Şimdi Ara

ACİL, 350 ytl ye 1 gb+radyo+ ses kayıt mp3 tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACİL, 350 ytl ye 1 gb+radyo+ ses kayıt mp3 tavsiyesi

• i-river t10 1gb ama Amerikan versiyonu çünkü Avrupa versiyonunda radyo yok.

gittigidiyor sitesinde açık arttırma da var tahminimce en fazla 300 ' e alırsın...
  • Arkadaşım ben satıyorum BURADAN BAKABİLİRSİN İFP-799 ile İFP-899 tamamen aynı sadece kasa farkı var. İFP-799 az bulunduğu için pek yok ama İFP-899 ile ilgili forumda birçok olumlu yorum bulabilirsin.Ben hiç sattığım cihazı övmeyeyim
  • sagolun arkadaslar ama kendime almadigim icin kullanilmamiş, sıfır ariyorum...
  • zen neon almaya karar verdim..
    olumlu ya da olumsuz bi yorumu olan var mi? firmware ile 19 saat pil ömrü, 5 gb, radyo, se kayit, radyo kayit, 98 db
  • ii bi seçim
  • Radyo vs içeren daha iyi bir ürün olarak alport un sana önerdiği IFP serisi var ancak creative de fena değil..
  •  ACİL, 350 ytl ye 1 gb+radyo+ ses kayıt mp3 tavsiyesi

CREATIVE MUVO N200 1 GB MP3 ÇALAR
    225USD+KDV
    MP3/WMA Çalar
    3.35 x 6.55 x 1.3 cm.
    Line-in ses girişi sayesinde herhangi bir ses kaynağından direkt olarak MP3 kaydı.
    FM radyo dinleyin ve kayıt edin.
    Entegre mikrofon sayesinde ses kaydı imkânı sağlar.
    USB 2.0 ile hızlı dosya aktarımı yapılabilir.
    Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan taşı-bırak özelliği ile basit dosya aktarım
    Fotoğraf ve sunu gibi veri dosyalarınızı saklayabilir.
    Sağ ve sol el kullanıma göre yönü değiştirebilir.
    Ağırlık: 22 gr. (pilsiz)
    15 saate kadar pil ömrü
    Ses-Gürültü Oranı: 90dB
    Frekans aralığı : 20Hz - 20kHz
    Harmonik çıkış: <0.1%

Gereksinimler;

Microsoft® Windows® 98SE/2000/Me/XP
    Intel® Pentium® II 350MHz veya AMD K6® K6-2®450MHz veya daha iyi bir işlemci (Creative MediaSource™ile Mp3 kodlamak için Pentium III 450 MHz veya daha hızlısı önerilir)

•  ACİL, 350 ytl ye 1 gb+radyo+ ses kayıt mp3 tavsiyesi

CREATİVE ZEN NEEON 1 GB

bana kalırsa muvo n200
  • zen neon un 5 gb lıgını tavsiye ettim... 370 teknokolik fiyati, 350 ye kesin bulur bi yerlerde... sonucta 5 gb...
  • o da ii...
    ama ben flash bellek olması taraftarıyım
  • bu creative muvoyu ben de almayı düşünmüştüm ama ekranı çok küçük klasörlerde gezemiyosun falan bence zen neon çok daha iyi seçim tipi de bayagı iyiymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanyagan

bu creative muvoyu ben de almayı düşünmüştüm ama ekranı çok küçük klasörlerde gezemiyosun falan bence zen neon çok daha iyi seçim tipi de bayagı iyiymiş

CreAtive iidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

ACİL, 350 ytl ye 1 gb+radyo+ ses kayıt mp3 tavsiyesi

CREATIVE MUVO N200 1 GB MP3 ÇALAR
    225USD+KDV
    MP3/WMA Çalar
    3.35 x 6.55 x 1.3 cm.
    Line-in ses girişi sayesinde herhangi bir ses kaynağından direkt olarak MP3 kaydı.
    FM radyo dinleyin ve kayıt edin.
    Entegre mikrofon sayesinde ses kaydı imkânı sağlar.
    USB 2.0 ile hızlı dosya aktarımı yapılabilir.
    Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan taşı-bırak özelliği ile basit dosya aktarım
    Fotoğraf ve sunu gibi veri dosyalarınızı saklayabilir.
    Sağ ve sol el kullanıma göre yönü değiştirebilir.
    Ağırlık: 22 gr. (pilsiz)
    15 saate kadar pil ömrü
    Ses-Gürültü Oranı: 90dB
    Frekans aralığı : 20Hz - 20kHz
    Harmonik çıkış: <0.1%

