Şimdi Ara

AÇIKLANDIĞI GECE TM'LER AĞLAYACAK(İLK 10K) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
3.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aha gene başladılar 😐 açıklanana kadar girmemek en iyisi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axiengavus kullanıcısına yanıt
    Hocam sayisal dediğimiz adam halis inek. Ot yer sut verir. Gece gündüz ders çalışir.

Bu adamlar zaten kafadan 90 tyt 30 mat yapan insanlar. Hem konuyu açan da derece isteyen mflerin tmden girdigini kabul etmiş.

Derece isteyen mf en az 100 tyt 35 mat yaptı. Üstüne 20 edebiyat koy ilk 2k oluyor zaten.

Zaten bu mfciler ayni zamanda gergin insanlar. Çoğu martta edebiyat calismaya basladi. Bu konuyu açan arkadaşin derdi trollük.

Sonuçlar açiklanana kadar da bu adamlar tmlerin siralaması çok geride gelecek diyordu. Öyle yediler bizi şimdi de böyle trollüyorlar çam fıstıkları

• quote:

Orijinalden alıntı: sadecebir

Hocam sayisal dediğimiz adam halis inek. Ot yer sut verir. Gece gündüz ders çalışir.

Bu adamlar zaten kafadan 90 tyt 30 mat yapan insanlar. Hem konuyu açan da derece isteyen mflerin tmden girdigini kabul etmiş.

Derece isteyen mf en az 100 tyt 35 mat yaptı. Üstüne 20 edebiyat koy ilk 2k oluyor zaten.

Zaten bu mfciler ayni zamanda gergin insanlar. Çoğu martta edebiyat calismaya basladi. Bu konuyu açan arkadaşin derdi trollük.

Sonuçlar açiklanana kadar da bu adamlar tmlerin siralaması çok geride gelecek diyordu. Öyle yediler bizi şimdi de böyle trollüyorlar çam fıstıkları
    Hmm, Boun işletme 1199'a kesin gelir mi diyorsunuz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Jussives

bilgi olsun diye yazıyorum. son 15 dk yapabileceğim bişey kalmadığını düşünüp sosyal ve türkçe baktım. ikisinden toplam 15 soru işaretledim sanırım.

sayısal 10.1k

tm 9.8k

ben ilk 10k'da çok çok çok fazla sayısal olduğunu düşünüyorum.
    Iste örnek.

• sadecebir S kullanıcısına yanıt
    ya nerenizle okuyorsunuz bu yazıları anlamiyorum. derece yapan mfler geçen senelerde edebiyat sinavina giriyordu diyorum. bu sene adamlar aytde fen ve mata odaklandilar. tm sıralamaları da 3kdan gelmeye basaldi.(edb cozmeyenlerin, cozenler de var ama gecen yillara göre ilk 10kya girecek seviyedekilerden emin olun cok daha az.) bu sene iyi mfler genellikle edb cozmedi bakın bu son yazisim anlamamakta cok israrcisiniz. gecen yillarda 5knın 3ksı mf iken bu sene 5kın 1ksı bile mf degildir.

salaksın birader, bu forumds sana verilebilecek en kibar sıfat bu. adam 1k diyor sen ona 10kya giren mfciyi ornek veriyorsun.

• axiengavus kullanıcısına yanıt
    Eğer bu kıt mfciler tm sıralamam daha yüksek diyip tmden tercih yapmazsa girersin kardeşim. Beraber okuruz hazırlıgı

• glisalih kullanıcısına yanıt
    Sen nerenle okuyorsun? Adam 10 dkkada 15 net çıkardım diyor. Bu senenin matematiğini çoğu mfci rahat yaptı.

Sınav 180 dakikaydı unuttun herhalde? Adam 60 dkka ayt mat ile uğraşır kafa dağıtmak icin 20 dkka edebiyata bakar yine yapar. Zaten heosi gördüğü konular. Trollükten vazgeçmiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadecebir -- 16 Ağustos 2018; 0:5:44 >
    Ilk 10k aglayacak diye baslik aciyorsun. Benim cevbaim basliga. Balıkta senden daha iyi hafıza var. Actığın başlığa bir bak.

Ilk 1k da da geçen seneden fazla mfci olduğuna eminim. Geçen sene 30 küsür edebiyat sorusu vardı. Bu sene hem 20 soruydu hem çok basitti. Ayrıca bu sene katsayılar da degişti.

adamın alanı olmamasina rağmen seni gecmjs, sen burda ezik ezik "kıt mfciler" diyorsun. kim ezik bir daha düsün istersen. acizsin.

4 yıl boyunca düşünen üreten proje hazirlayan paneller münazaralar düzenleyen konferanslara sempozyumlara katılan üstün

4 yil boyunca soru çözüp ezber yapan kıttır mfci kardeşim. Sizin gibi kıtlar para hesabı yapıp ya da tıp kazanamayıp sosyal bilimlere dadandiğı için sosyal bilimlerin hali içler acısı

Açikçası denemelerde yanıma fen liseli biri oturduğunda denemeyi çozmek yerine bu mfcinin nasıl insanlıktan çiktığinı gözlemlemeyi tercih ediyordum.

