Şimdi Ara

ACİL ACİLE ACAYİP UYGUNA AFOX RX 550 4 GB 800 TL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ACİL ACİLE ACAYİP UYGUNA AFOX RX 550 4 GB 800 TL!!!

512 SM 4 GB GDDR5 DX 12.1 ÖZELLİK DÜZEYLİ VULKAN APİLİ 7 GHZ BELLEK HIZLI KART AÇMADIĞI OYNATMADIĞI OYUN YOK VALHALLA FARCRY6 STARFİELD SÜPER HIZLI İSTANBUL İÇİ ELDEN SATIŞ TERCİHTİR DİĞER İLLERE ÖNCE HAVALE SONRA KARGO AKSİNİ ISRAR ETMEYİNİZ

ACİL İLETİŞİM HATTI VE WHATSAPP

05364330496

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Olayınız ne ben anlamadım gerçekten. İlanı okuyan kişi (gözleri kanamadan okuyabilirse) ambulansta giderken ilan verilmiş kart satılmayacaksa hasta ölecek zanneder.

Aylardır aynı ilana maruz kalıyorum. Hatta bir ara benim de ihtiyacım oldu, aşağıdaki diğer kullanıcı adı ve telefonla açılmış ilana da yazmıştım ama dönüş olmadı. 700-800TL de bu kart için uygun bir fiyat şimdiye kadar satılmaması ayrıca enteresan. Dolandırıcı mısınız? Trollük mü yapıyorsunuz anlamadım gerçekten nedir bu iş?

• Olayınız ne ben anlamadım gerçekten. İlanı okuyan kişi (gözleri kanamadan okuyabilirse) ambulansta giderken ilan verilmiş kart satılmayacaksa hasta ölecek zanneder.

Aylardır aynı ilana maruz kalıyorum. Hatta bir ara benim de ihtiyacım oldu, aşağıdaki diğer kullanıcı adı ve telefonla açılmış ilana da yazmıştım ama dönüş olmadı. 700-800TL de bu kart için uygun bir fiyat şimdiye kadar satılmaması ayrıca enteresan. Dolandırıcı mısınız? Trollük mü yapıyorsunuz anlamadım gerçekten nedir bu iş?

• 2025 ? adanalı mısın kirvem ?

• türkerrr kullanıcısına yanıt

• arkadaş 2025 den geliyor muhtemelen ondandır

• Elemanın ACİL ACİL diye bir sürü ilanı var ? Referans SIFIR ?? Spam gibi değişik bir durum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.