Gereksinimler;

Microsoft® Windows® 98SE/2000/Me/XP
    Intel® Pentium® II 350MHz veya AMD K6® K6-2®450MHz veya daha iyi bir işlemci (Creative MediaSource™ile Mp3 kodlamak için Pentium III 450 MHz veya daha hızlısı önerilir)

arkadaşım sakın gidip paranı bu cihaza verme. Ben h320 kullanıyorum fakat bundan önce yine irive ifp-195 kullandım. Şu an evet tam şu elimde bu resimdeki mp3 player var, arkadaşım getirmiş ona ait. şu an o da bende iriver ile bu cihazı karşılaştırıyoruz ve yine her zaman her yerde olduğu gibi iriver yüzümü kara çıkarmıyor, aradaki fark farkedilmeyecek kadar az değil, ikisinin arasında çoook farkı var. Creative o kadar sıradan ses veriyor ki keyif almak imkansız (iriver dinleyen biri için) O yüzden ifp serisi T serisi ne alırsan al ama iriver olsun bunlar rakip bile değil. Ekran öyle bir ekran ki tek satır :))))) abi bu ne dedim yaa

• onu almıycaktım zaten ben neon dusunuyorum... 128 mb mp3 player hediyesi de var bu ara.
  • valla arkadaşlar kimse iddalı konuşuyorum die bozulmasın, iki marka da elimde ve bariz dünyalar kadar fark var arada, yani kimse zevkler kişiye göre değişir demesin her şey ortada, hala creative in sesi daha iyi bence diyen varsa, hay senin zevkine derim

turuncu onun fiyatı neymiş ki, ama bak samimi söylüyorum sadece sana iyisini seçebilmen adına söylüyorum ki hangi creative alırsan al iriver kadar memnun kalmayacaksın bunu unutma. Sen hiç iriver dinlemedin mi veya iki markanın da cihazlarını deneme şansın olmadı mı? Tahminimce olmadı çünkü eğer deneseydin zaten sende kesinlikle iriver derdin, yani kulaklarında bir problem yoksa...
  • 8 taksit 350 ytl+ 5gb+ 128 mb hafiza ek creative mp3 player hediyeli.

ne gozumde ne kulagimda hic bi organim da bi problem yok... ses kalitesi icin de kimsenin kulagina guvenmem kendi kulagimdan baska.... 1 kac kisi haric diyelim hadi.... ayrica sizin kulaklarinizdan daha iyi test yapabilen aygitlar mevcut dunya uzerinde ve test siteleri bunlari kullaniyor... .. genelleme yapmadan once iyice arastiralim... gaza gelmeyelim... kosullari guzelce ogrenelim.. hangi marka daha once ne yapmis, daha sonra ne yapmis bunlara bakalım... kaliteli ses kıstasi nedir, kisiden kiseye degisir mi, degisirse hangi kosullarda neden degisir, gibi soruları once kendimize, sonra foruma soralım...
  • valla dinlediğimde keyif almadıktan sonra isterse 200 ytl ye versin ne fark eder ki. madem 350 veriyorsun iriver H10 6gb bul varsın garantisiz olsun ama dinlediğinden keyif al. Madem ses kalitesi için kimsenin kulağına güvenmiyorsun o zaman gidip dinleyeceksin ikisini de ve kararını kendin vereceksin bizde burada boşuna sana yardımcı olacağız diye yorulmayacağız. Gözünde kulağında veya hiç bir organında problemin yoksa zaten creative değil iriver in sesini beğenirsin. Ama tabi bütün bunların yanında ses önemli değil fiyat ve verdiği hediyeler vs önemli diyorsan buna sözüm yok. Ses kalitesi kişiden kişiye değişmez, iki cihazın sesini karşılaştırıyorsan birisi mutlaka diğerinden daha kalitelidir. Ama işte kaliteyi anlamak kişiye kalmıştır. İster sadece bu gün istersen bahsi geçen iki firmanın kurulduğu günden bu güne kadar yaptıklarını karşılaştır iriver mp3 player da creative den üstündür. Opel kaliteli araba diyebiliriz ama mercedes te kaliteli. İşte iriver ile creative bunun gibi... kimseye güvenmiyorsanız ne diye burada topic açıyorsunuz anlamıyorum, bahsettiğin test yapabilen aygıtların sonucuna göre alırsınız cihazı olur biter..

