Şimdi Ara

ACİL 2 İPAD ARASINDA KALDIM YARDIM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2019 yılına göre eski cihazlar biliyorum ama bütçem kısıtlı bulabildiğim 2 cihaz arasında kaldım hangisini almak daha mantıklı
    İpad mini 2 500TL
    İpad air 2 1150TL
    fiyatımın üstünde ama birde ipad pro 9.7 var 1550TL
    2si 16 gb pro 32gb
    büyük küçük okadar önemli değil benim için 2cihazda temiz
    fiyatlar bulabildiğim en uygun fiyatlar fiyat konusundada kazıksa söylebilirsiniz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitShady -- 1 Ağustos 2019; 23:21:47 >

• Air 2 eski olmasına rağmen canavar gibi. İos 12 ile kullanıyorum bir de. İos 13te ne olur bilemem alacağı son güncelleme olacak muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 beta kullanıyorum air 2 cihazımda, kesinlikle daha kalın ve dış görünüşü eski olan iPad 5 almayın, zaten performansları çok yakın birbirine. Onun dışında performans olarak iOS 13 12 ye göre daha iyi ancak eğer paranız varsa pro almak çok daha iyi bir karar olacaktır, çünkü pronun avantajları çok.

• Mini ve air 1 direkt eleyin. Artık miadları doldu o cihazların. Air 2 hala gayet akıcı bir cihaz ama 16gb bellek yetmeyecektir. Pro hem 2-3 sene sizi idare eder hem de hafıza sıkıntısı yaşamazsınız.

• arkadaşın bahsettiği Pro modeli ilk nesil fakat. o da artık epey eskidi, iphone 6S zamanında kalma. diğerlerine göre tabi ekran, ses ve aksesuar konusunda artıları mevcut. yine de 1550 liraya 2018 9.7" ipad alınabilir fakat bana sorarsanız onun da fiyatı yüksek, hele ki eylül-ekim gibi yenisi çıkacakken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.