Şimdi Ara

AÇIKLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> AÇIKLAMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1841 Mesaj
    Tüm kamuoyunun bilgisi olduğu üzere; Anayasa Mahkemesi'nin, Balyoz Davası ile ilgili verdiği hak ihlali kararının ardından, dava kapsamındaki 237 hükümlünün infazları durdurularak, yeniden yargılanmak üzere tahliyelerine karar verilmiştir.

Her şeyden önce, yıllar sonra özgürlüklerine kavuşan emekli ve muvazzaf Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının, komutanlarımızın, askerlerimizin ve onların değerli ailelerinin mutluluklarını, sevinçlerini yürekten paylaşıyoruz.

Anayasa Mahkemesi'nin bu tarihi kararının, ülkemizin geleceği için bir milat olduğu inancı ile yargılamanın yenilenmesi sürecinin adil bir kararla sonuçlanacağı umuduyla; özgürlüklerine kavuşan 237 askerimize, yıllardır uzak kaldıkları ailelerine, çocuklarına ve tüm Türk Milletine, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

ben de 2 gündür çok keyifliyim
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

ben de 2 gündür çok keyifliyim

istediğiniz kadar eksileyin, çatlasanız da patlasanız da özgürler
    must be able to cross both fire and water. The script must be something that has the power to do this."

Akira Kurosawa
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.