Şimdi Ara

AÇIKLANACAK TARIH 31 AĞUSTOS

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
22
Cevap
0
Favori
1.620
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> AÇIKLANACAK TARIH 31 AĞUSTOS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    https://www.google.com.tr/amp/m.haber7.com/amphtml/egitim/haber/2690559-2018-yks-yerlestirme-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-osym-belirledi

2018 - 2019 eğitim öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala YKS tercihleri sona erdi. Üniversite öğrencilerinin merakla beklediği Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih ve yerleştirme sonuçları ise büyük merak konusu oldu. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından kabul edilen tercih işlemlerinin sonuçları ise 31 Ağustoshttps://sonuc.osym.gov.tr üzerinden adaylara duyurulacak. Sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

Kaynak bu millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nabuket -- 17 Ağustos 2018; 8:50:59 >

|
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Hocam sıkıntı da bu iste haber siteleri 31 Agustos diyor ama OSYM'nin sitesinde yazmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    31 çok saçma bir tarih , cuma günü sonuç mu açıklanır . 27-28-29 Gibi açıklanması lazım ,eski üniversitesinden kayıt sildirip yenisine gidecekler var , onun dışında ailesiyle bilet vs.. ayarlayıp hep beraber gidecekler ... 28-29 diyorum .
    Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    bunu herkes gördü zaten ama bu bilgiyi haber sitelerinin nereden aldığını merak ediyoruz.

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Up

|
    |
  • Haber7.com off çok itibarlı bir haber kaynağı hatta ösym bile bunlardan alıyormuş haberleri.

Gerçekten 31 Ağustos açıklanma tarihi olabilir ama bu tarihi ÖSYM vermeden inanmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Aksine 31 çok mantıklı. ^1 Cuma sonuçlar açıklanıyor Haftasonu süre veriliyor 2 gün gelmen için. Ayın 3'ünde Pazartesi zaten kayıtlar başlıyor. Bu sene her şey çok sıkışık ve kısa sürede. Len kayıtlar 3-7 arasında 4 günün var.
    |
    |
    Jokerberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam illa gidip kayıt sildirmemiz lazım mı otomatik düşmüyor mu kayıt
    |
    |
    Jokerberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-C663EC351

Aksine 31 çok mantıklı. ^1 Cuma sonuçlar açıklanıyor Haftasonu süre veriliyor 2 gün gelmen için. Ayın 3'ünde Pazartesi zaten kayıtlar başlıyor. Bu sene her şey çok sıkışık ve kısa sürede. Len kayıtlar 3-7 arasında 4 günün var.
    Mantıklı değil , salı-çarş açıklanması mantıklı olurdu , üniden kayıt sildireceklerden 1 günde halledemeyebilecekler de var sonuçta , o zaman öbür haftaya kayarsa işleri karışır . Geçen senekiler gibi salı çarş açıklanmalı diye düşnüüyorum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dücimanuel

hocam illa gidip kayıt sildirmemiz lazım mı otomatik düşmüyor mu kayıt
    Ben de öyle duymuştum ama bazı üniler düşmüyor falan diyormuş sanırım
    |
    |
    Normalde açıklanması ile kayıtlar arasına 5 6 gün boşluk bırakıyorlar bence en geç 28 inde açıklanacak.

beyler 2016'da 10 ağustosta açıklanmıştı 15-19 ağustos arası da kayıt tarihleriydi 10 ağustos da çarşambaydı.
    |
    |
    uçankirpi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam o sırayı herkese veriyor ama sıra bize gelince hat düşüyor o yüzden aramak faydasız

|
    |
    IlhamiOnur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Ben itirazda bulundum 3-4 kere konuştum. Gayet düzgün yardımcı olmuşlardı ve her şey yolunda gözüküyor şuan. Neyse bir ara ben arıcam artık müsait olunca.
    |
    |
    Nabuket kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar açıklanacağı tarih ile ilgili bizim bir açıklamamız olmamıştır dendi.

31 Ağustos diye bir tarih dolaşıyor dedim. Biz böyle bir açıklama yapmadık dediler. Bu konuda yapılacak açıklamalar için ÖSYM'NİN Internet sitesini takip etmenizi önerdiler.

|
    |

|
    |
    arkadaşlar 31 inde açıklanacak ben de ümidi kestim
    |
    |
    Up

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,946
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.