Şimdi Ara

AÇIKLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı haber kaynaklarında Şirketimizle ilgili resmi ürün tedarikçiliği konusunda haberler yer almaktadır. 2014-2015 sezonundan başlamak üzere resmi ürün tedarikçiliği konusunda bazı görüşmelerimiz olmakla beraber, henüz sağlanmış herhangi bir anlaşma yoktur.

AÇIKLAMA

• Hadi inşallah Nike!
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Hadi inşallah Nike!

• adidas kalsın kığılı gitsin
  • Çek bir nike
  • Ne Nikeymiş arkadaş kimi görsem "lütfen nike lütfennnn" modunda
  • Nike yada Adidas fark etmez artık ben paraya bakarım, senede 10-15 veren alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Nike yada Adidas fark etmez artık ben paraya bakarım, senede 10-15 veren alsın

• Güzel forma tasarlanırken de adidas vardı sorun kığılı da. Nike de gelse muhtemelen tasarıma kığılı karar verecek. En çok parayı kim veriyorsa o olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Serco

Güzel forma tasarlanırken de adidas vardı sorun kığılı da. Nike de gelse muhtemelen tasarıma kığılı karar verecek. En çok parayı kim veriyorsa o olsun

Fenerbahçe-Adidas Tarihinde hiçbir zaman nike çubukluları kadar güzel çubuklu üretilmedi 100. yıl formasının çubuklu kısmı dışında. Onda da sınırların dışına çıkılmıştı.
  • şu çubuklu olayınnı çokmu çok abartıyorsunuz ben bu seneki hariç bütün çubukluları begendim
    ama en cok begendigim çubukluda budur.
     AÇIKLAMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

şu çubuklu olayınnı çokmu çok abartıyorsunuz ben bu seneki hariç bütün çubukluları begendim
    ama en cok begendigim çubukluda budur.
     AÇIKLAMA

mobildeyim hocam resim görünmüyor düzeltirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  AÇIKLAMA
  • göz zevki denen birşey var arkadaşlar herşey para değil bence
  • nike ın formaları biraz fazla parlak sanıyorum atık pet şişelerden yapıyorlar ondan öyle.
  • Adidas'ın çıkardığı 100. yıl forması dışında çubukluları beğenmedim ben.
  • quote:

Nike yada Adidas fark etmez artık ben paraya bakarım, senede 10-15 veren alsın

Stad için 250 milyon Euro, forma için yıllık 15 milyon Euro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    o rakamlar çok uçuk ama 10 yıllığına forma + stad 250 olabilir ama euro dolar değil
  • quote:

o rakamlar çok uçuk ama 10 yıllığına forma + stad 250 olabilir ama euro dolar değil

Şu an için bizim takımlara o rakamlar hayal zaten Hiç iş güç yok Qatar Airways 10 yıllık 250 milyon Euro, Fly Emirates yıllık 15 milyon Euro teklif edecek.

Juventus bile daha geçen seneye kadar 8-9 alıyordu formadan. 2015 yılında Adidas'a geçecekler 19-20 falan olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    O rakamlar çok uçuk ama 10 yıllığına stad + forma için 250 milyon Euro iyidir , dolar olmaz ama Euro
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.