Şimdi Ara

Açıköğretim öğrencileri için Office 365 kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
21
Favori
4.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar microsoft ve açıköğretim fakültesi anlaşma yapmışlar yıllık 279,99 tl değerindeki office 365(5 kullanıcılı) yazılımını açıköğretim öğrencilerine bedava olarak sunuyor, bunun yanında OneDrive üzerinde 1TB depolama bedava, benim gibi açıköğretim öğrencisi olanlar kaçırmasın
    En sevdiğim olay da şu oldu biliyorsunuz mobil cihazlar için Office uygulamasını indirdiğimizde belgeler üzerinde düzenleme yapmamız için ücretli bir paket almamız gerekiyordu bu sayede bu sorun da ortadan kalkmış oldu

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/acikogretim-sistemi-ogrencileri-icin-office-365-pro-plus-hizmeti-1450424571

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 118464

Arkadaşlar microsoft ve açıköğretim fakültesi anlaşma yapmışlar yıllık 279,99 tl değerindeki office 365(5 kullanıcılı) yazılımını açıköğretim öğrencilerine bedava olarak sunuyor, bunun yanında OneDrive üzerinde 1TB depolama bedava, benim gibi açıköğretim öğrencisi olanlar kaçırmasın
    En sevdiğim olay da şu oldu biliyorsunuz mobil cihazlar için Office uygulamasını indirdiğimizde belgeler üzerinde düzenleme yapmamız için ücretli bir paket almamız gerekiyordu bu sayede bu sorun da ortadan kalkmış oldu

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/acikogretim-sistemi-ogrencileri-icin-office-365-pro-plus-hizmeti-1450424571

Konu burda var hocam... Teşekkürler
    365

• sonunda 2. üniversitenin bir artısını görüyorum :D
  • Masaüstü offline excel world kullanmamıza yarayacak mı?

• bykmn B kullanıcısına yanıt
    Yanliz sizin verdiginiz konuda acikogretim haric demis bu arkadas acikogretim dahil diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuji_Yamazaki

Yanliz sizin verdiginiz konuda acikogretim haric demis bu arkadas acikogretim dahil diyor

Ben açıköğretim öğrencisiyim kurdum bilgisayarıma

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuji_Yamazaki

quote:

Edu mail varken ben de faydanlanayım dedim turşu çıktı. Office kullanırız artık buna da şükür.

Bu arada Anadolu Üniversitesi AÖF destekliyor. @aof.anadolu.edu.tr şeklinde.

Konuda ilerleyen yorumlarda aöf ile ilgili kabul edildiğine dair bilgi var hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykmn -- 20 Aralık 2015; 12:08:53 >
  • Aöf mail adresi nasıl alıyoruz?

Ayrica ömür boyumu yoksa 1 yıllık falanmı lisans ve depolama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 20 Aralık 2015; 12:37:38 >
  • Kardeşim okuyor değerlendirelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 TB ömür boyumu ?? Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    Eğer mail adresin yoksa en baştaki linkte nasıl alındığı en sonda anlatılıyor.https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/acikogretim-sistemi-ogrencileri-icin-office-365-pro-plus-hizmeti-1450424571#

Mail adresin var ama hatırlamıyorsanhttps://mail.anadolu.edu.tr/web/hesapinfo.aspx bu adresten tc kimlik no ve aöf şifren ile girip öğrenebilirsin.

• daha önce buna benzer konu vardı fakat ne bitirdiğim üniversitede nede açıköğretimde etkindi bu konuyu açana sonsuz teşekkürler
  • aöf bittiya olur böyle kampanyalar :)
  • teşekkürler arkadaşım.
  • 1TB olmadı ?
  • mkul61 M kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler.

• OneDrive den 1 tb olayını beceremedim gitti. Yapan arkadaşlar nasıl yaptı?
  • Ben bitireli yıllar olmasına rağmen oturum açabildim.

Abonelikler
    Bunlar şu anda size ve benzersiz kimliğinize atanmış lisanslar. Bir ürüne veya hizmete erişmek için yardım gerekirse bu bilgiler yöneticinize, BT bölümünüze veya Microsoft Destek ekibine yardımcı olabilir.
    Kullanıcı benzersiz tanımlayıcısı ve lisans durumu
    Kullanıcı benzersiz tanımlayıcısı
    ---------------------
    Lisanslar
    Office 365 Education Plus for students
    Office Online for Education
    SharePoint Plan 1 for EDU
    Exchange Online (Plan 1)
    Office uygulamasının en son masaüstü sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 20 Aralık 2015; 17:47:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ä°yi fırsat bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi ya teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.