Şimdi Ara

;Açıköğretim e-öğrenme portalına giremiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim önemli bir sorum olacak...www.anadolu.edu.tr den e-öğrenme portalına Kimlik no ile giriş yapamıyorum. Bu sene yeni kayıt oldum uluslararası ilişkiler 1.sınıf öğrencisiyim. Ancak dediğim gibi e-öğrenme portalına kimlik no ile giriş yapmak isterken "hatalı kimlik no" diye hata mesajı veriyor. anadolu üniye mail attım. Kayıt tarihi bittikten sonra düzelcek dediler. Hala düzelmedi. Acaba aynı problem herkeste mi var. Yoksa ben mi yanlış bir şey yapıyorum??

• Ben de bu sene yeni kayıtım giremiyorum, defalarca aöf büroyu aradım kayıt bitince girebilirsiniz dediler. Kayıt biteli 15 gün oldu diyorum tak telefon suratıma kapanıyor.
  • sizin kayıt bitmiş olabilir ama ek yerleştirme ikinci üniversite vs kayıtları devam ediyor herkesinki toptan açılacaktır merak etmeyin açılır panik yapmayınn bu kadar vizeye çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollory

sizin kayıt bitmiş olabilir ama ek yerleştirme ikinci üniversite vs kayıtları devam ediyor herkesinki toptan açılacaktır merak etmeyin açılır panik yapmayınn bu kadar vizeye çok var

evet bu arada vizeler ne zaman oluyo
  • vizeler mart nisan zamanı oluo final mayıs sonu haziran başı gibi büt ise eylülde oluo tarhileri hemen hemen aynı gibi her zaman...
  • geçen sene nisanda oldu bu senede öyle olur herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: steyy

vizeler mart nisan zamanı oluo final mayıs sonu haziran başı gibi büt ise eylülde oluo tarhileri hemen hemen aynı gibi her zaman...

1.dönem 2. dönem die ayrılmıyo mu bu açıköğretim ilk kayıt olduğunda aldığın kitapalar sadece 1. dönemin kitabı değilmi ve kaçtane sınav oluyor ?? tecrübeli arkaşlar yazarsa sevinirim saygılar.
  • sene boyunca sadece bir dönem var mart-nisan gibi vizeye giriyorsun haziranda final eylül de bütünlemeler var örgündeki gibi işlemiyor sistem...
  • aynı sorun bendede var bende yeni kayıt oldum ama qiremiyorum:((
  • Bende yeni kaydoldum ikinci üniversite kapsamında, okuyayım dedim. Açıköğretim çok güzel arkadaşlar oldukça sağlam kaynakları var. Bende tc kimlikle girmeye çalıştığımda tc no bulunamadı kntrol edin hatası veriyor. Fakat kayıt olurken verdikleri bi şifre vardı. oradan aktive etmek gerekiyor olabilir. Elinde şifresi olan varsa bir büro hizmetleri kısmından denesin.
  • önceden de yazdım bu başlıkta da belirtmişim kayıtlar devam ediyor kayıtlar bittikten sonra deneyin her sene olur bu yeni birşey değil sanırım yeni kayıtların listesi e-öğrenmeye geç kaydediliyor...
  • Hazır yeri gelmişken sorayım. Verdikleri kitaplardan çalışsak ne derece yeterli olur sizce? Ek kaynak araştırmaya gerek var mı? Koca matematiği 300 sayfaya sıkıştırmışlar çünkü.
  • eogrenmeye oturum açabilen var mı yeni kayıt olanlardan?
  • malesef hala aynı hatayı vermeye devam ediyor
  • Bende kayıt olalı bir hafta oldu ama bende giremiyorum. Aöf bürosunda çalışanlar da Aöf sisteminden haberleri yok. Dingonun ahırı resmen.
  • arkadaslar aöf de sistem değişti.Eskiden sınavlar nisanda birde haziranda olurdu ama artık o kalktı normal kredili sisteme geçildi artık dönemlik sistem geçerli haberiniz olsun ilk sınavlar ocak 5-6 sında diye biliyorum çalışmaya başlarsanız iyi edersiniz kolay gelsin
  • Ben giriyorum ama eski sistemdeki dersler var yeni sistemdeki dersleri bulamıyorum o nasıl olucak anlamadım bişey elimde kitaplarda yok hep pazartesi gelicek deyip duruyolar nasıl çalışacam bilmiyorum bizde kredili sisteme bu yıl geçildiğinden geçmiş sına sorularınada bakamıyorum kalakaldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.