Şimdi Ara

Açık uçlu sorular resmen geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
11.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Açık uçlu sorular resmen geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Açık uçlu sorular resmen geldi
  • Abi böyle şey olacak olsa önceden okullarda deneme yapmaları gerekmez mi örnek olsun veya alışsın bilsin öğrenciler ona göre hazırlansın diye ağır küfür edecem ama haa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinava 6 ay kala mi aciklanir bu sacmalik. En azindan 2017yi etkilemiyodur diye umut ediyorum
  • Seneye olsun aga biz bu sisteme alıştık şimdi napacaz ya
  • İyi olmuş. Çok güzel olmuş boşuna mı konunun mantığını kavrıyoruz.
  • Geçmiş olsun... Geometri'nin de ne olacağı belirsiz. Matematikle eş değer puan mı getirecek, aynı kitapçıkta mı yer alacak... Bu sene çok sıkıntılı bir sene olacak gibi.
  • yvz_1149 Y kullanıcısına yanıt
    Ne sacmaliyosun? Lysde konunun mantigini anlamadan soru cozmek cok mumkunmus gibi

• yvz_1149 Y kullanıcısına yanıt
    Yalnız ezber soracaklar sana konunun mantığını değil.
    Şu ...........'dır. Çok mantıklıymış gerçekten.
  • Zaten mezunuz sistem mağduru olmayız inş
  • 2016 ygsyi dershanelerden dolayı degil, herkes yerleşsin yeni sistemi uygulayalım diye kolay yaptılar.Ama anlayamadılar ki hedefli öğrenci 2016 yığılmasında çamura saplanıp 1 yıl daha feda etti hayatından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsincir -- 23 Aralık 2016; 0:46:35 >
  • programı izleyen arkadaşlarım neyden bahsediliyor programda acaba hangi derste kaç açık uçlu soru olacakmış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay herkesin önüne gelip gelmemesi değil. Herkesi eşit olarak değerlendirecekler mi? Bu.
    Yazisi kötü anlaşilmiyor, bütün işlemleri tek tek yazmamiş, burada noktalama hatasi var vs vs. Kayirmalari düşünemiyorum bile.

• Nasil okunucak falan bunlari dusunuyorum ben. Daha 5 yil onceki kopya olaylari unutulmadi kimse de ogrencielrin hakkini korumadi

• Hocam ne diyolae bi kesinlik varmi biri bilgi versin sinirlendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pieceofme

Yalnız ezber soracaklar sana konunun mantığını değil.
    Şu ...........'dır. Çok mantıklıymış gerçekten.

Matematikten bahsetmiştim. Öyle tanım ne sorabilir polinomun tanımı mı yapıştır gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ygs166

Ne sacmaliyosun? Lysde konunun mantigini anlamadan soru cozmek cok mumkunmus gibi

Mezun musun bilmiyorum da. Geçen sene konuyu çok az bilip yorumla itüye giden arkadaşlarım var.

• Alesi gordunuz mu bilmiyorum. İlk önce harfleri kodluyosun. Klasikleri çozuyosun normal soruları her şıkkın cevabını altına kodluyosun. Ayrıca böyle bir şey bekleniyordu. Neden bu kadar çok tepki verdiniz anlamadım.
  • What's the diffrence between me and you. Both of us will see the same question. This is not your matter only. Everybody is suffering from the same thing. So i suggest everyone; please calm down. Our education system is like 80's finland. There's a long way to walk to fix this system. Like i said, calm down and just finish the exam. Dont worry about the result. If its hard for you. Problably its hard for everyone. Good luck
  • Why are you writing english please write in turkish in this forum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.