Şimdi Ara

ACİL 22 ay Apple Türkiye Garantili 2 aylık iPhone XS 64 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Gümüş Model #Iphone Xs Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ACİL 22 ay Apple Türkiye Garantili 2 aylık iPhone XS 64 GB
    iPhone XS 64 GB 11 Ağustos 2019 tarihinde Apple yetkili satıcısından cihaz orijinal Gece Mavisi rengi Silikon kabı ile birlikte alındı. Faturaları durmaktadır. Kulaklığı hiç kullanılmamıştır. Şarj aletinin koruma kağıdı dahi üzerinde durmaktadır. Ekran üzerinde kırılmaz cam bulunmaktadır. Cihazda çizik kırık vs. hiç bir şey bulunmamaktadır. Cihaz orijinal silikon kabı ile birlikte satılıktır. Sadece orijinal kabı için 250 TL ödenmiştir. Faturaları beraberinde verilecektir. Donanım haberdeki numaram eskidir. Güncellemeyi denedim ancak olmadı. Sahibinden.comdaki ilan numarası 744173923 . İnceleyebilirsiniz. Hafta içi 09:00-21:00 hafta sonu 13:00:21:00 arasında arayabilirsiniz. Mesaj ve ya Whatsapp ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kılıfıyla 8100 TL kılıfsız 8000 TL son fiyatımdır.

Ödemem olduğu için satılıktır. Aciliyetim var, 25 Ekime kadar satmam gerekiyor. Yeni kullanıcısına hayırlı olmasını dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 7999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Ağustos 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu fiyatlara bu telefon acili birak 1 ay dursa satilmaz. Benim xs max a 7.000 fiyat zar zor alabildim kadikoyde , insanlar yok silikon kap varmis, ekranda koruyucu varmis onemsemiyorlar

Mantikli fiyat koymalisin hizli satmak istiyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuz için teşekkürler. 2 aylık telefon ve 2 ay önce 9000 TL para verdiğim sırf ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kaldığım ve sıfırının halen 9900 TL ye satıldığı telefonun normal şartlarda bu civarlarda fiyat getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Maalesef ölücüler çok ancak 7500-7600 gibi teklifler mevcut. Açıkçası son fiyat olarak kılıfıyla 8100 kılıfsız 8000e bırakacağım. Diğer türlü kredi çekip borcumu kapatsam benim için aynı kapıya çıkacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu telefon degerini en iyi koruyanlardan olsa da garanti-yurt ici olmasi ikinci el piyasasina dusunce bastaki kadar kiymet gormuyor

Ciddi yuksek rakamlara aliyorsunuz ama satisa gelince is zorlasiyor, araba gibi, kontagi cevirince malesef durum bu hale geliyor

Tabi bayiye satis fiyatindan biraz daha yuksek olur elden satis. Eger sifiri 10.000 diyorsan 8.000 e belki gider . Peki y disi amerika satis fiyati kac su an ?

Anlıyorum.

Amerika satış fiyatı 899 Dolar şu anda.

• Ben 999 olarak gordum ,indirim olduysa bilemiyorum

Şimdi Walmart üzerinden baktım. Evet dediğiniz gibi hocam 999 Dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreMu.

Şimdi Walmart üzerinden baktım. Evet dediğiniz gibi hocam 999 Dolar.
    hocam yanlış anlamayın ama , telefonun gideceği fiyat 5-6 bin aralığıdır. Piyasaya hakim değilsiniz belli ki. 8K istiyorsunuz, 8k ya İphone 11 Pro Max kayıtsız alınabiliyor kutusu açılmamış olarak.
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Abartmayın. 5000-6000 e bu ayarda Xs kaç tane varsa alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cehili

Abartmayın. 5000-6000 e bu ayarda Xs kaç tane varsa alırım.
    Boş konuşacağına biraz araştırma yap. Cahilliğine veriyorum.

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-apple-iphone-xs?price_min=5000&a101170=1121850&price_max=6000&sorting=date_desc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sardemir -- 17 Ekim 2019; 12:30:49 >
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Bana cahil diyen Kamil. O ilanlara gir ayrıntılara bak yurt dışı kayıtlı,kırık dökük cihazları göstermişsin. Ben ilanda ki ayarda diyorum. Bilgin olmadan fikrin olmasın.

• Artık Iphone XS fiyatları 6.300-6.600 arası sabitlenme kararı alındı ıphone 11 satışlarını engellemek ve XS stokları öylece kaldığı için.
    Cihaz 3 haftadır 6.500 ortalam fiyatla satılıyor eğer mantıklı fiyat söylerseniz direk alırım

• fevmert12 F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın ürünü alıp denemiş ve arıza olmadığı kanıtlanmış ürün. Sizin attığınız ürün sıfır ve arızalı çıkma şansı var. Ek olarak arkadaş kılıf ile birlikte veriyor lütfen kıyaslama yaparken bunu dikkate alın

İyi satışlar kardeş takma bunları

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    ek olarak cam veriyor hem de kırlmaz cam.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Sıfırı şuan da 6700 lira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.