Şimdi Ara

Açıköğretim kayıt hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene ikinci üniversite olarak işletme fakültesine internettten kayıt oldum.Harcı da yatırdım.
    Ancak gerçek kayıt için büroya gittiğimde inanılmaz bir sıra ile karşılaştım.

Şirkette yalnız olduğum için Cuma gününe kadar boş bırakmam mümkün gözükmüyor.

Sormak istediğim, bir başkasının yerine kayıt yaptırılabilinir mi?Yani herhangi bir akrabam veya yakınım benim yerime kayıt yapabilir mi?
    Mazeret belgesi nedir nasıl alınır?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakpadir

Merhaba,

Bu sene ikinci üniversite olarak işletme fakültesine internettten kayıt oldum.Harcı da yatırdım.
    Ancak gerçek kayıt için büroya gittiğimde inanılmaz bir sıra ile karşılaştım.

Şirkette yalnız olduğum için Cuma gününe kadar boş bırakmam mümkün gözükmüyor.

Sormak istediğim, bir başkasının yerine kayıt yaptırılabilinir mi?Yani herhangi bir akrabam veya yakınım benim yerime kayıt yapabilir mi?
    Mazeret belgesi nedir nasıl alınır?

noterden vekalet ile yapabilirsin sanırım. ama yine de aöf yi telefon ile arayıp sormanda fayda var. belki kabul edebilirler.

bende ikinci ünv. olarak işletme okuyorum. elektronik mezunuyum. şimdi işletme okuyorum. 3. sınıftayım.

dediğim gibi telefon ile ulaşıp sorarsan eminim yardım ederler. vekalet ile aof den diplomasını alan bir arkadaşım var. vekalet ile kayıt olayını muhakkak yaparlar.

bu arada hayırlı olsun. eğitim şart

• hakkatten neydi o sıra öyle ya... sabah erkenden bahçelievlerdeki büroya gittim ulan daha büroyu açmamışlar kapısındaki manzara öyle böyle değil rahat bin kişi vardı kuyrukta dedim mecidiyeköydekine gidim en iyisi bi gittim aynı manzara ordada mevcut daha bu saat oldu yeni eve geldim ayakta baygınlık geçirecektim resmen belimde felaket tutuldu acıyla hareket ediyorum.
  • başkası için kayıt olabiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emple kullanıcısına yanıt
    6 sene önceki tecrübeme cevap yazayım. Annem kaydımı yaptırmıştı.Okulu da bitirdim bu süre içerisinde.
    Zaman çok çabuk geçiyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.