü veya kasıyor demeniz doğrusu hiç de yadırganmayacak bir durum değil diye düşünüyorum! Oysaki bu kuruluşların yanında bizim bireysel bilgisayarlarımız sadece bir hiç!!!
    Bizde bir deyim vardır: "En kısa yol, uznuda olsa bildiğim yoldur" denir. Bildiğinizden şaşmayın arkadaşlar. Ben sadece bilginiz açısından birkaç satır karaladım işte.
    Kimseyi kırmak veya üzmek istemem. Böyle bir durum zuhur etmişse algılayan herkesden özür dilerim ve kırmaktansa, kırılmayı tercih ederim!!!
    Saygılar ve hoşça kalın. KitapGibi

• Kitap, sen kaybolmuştun 1-2 haftadır.. Tekrar aramıza hoşgeldin

Ama sana bilakis katılmamaktayım. Norton da antivirüs mü Allah aşkına!!!

KASPERSKY 4.5
  • Bitdefender .. Hem fw hem anti virus calistigini bile hissetmezsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Kitap, sen kaybolmuştun 1-2 haftadır.. Tekrar aramıza hoşgeldin

Ama sana bilakis katılmamaktayım. Norton da antivirüs mü Allah aşkına!!!

KASPERSKY 4.5

Hoş bulduk Faux Carnival
    Yaws Faux haberim olmadan nöbet falanmı tutacaz yoksa burada?

Norton ve McAfee derim başka bir şey söylemem!!!
    Almanya Chip dergisi ve Stiftung warentest, en iyi Antivirus programlarını şöyle sıralamış.
    Norton AntiVirus
    AntiVir Personal
    McAfee VirusScan
    F-Prot Antivirus
    Hoşça kal Faux Carnival.

• quote:

Orjinalden alıntı: arabian night

Dostum antivirus donanımsal bisey degildir,yazılımsaldır.Oraya yaz.

Burası yazılım forum'u zaten neden kızıyon ki adama...
  • www.f-prot.com;
    TSR olmayan dos versiyonu da ücretsiz ayrıca...
  • ESET Nod32 Antivirus oneririm

not:eger ingilizceniz varsa dunyanin en buyuk ticari satis sitesi olan Amazon.com da Norton Review`larina goz atabilirsiniz.norton kurmak isteyenler icin bir fikir olabilir.bu arada orada bir cok insan sistemi kastiriyor demis artik bilemicem :) kendi yorumumu yapmiyorum tabiki

Norton Antivirus 2004
    Norton Internet Security 2004
    Norton Internet Security 2004 Professional
    Norton AntiVirus 2005 - Single User

• "Antivir" kesinlikle en iyisi,bedava olması sizi aldatmasın hayli büyük işler becerior
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.