Şimdi Ara

ACİL 1.3 multijet kızdırma bujisi kırık (TORNA)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankarada ikamet ediyorum 1,3 multijet'lerde kronik olan soruna bende yakalandım malum havaLar soğudu ve 2 buji kırık çıkmıyor..
    ustalara kolay gelen söylemesi hoş olan KAPAK AÇIKALACAK rektefiye olacak conta yağ filtre antfiriz değişecek işçilik felan şöyle böyle 600 civarı masraf çıkacak.. PEKİ bunun garantili bi TORNACILIK işi yok mudur kapak açılmadan yapacak yaparken de kırık bujiyi veya tortuları motor içine düşürmeden sökecek bi usta ??? YA DA böyle bi durum oluyor mu ?

bi usta ŞAŞMAZ da yasin torna var dedi o çıkarır dedi ama malum riskli bir yer deneyen varmı torna işini veya nerde yapıldı ? sonrasında bi sorun oldu mu acil bi ilgilenirsek çooook memnun kalırım DH ailesi :)

• Yer neresi? İstanbulda daha gitmediğim ama adı Tekirdağa kadar gelmiş bir usta var ona yönlendireyım onunla konuşup işe girin. Ustam neyse onu der fazla iş çıkarmaz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ankaradayım netten gördüm bi iki tornacı istanbulda ama yaptıranlar varsa sormak istedim motora zararı varmı diye ?
  • Bugün Şaşmaz sanayi 21. Sokakta YASIN TORNA ya söktürdum şükürler olsun bi sorun sıkıntı bulunmuyor kapak maliyeti yerine kesinlikle denenmesi gerek umarım bu bilgi isiniz
     ACİL 1.3 multijet kızdırma bujisi kırık (TORNA) ACİL 1.3 multijet kızdırma bujisi kırık (TORNA)

• dejavufth D kullanıcısına yanıt
    2 adet söküldü galiba. Ücret olarak ne kadar odediniz?

• bujiye göre değişir demişlerdi ama benden tanesine 50 tl aldı ikisi toplam 100 tl artı yeni buji...

Ancak benim sorunum buji de değilmiş role veya elektrik tesisatında da sıkıntı cıktı bıktım bu doblodan bu kadar çürük bi araba görmedim ben :(
  • Arkadaşlar istanbulda ikamet edenler için söylüyorum. Esenyurt fathi san sitesinde İstanbul torna 'da taylan usta var gidin işinizi halletsin. 4 bujimde çıkmıyorudu 2 si kırıktı. Çalışmıyodu araç soğukken. 2 bin masraf çıktı üst kapak falan gittim adama 1 saatte hepsini çıkardı 3 gün oldu halada hiç bir sorun yok. Araç 1.3 mjet doblo 2007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shwa78 -- 23 Şubat 2018; 13:9:34 >
  • konyada fiat grubu aracı olupta ısıtma bujisi sorunu olanlar için eski sanayideyiz üst kapak açmadan çıkarıyoruz
  • dejavufth D kullanıcısına yanıt
    Kıymetli arkadasim peki aracini bujiler o şekilde kırikken calıstirdin mi benim aracim 1.6 mjet linea ayni problemi yaşiyorum resimdeki gibi buji kırildi parça icerde kaldı.

• İstanbul fatih sanayi sitesi karizma oto sabri usta kırık kızdırma bujilerini kapagı sökmeden çikarir

• Şaşmazda lokman torna olarak bilinen yerde bu işi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsin 05358323500

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.