• yukarıda yazdıklarının hepsi safsatadan ibaret. ne bir forum da olması gereken duzeyden ne de anlayışdan bihabersin..

topigi acma nedenimi ve topigin ortasında verdigim kararı okumus olsaydın bosu bosuna burda n200 ile iriver i kıyasalama zahmetine girismezdin.. ama canın illa kıyas istiyorsa yeni bi topic acarsin orda istedigini yaparsin..

kendi actigim topigin nedenini ve bana ne kadar yardımcı olacagını tutup opel le mercedes kıyas örnegini verecek düzeyde (0-6 yas duzeyi de diyebiliriz) bi kisiyle tartisacak degilim... ama sen istedigin kadar dallandırmaya budaklandırmaya devam edebilirsin konuyu... senden bundan sonrası icin bekledigim örneklendirme duzeyi beko bulasik makinasiyla miele, elektrolux supurgeyle profilo... zihnine, hırsına ve parmaklarına kuvvet..

sana yazdigim cevabın sebebinin kullandigin tarzdan ve dayanaksız konusmandan kaynaklandıgını anlayacak düzeyde bile degilken, arada "onu almıycaktım zaten ben neon dusunuyorum... 128 mb mp3 player hediyesi de var bu ara." bile demisken, hala kendince bilmis tavrını surdurmeye devam etmissin... ben de sana uyari niteliginde bir cevap yazmısim... bu ne piskinliktir bi de bana hala h10 tavsiyesinde bulunup bi de neye gore karar verecegimi soyliyebiliyorsun???

iriveri sevmedigimi falan kimse sanmasın... bu forumda daha once yazdıklarımdan haberdar olanlar iriver markasını cok sevdigimi bilirler.. ben iriveri degil, kustah iriver kullanıcılarını sevmem...
    ...........
    bu topic de bana yardımcı olmak isteseydin yazilanlari adam gibi okurdun .. " sagolun arkadaslar ama kendime almadigim icin kullanilmamiş, sıfır ariyorum..." diye yazmisken, garantisiz h10 aramak icin hem de 350 ytl ye yollara düsecekmisim.. gercek ten cok guzel bi yardım..sıfırı 555 ytle ye satılan bi urunu 350 ytl ye garantisiz olarak aramamı istiyorsun, hem de kendime degil arkadasima alacakken.. üstüne de bi de bu konuda ben bir öneri yazmısken... cidden yardımların icin sagol ama kalsın...

yani yazdiklarin kusbasi bakılınca anlamlı gibi gozukmekle beraber dedigim gibi icerik ve dogruluktan cok uzak.. aslında sana yazicak cok cevap var ama yazdıgın seyleri once saglam temellere dayandırmalısın ki cevap alabilesin... boylece insanlar da okuduklarından bilgi alabilsin... yoksa bu sana uyarak magazin agziyla cevap verdigim ilk ve son mesaj olacak... zaten topic bana yeterince faydalı oldu, belli bir sure sonra kapatacagim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 22 Mart 2006; 17:20:28 >

• Gerçekten arkadaşlar ben de 4 yıllık bi iriver kullanıcısı olmama ve bundan memnun olmama rağmen bu forumda "bazı arkadaşların" körü körüne IRIVER'cılık yapması adeta bunu kavga meselesine dönüştürmesi hiç hoşuma gitmiyo(fb gs kavgasına dönüyo nerdeyse olay).. Burda amaç insanlara kendi "tercihleri" arasından daha iyiye yönlendirmek olmalı insanların tercihlerini değiştirmeye çalışmak değil..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.