Şimdi Ara

Açık uçlu sorular resmen geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
11.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünyasının en sazan milleti bu millettir

aynı zamanda cahildirde

2 gün önce açıklama yaptı yök sınav sistemi değişmeyecek diye bu öğrencileri olumsuz etkiliyor diye

5 yıldır aynı haber Sinav sistemi değişiyor
  • zaten yapılacak değişiklikte samimi olsalardı geçen sene haziran ayında net açıklama yapılırdı,yayınevleri kaynakları ona göre basardı.biz ise hayatımızın geri kalanını etkileyecek bir olayı 3 dakikalık youtube videosundan öğreniyoruz.
  • 2013 yılında açıklama yapmışlardı ama 2017 yılında açık uçlu sınava geçiş yapmayı düşünüyoruz diye.
  • kaçamak cevap olacak biraz ama şu an oturup eğitim sistemi yaratacak halim yok maalesef. ne eğitimim var bu konuda ne de adamakıllı oturup düşündüm

ama en azından ygsnin ne kadar adil olmayan bir sınav olduğunun eminim siz de farkındasınızdır
  • Sazan diyerek kendinden bahsediyorsan katiliyorum evet.

Yok baskani acik acik soyluyor acik uclu sorularla tanisacak ogrenciler diye bugun sen de gelmis millete cahiller oyle bisey yok diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YGSnin sansa dayanan bilenle bilmiyeni ayirmadigini bılıyorum
    Ama YGSde sikinti sistemde degil sorularda

• Gençler nedir son durum ?
  • Vekil - bakan çocukları cevap anahtarlarını bile ezberleyemedi heralde, ondandır.
  • Bu konuda bu kadar dertli olmayin bence. Bilkentte hazırlıktayim osym merkezi hemen yanımız. Hazırlıkta o açık uçlu sorular kur geçme sınavlarında fakat kisa cevap tek kelime uzun cevap maks 3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Bu konuda bu kadar dertli olmayin bence. Bilkentte hazırlıktayim osym merkezi hemen yanımız. Hazırlıkta o açık uçlu sorular kur geçme sınavlarında fakat kisa cevap tek kelime uzun cevap maks 3

Hocam dert etmemek elde mi? Daha çoktan seçmeli soruları adam gibi okuyamayan bi kurum nasıl bi mantıkla açık uçluya geçmeye çalışıyo. Ki zaten azcık bi şeylerden haberiniz varsa bunların kimlere yarayacağını tahmin edebilirsiniz.
    Düşün ki sisteme cevaplar tanımlanıyo, cevaplar şöyle "üzüntü, keder, yas" falan filan işte. Çünkü böyle eş anlamlı olanlarda bi çok kelime tanımlanmalı. Bi tane de kelime tanımlanır tüm sorulara, insanın aklına gelmeyecek bi kelime. İlgili kişiler yazar tüm sorulara kelimeyi, sistem hepsini kabul eder. Sence imkansız mı dostum böyle bi şey Türkiyede, ilk defa mı torpille karşı karşıyayız iktidarda? Ki benim bu yazdığım ilk aklıma gelen şey, daha neler neler yapılabilir.

• Gençlerin son hali yazık. 1 senedir bu sinava çalışıp ne çıkacağını bilememek. Velkam tu törkiy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DürümYiyenSolucan

Gençlerin son hali yazık. 1 senedir bu sinava çalışıp ne çıkacağını bilememek. Velkam tu törkiy.

Sus da ders çalış. Sinir etme beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan açık uçlu soru ne onu bilmiyorum daha sınavda çıksa ne b*k yicem onu hiç bilmiyorum.
  • meb1907 kullanıcısına yanıt
    Öğretmen mulakatlarinda gördük adaleti, eşitliği.

• Açık uçlu sorular nedir birisi aydınlatabilirmi ? Kaynak nerde ? Teşekkür ederim
  • Cidden yazık insanların hakkına girmek bu kadar basit olmuş ülkede eminim çoğumuz şuan keşke geçen sene tercih yapaydım diye düşünüyordur.

Çıkıp adam kayırıcaz dese en azından dürüst olsalar daha iyi

Yazık..
  • AHAHAHAHAHAHAHAH

AHAHA

HA HA HA HA HA HA HA

H AHAHAHAHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHAHA

AHAHA

JAJAJAJAJAHAHAHAHQHQ

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHQHAHQ!!!!

AHAHA

HAJAJA

JAHAHAJAJAJAJ

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Fire in the hole

Roger roger

Ne tarafa çömeliyoruz.f

K

Gene billur geçiyor ösym milletle canları sıkılmış kerataların ehehehehehe.

Ne biliyim gene gece gece delirttiler adamı be.
  • Böyle birşey olacaksa önceden haber verilseydi.Ygs ye 2 ay kala Lys nin değiştiğinden bahsediyorlar.Yayınevleri açıkuçlu deneme yapmamış bile.Hiçbir şeye hazırlık olmadan gireceğiz.Ne diyeceğimi bilemiyorum.
  • Amaaann bosversenize ölümlü dünya
  • Ygs lys sistemi 2 milyon kişinin ayrılması için gayet güzel bi sistem. Ygs temel bilgileri yorumlamayı, zamanı etkili kullanma becerisini ölçüyor. Lys ise çalışan ile çalışmayanı ayırıyor yorumdan ziyade bilgi ile. Bu ülkenin sorunu sınav sistemi değil, eğitim sistemi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.