Şimdi Ara

Açıköğretim okurken, bir başka üniversitede örgün program kazanmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
11.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zmax (6 mesaj) hakan. (6 mesaj) kolek21 (3 mesaj) Paramedik 112 (2 mesaj) ahoaga (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Açık Öğretim ve Sınavları >> Açıköğretim okurken, bir başka üniversitede örgün program kazanmak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,

Bu sene açıköğretim işletme fakültesinde 4. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Yalnız aynı zamanda da bu sene OSYM ile 2 yıllık bir meslekyüksekokuluna yerleştim.
    Bu üniversiteye kaydımı yaptırırabilir miyim, yaptırabilirsem açıköğretim programıma birşey olur mu ?

Konuyu araştırdım ancak tam olarak net bir bilgi bulamadım o yüzden kesin bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Teşekkürler.

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    ben açıköğretim iktisat 2.sınıfa geçtim

bu yılda bilgisayar müh kazandım

kaydımı okulda yaptılar, sorun olmadı
  • Er
    10 Mesaj
    Arkadaşlar 2 senelik açık öğretimden(ANadolu Üniv) Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım.
    1.sorum:Ek tercih hakkımı kullanacağım ama boşta kalmamak için bu yerleştiğim AÖF'ye kayıt yaptıracağım.Ek tercih bu kayıtlardan sonra.Kayıt yaptırırsam aynı zamanda ek tercihten yararlanabiliyormuyum.Örgün öğretimden de yararlanabiliyormuyum?
    2.sorum:Herkes AÖF kayıtları 1 ekimde başlıyor demiş.Benim ÖSYS sonucumda 10/09-28/09/2012 tarihinde yapılacak diyor kayıtlar???
    |
    |
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kolek21

ben açıköğretim iktisat 2.sınıfa geçtim

bu yılda bilgisayar müh kazandım

kaydımı okulda yaptılar, sorun olmadı

Açıköğretim bölümü 4 yıllık mıydı? Açıköğretim tarafında bir sıkıntı olmadı değil mi? Kayıt iptali vs. olmaz sanırım.
  • Çavuş
    87 Mesaj
    yok 4yıllık iktisattı, inş bir sorun olmaz bende bilmiyorum, kayıt yenilemede sorun çıkarsa yandım o zaman ben
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kolek21

yok 4yıllık iktisattı, inş bir sorun olmaz bende bilmiyorum, kayıt yenilemede sorun çıkarsa yandım o zaman ben

Ben de duruma göre pazartesi kayıt olacağım çünkü. Pazartesi arayıp sorarım o zaman tabi bunu telefonda anlatabilirsek :)
  • Çavuş
    87 Mesaj
    iktisat 2.sınıf için ne olucak şimdi, kaydımı sildircemmi yoksa sildirmeden ücreti ödeyip devammı edicem
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Aöf İşletme 4. sınıftayım bu sene de 4 yıllık örgün program kazandım. Okula gidip sorunsuz bir şekilde de kaydımı yaptım.
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Infernus

Aöf İşletme 4. sınıftayım bu sene de 4 yıllık örgün program kazandım. Okula gidip sorunsuz bir şekilde de kaydımı yaptım.

İşte kayıt yaptırmada sorun yok yalnız, Aöf' den kayıt yenileme yaparken sorun çıkar mı ki acaba? Bir bilginiz var mı bu konuda.
  • Er
    10 Mesaj
    Arkadaşlar 2 senelik açık öğretimden(ANadolu Üniv) Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım.
    1.sorum:Ek tercih hakkımı kullanacağım ama boşta kalmamak için bu yerleştiğim AÖF'ye kayıt yaptıracağım.Ek tercih bu kayıtlardan sonra.Kayıt yaptırırsam aynı zamanda ek tercihten yararlanabiliyormuyum.Örgün öğretimden de yararlanabiliyormuyum?
    2.sorum:Herkes AÖF kayıtları 1 ekimde başlıyor demiş.Benim ÖSYS sonucumda 10/09-28/09/2012 tarihinde yapılacak diyor kayıtlar???
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    işletmede kontenjan yok sanırım sorun olmaz yoksa, varsa olur ama. 2 yıllık için yakma 4 yılı sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 8 Eylül 2012; 21:40:50 >
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

işletmede kontenjan yok sanırım sorun olmaz yoksa, varsa olur ama. 2 yıllık için yakma 4 yılı sakın.

Eğer sorun olacaksa zaten AOF daha önemli tabiki.
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    ben bu sene işletmeye kontejanlı girdim bu sene 2 senelik örgün kazansam sorun olurmu?
  • Yarbay
    5837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zmax

ben bu sene işletmeye kontejanlı girdim bu sene 2 senelik örgün kazansam sorun olurmu?

sen halkla ilişkileri yazmamışmıydın?
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

yok hocam 2+2 yapacaktım vazgeçtim direk 4 yıllık başvurdum.ne olacak şimdi ben örgün okuyamammı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

yok hocam 2+2 yapacaktım vazgeçtim direk 4 yıllık başvurdum.ne olacak şimdi ben örgün okuyamammı?

Okuyabiliyorsunuz 2. üniversite kapsamında. Sorun olmuyor.
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

quote:

quote:

quote:

hocam ben size ulaşmaya çalışacaktım.
    ama işletme 4 senelik ve kontejanlı.şimdi ben samsun ondokuz mayıs üni. kazansam gidip okuyabilirmiyim 2 sini bir arada
    bir sorun olmaz ise hemen çalışmaya başlıcamda hayalimdeki bölüm

• Yarbay
    2068 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

quote:

quote:

quote:

hocam ben size ulaşmaya çalışacaktım.
    ama işletme 4 senelik ve kontejanlı.şimdi ben samsun ondokuz mayıs üni. kazansam gidip okuyabilirmiyim 2 sini bir arada
    bir sorun olmaz ise hemen çalışmaya başlıcamda hayalimdeki bölüm

güncel..

• Yarbay
    8837 Mesaj
    İkinci üniversite diye bir şey var.
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

İkinci üniversite diye bir şey var.

hocam ben örgün okumuyorum.
    tam tersi.
    açıköğretim kontejanlı 1.sınıfım.bu sene örgün kazanarak okuyabilirmiyim?2sini birlikte

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.