Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: commandostigre
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Kesene Bereket hocam çok teşekkür ederim. Yarın kargoluyorum. Oradaki adres doğruysa buradan yazdığın yeterli hocam uğraşma ora ile.

_________

Yarın çıkacak olan paket alışverişlerine yeni PriveNo.1 numune eklenecek arkadaşlar.

O zaman yarın yine sipariş geçelim madem tester belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Hay hay :)

Denemedin mi ki abi bunu?
  • quote:

Prive 1 aventus değil mi onu denemedim hocam yarın yine yüklü bir sipariş daha geçebiliriz arkadaşlar epey beğendiler kokuları yarın yine görüşürüz büyük ihtimalle 😀

• Merhaba yanıtınız icin teşekkür ederim öncelikle.

Ben de 4 lu paket ile ilk alimimi yapayım istiyorum. Hepsi kor alım olacak ama buradaki okuduğum yorumlara göre güzel parfümler.

Erkek:

Terre D'Hermes

Herod

Kadın :

Dior hypnotic poisson

Guerlain idylle

Ne kadar ödemem gerekiyor Eser Bey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

Prive 1 aventus değil mi onu denemedim hocam yarın yine yüklü bir sipariş daha geçebiliriz arkadaşlar epey beğendiler kokuları yarın yine görüşürüz büyük ihtimalle &#128512;

Evet abi o. Beğenmelerine çok sevindim. Emeğimin karşılığını görünce mutlu oluyorum :) Yarın görüşürüz o halde.

---------

hb8

Merhaba hocam. 2 adet Delux ürününüz var. Siparişiniz 75 tl.
  • ayın 15 inde aventus ile birlikteydim. Önceden denemiştim başka bir yerden hiç hoşuma gitmemişti ama Eserin serisi çok hoşuma gitti.ayın 16 sında tuscan leather i kullandım muhteşem bir eser. beni mest eden dün sıktığım black afgano günlük kullanıma uygun olmamalarından dolayı merak olsa gerek özel günler için muhteşem son iki koku Eser çok ama çok teşekkür ederim..

Bugün imperial ı deneyeceğim :)
  • m2ho06 M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan değerli kardeşim. Yorumun için çok teşekkür ederim.
  • Aga Acqua Di Parma - Fico di Amalfi çok güzel kokuyor Ocak ayı siparişimde ilk sırada
  • Biraz önce sevil'e girdim dior homme parfüm deneyeyim diye ilgilenen hanım efendiyle pek anlaşamadık. Çünkü bu güzelliğe baharatlı bir parfüm dedi. Dumur oldum ve kulak ardı edeceğini bilsem de uyardım kendisini yanlış bilgilrndirme yapmaması konusunda. Sonuç olarak çok beğendim intense kadar baymayan daha hafif bir tatlılık barındırması cezbetti. Var mı bununla ilgili bir çalışma??
  • Orta notalarına Ambrette diye bir şey var. Çiçek tohumu gibi bir şey mi nedir hakkında bir fikrim yok. Bilmediğim için de parfümde ayırd edemiyorum zaten. Baharat mıdır değil midir yorum yapamam bu yüzden ama bunu çıkardığımızda geriye kalan notalardan hiç biri baharat değil. En çok hissettiren notası deri.. O hanımefendi de sanırım bunu baharat sanmıştır. Aslında DHi den ağır.. 2014 ve 2015 Dhi den oldukça sert aslında. 2016 sı var mı varsa da nasıl kokuyor bilmiyorum. 2015 1 ton hafif. 2016 da hafife kaymış olabilir. Şuan maalesef bir çalışma yok. Bekliyorum ben de.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hindistan menşeili alternatif tıpta da kullanılan aromatik çiçek tohumuymuş. Parfüm endüstirisinde havysnsı miskin yerine kullanılıyormuş. Aynı zamanda tütünü aromalandırma amaçlı da kullanılıyormuş.Elde etme kolaylığı açısından hayvansı miskin yerini tutuyormuş yani.Baharatla uzaktan yakından alakası yok.

