Şimdi Ara

Acil alınık 7 plus 128/256gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    128 veya 256 gb acil nakit alınacak

Sıfır yada 2. El yurtiçi garantili cihaz arıyorum renk mümkünse mat siyah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilan detayları :

ankara içi elden teslim almadığım cihaza önce havale yapmam
    piyasada 128gb 4000-4200 arası fiyatlara sıfır jelatinli cihaz alınabiliyorken sadece jelatini açılmış olsa bile 2. el cihaza 3500e alınmaz
  • arkadaş ölmüş eşek arıyor, telefon değil.... piyasayı da belirlemiş kendisi şu fiyata şu alınmaz diye

bir sonraki piyasa belirleme faaliyetinize apple'ı da dahil edin de fiyatları aşağı çeksinler biz de sıkıldık 5k'ya telefon almaktan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

arkadaş ölmüş eşek arıyor, telefon değil.... piyasayı da belirlemiş kendisi şu fiyata şu alınmaz diye

bir sonraki piyasa belirleme faaliyetinize apple'ı da dahil edin de fiyatları aşağı çeksinler biz de sıkıldık 5k'ya telefon almaktan...

2 tane 7 plus mat siyah 128 gb yurtiçi garantili cihaz aldım 3000 ve 3100e
    1 veya 2 tane daha cihaz lazım yine

2. el olursa 3100-3200 arası fiyat verebileceğimi söyledim

sıfırı 4000-4100 e müşteri faturalı jelatini açılmamış cihazlar var piyasada

türkcell mağazasından 4400 fiyat aldım

ilk çıktığı zaman ki sıfır fiyatından alıp şimdi hala 2. eline 3750 isteyip satamayınca zorunuza gitmesin
    eğer ki 3500 e 2. el almak isteyen varsa istediği adetlerde cihaz ayarlarım

@lifeblood6 eğer bi cihazı ilk çıktığında mağazasından alırsan elbette ki pahalı alacaksın apple kimi kucaklayacak yoksa ? yada samsung, htc, huawei vs vs vs.

cihaz alırkende piyasada istenilen fiyatlardan uyguna alırım satarkende piyasada istenilen fiyatların altında satarım

• quote:

Orijinalden alıntı: |qEccE|

quote:

arkadaş ölmüş eşek arıyor, telefon değil.... piyasayı da belirlemiş kendisi şu fiyata şu alınmaz diye

ilk çıktığı zaman ki sıfır fiyatından alıp şimdi hala 2. eline 3750 isteyip satamayınca zorunuza gitmesin

@lifeblood6 eğer bi cihazı ilk çıktığında mağazasından alırsan elbette ki pahalı alacaksın apple kimi kucaklayacak yoksa ? yada samsung, htc, huawei vs vs vs.

cihaz alırkende piyasada istenilen fiyatlardan uyguna alırım satarkende piyasada istenilen fiyatların altında satarım

Ticaretin ustasından inciler....

Apple kimi kucaklayacak yoksa derken??? Ona kucaklanmak denmiyor, ona keyfii yaptığım alışverişin hesabını kitabını yapmamak deniyor.. Bayiye ilk giren telefonu alıyorsam, 300-500 fazla ödemeyi zaten kabul etmişim demektir.. Sıkıntı yok.

Bahsettiğin fiyatlara telefoncu da alıyor, gider ona satarım, en azından adamın işi bu ekmek yiyecekse o yesin..

Forumdan ölü fiyata toplayıp, sahibinden de ticaret yapmaya benzemez bu iş...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |qEccE|

quote:

Ticaretin ustasından inciler....

Apple kimi kucaklayacak yoksa derken??? Ona kucaklanmak denmiyor, ona keyfii yaptığım alışverişin hesabını kitabını yapmamak deniyor.. Bayiye ilk giren telefonu alıyorsam, 300-500 fazla ödemeyi zaten kabul etmişim demektir.. Sıkıntı yok.

Bahsettiğin fiyatlara telefoncu da alıyor, gider ona satarım, en azından adamın işi bu ekmek yiyecekse o yesin..

Forumdan ölü fiyata toplayıp, sahibinden de ticaret yapmaya benzemez bu iş...

maliyeti 3 kuruş olan cihazı 300 kuruşa satmak argo olarak kucaklamak olarak geçer her neyse sen keyifli yaptığın alışverişin hesabını tutmuyorsun madem satarken neyin hesabı bu ?

bahsettiğim fiyata alan telefoncuya allah akıl fikir versin nasıl satıyorsa o fiyata aldığı telefonu cidden çok merak ettim
    piyasada 3200-3300 zibil gibi cihaz var

sahibinden vb bi yerde bi ilanımı bul sana 7plus hediye edeyim ;) işkembeden atmak yerine önce bi bak araştır demek isterdim ama sattığın cihaza 3750 istemenden belli
    ilan sayfasını da kirletip durma mümkünse

3750 satabilirsen o akıllıya daha fazla cihaz olduğunuda söyle ben sana 3500 den vereyim sende para kazan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.