Tabi ki idealist mfcilere saygım sonsuz. Derdim para yı merkeze koyan idealistlerin de önünü kapayan işine gelmeyen bir şey olunca böyle konular açıp trollük yapanlarla.

• Eğer dediğin olmazsa seni bloklarim. Aciklanma gununu bekliyorum.

esit agirlikciyim. senjn o delege olarak katildigin forumlara, calistaylara komite baskani ve editör olarak defalarca katilmisligim var. dersi umursamam gerektigi vakit derse yönelirim, calisirim. sen burda kendini avutmaktan baska bir sey yapmiyorsun. soruyorum sana; madem bu kadar ilgisizsin derslere ne işin var forumda? kesin bizleri izleyip analiz yapmaya gelmissindir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konunun altına imzamı atarım, ben de bu sınav sistemi devam ettiği sürece böyle olacağını düşünüyorum. Eşit ağırlık sıralamaları çok yükseklere çıkacak. Ankara istanbul hukuk gibi bölümler tahminimce 4Klara kadar inebilir. Arkadaş da zaten gerekli analizini harika ifade etmiş. Sıralamam 3100 istanbul hukuk gelir diye düşünüyorum ama marmara hukuk gelirse de hiç şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: glisalih

esit agirlikciyim. senjn o delege olarak katildigin forumlara, calistaylara komite baskani ve editör olarak defalarca katilmisligim var. dersi umursamam gerektigi vakit derse yönelirim, calisirim. sen burda kendini avutmaktan baska bir sey yapmiyorsun. soruyorum sana; madem bu kadar ilgisizsin derslere ne işin var forumda? kesin bizleri izleyip analiz yapmaya gelmissindir :)
    Konuyu açtığinda gelin tartışalım demişsin

Sonra ben "hayir edebiyatta cözdüler konulari biliyorlardı zamanları vardı" dediğimde "nerenle okuyorsun" diyerek baştaki sozlerini tekrarladın. Daha sonra hakaret ettin. Daha sonra bir cevabımi saptırdın. Daha sonra başkasına verdigim cevaba dadandın. Gercekten ilginç birisin ama tmci degilsin. Umarım su ana kadar mutlu olmayı basarmışsındır troll kardeşim. Sağlıcakla kal.

adamın söylediği olabilir ama kardeşim inan mf ci sayısını kimse bilemez. evet doğru mf 1. cisi 3k da ama benim elimde birinin sonucu var mf 2.5k da olan biriside 3k da. mf de 500. olan tm de 300. olmuş. söylediğinin mantığı var ama mf ci sayısını bilemiyoruz kestiremiyoruz. gecen sene 5k nın içinde 3k dan fazla mf ci vardı diyorsun hesaplamalarına göre belki bu kadar mf ci yoktu mezuna kalan çoktu. veya adam ilk 1k da ama şehir dışına gidemeyip 8k hukuk yazmıştır. bunları bize sunacak olan ösym ama onlar sunmadan bizim böyle kesin kararlar vermemiz yanlış. sen ne düşünüyorsun diye soracak olursan yarıya yarıyayım bazı hesaplamalarım evet dediğin gibi olabilir diyor bazı hesaplamalarımda yukarıdaki anlattıklarım gibi de olabilir diyor. üzerimde maalesef azıcık korku da var
    bilen bilir eski konularımdan tmciyim. hakaret meselesine gelirsek "kıt" kelimesi bir sevgi belirten sözcük degil farkindaysan. yukaridakileri tekrar yazdim bu dogru, hatta yukarıda bir kere de "bu yazdiklarimi tekrar yazmayacam tekrire dusuyorum." yazdım ama hala bi sekilde anlatmak için tekrar tekrar bıkmadan yazdım cünkü gercekten mantikli bir aciklama yapmadan karsi tez sunuyorsunuz, beni anlamamaya diretiyorsunuz.

• farfaraa kullanıcısına yanıt
    Bir de düşük sıralamayla kapatan vakıfları cazip bulup giden bir çok öğrenci var. Tabana baktiğımız gibi tavana da bakmamız lazım gelmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadecebir -- 15 Ağustos 2018; 23:38:17 >
  • fikirlerimi yukarida gayet net olarak belirttim. tekrar eden sorulara ayni seyleri yazmayacagim. farkli fikirlere her zaman acigim ama yeter ki fikrin mantikli bir yola cikis noktasi olsun.

Kıttan kastım dar bakış açılı, düşünmekten uzak, yetersizdir. Nitekim TDK nın tanımı da bu yönde

Kıt mfci= yetersiz mfci.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.