Şimdi Ara

Açıköğretim lisesi okuyan paso alabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
17.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar açık öğretim lise'si okuyan öğrencilere paso koşulu nasıl olur? pasu alabilirler mi?
    Bilgisi olan arkadaşlardan bilgi verirse çok memnun olurum...

• bende açıkögretim işletme olkuyorum bende alabilirmiyim merak ettim
  • açık lise 1. sınıfyayım aldım

paso değil kimlik kartı fakat heryerde indirimli geçiyo feribotta falan filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GSoldier -- 13 Şubat 2008; 16:09:41 >
  • paso ne?
  • Arkadaşım nasıl yani biraz daha açıklarsan çok sevinirim..
    belediye ve halk otobüslerinde geçerli mi? vb.anlatırsan çok sevinirim..
    quote:

Orjinalden alıntı: GSoldier

açık lise 1. sınıfyayım aldım

• selam güven....bir süre önce ayda 50 ytl kazanmam lazım diye bir topic açmıştın...nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama şu ilana bir bak istersen...Ayrıca profiline erişim izni verirsen sana p.m de atabiliriz....

http://www.isvar.com/eleman-araniyor/bilgisayar-eleman-araniyor/page/2/
  • quote:

Orjinalden alıntı: uyanikguven

Arkadaşım nasıl yani biraz daha açıklarsan çok sevinirim..
    belediye ve halk otobüslerinde geçerli mi? vb.anlatırsan çok sevinirim..
    quote:

Orjinalden alıntı: GSoldier

açık lise 1. sınıfyayım aldım

ya ben sizin ne demek istediğinizi pek anlamadım yada ben karıştırdım benim bildiğim öğrenci kartı varkayıt olurken verdiler üzerinde bilgilerim yazıyo feribotta bi tek denedim indirimli giridm
  • istanbul'da alehandura oturuyorum...İş işi ise pek olacak gibi değil ya pek uğraşamadım artık..

quote:

Orjinalden alıntı: alehandro

selam güven....bir süre önce ayda 50 ytl kazanmam lazım diye bir topic açmıştın...nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama şu ilana bir bak istersen...Ayrıca profiline erişim izni verirsen sana p.m de atabiliriz....

http://www.isvar.com/eleman-araniyor/bilgisayar-eleman-araniyor/page/2/

Gsoldier demek istediğim kimlik kartı ile otobüslere indirimli bine biliyormusun...Halk otobüsleri vb.sormak istediğim bu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.