• O zaman bayan güzel olduğu için işi kapmış.. :)
  • Dior parfume ile Dior Homme karışmış olmasın Eser Hocam.

Dior parfume daha deri temalı daha ağır bir parfüm sıralama yapsak Dior Homme en hafif Dior parfume en ağırı olur bence

Kalifiye elemanlar değil çoğunluğu ekmek parası derdinde. Saygı duyuyorum ama insanları yanlış bilgilendirmek de hoş bir şey değil. En azından bu işi yapıyorsa insan biraz geliştirmeli kendini diye düşünüyorum.

• Çalışan da olsa meraklı olmayınca olmuyor işte.. Yine de çok vurmayalım. Bilmeyene baharatlı gelebilir.
  • Daha önce sormuştum ama cevap gelmedi.Bazı dükkanlarda 2 gün Kalıcı parfüm yazıyor .Bu işin aslı astarı nedir , bu parfümlerin kalıcılığı ne kadar kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? 1 saat 3 saat 5 saat ?
    Her iş için geçerli hocam. İnsanın içinden gelecek, severek yapacak işini yıksa olmaz,olmuyor da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

Daha önce sormuştum ama cevap gelmedi.Bazı dükkanlarda 2 gün Kalıcı parfüm yazıyor .Bu işin aslı astarı nedir , bu parfümlerin kalıcılığı ne kadar kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? 1 saat 3 saat 5 saat ?

Daha önce belirttiğiniz yazıların olduğu yerlerden bir kaç deneme yaptım ama hiçbirisinde şişelerinden çeyrek kadar kullanmamışımdır, acayip derecede sentetiklik, ve yapaylık hissettiğim için mecburen orjinaldi devam ettim hep, burayı keşfedene kadar, yardımcı olan arkadaşların yorumları ve eser bey in ürünleri harika. Şunu çok net söyleyebilirim tutatse de ürünler orjinali tadında ve daha kalıcı. İçiniz rahat olsun yani..

• Bir aslı astarı yok. Girip ''Bir parfüm verin bana, 2 gün kalırsa ücretini ödemeye gelirim'' deyin. Size ne olduğunu söyler. Tr.de genelde o tür tabelaları 5 para etmez markalar yapıyor.
  • Ben 9 adet parfüm aldım.

Genel olarak söyleyeyim, 15-20 Tl aldığım performans inanılmaz. Ben ümitliydim ama bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim.

Birebir aynısını beklemiyordum, parfümler, kendileri çok hoş ve güzel parfümler. Daha önceden açık parfüm denedim, üst notalar benziyor, sonrasında hepsi aynı saçma sapan parfüme dönüyordu.

Şimdi genel olarak Aventus'u beğendim. Orjinalini kullanmadım bilmiyorum ama bu çok hoş. Tanıdık bir parfüme benziyor Zara'da...

Green Irısh Tweet yine çok hoşuma gitti.

Hugo Boss Vanilla * Yine çok hoşuma giden bir parfüm. Şekerli - vanilyalı kokuları severim tenime iyi gider.

Dior Homme Intense , ehh fena değil.

Hermes - Orjinaliyle henüz bilek karşılaştırması yapamadım ama benziyor.

Dior SAuvage - Orjinallik testine tabii tuttum. Üst notalar çok yakın. Benzer başlıyorlar, ama orijinal

Sauvage, ilerleyen saatlerde farkılaşıyor. Yüzde 90-95 benziyor diyebilirim. Birebir aynısı olmasa , çok hoşuma gitti.

Epic Amouge- Yine orjinalini bilmediğim, ama çok hoş olan bir parfüm.

Killian Love- Bu parfüme bir parantez açabilirim, efsane olmuş. Annem de çok beğendi. Kullanabileceğini söyledi. BEn de bayıldım.

Tom Ford - Velvet Orchid. Orjinalini uzun süre önce sıkmıştım, karşılaştırmasını yapamayacağım ama bu parfüm de güzel olmasına rağmen çiçek, leylak falan kokuyor, bayan parfümü gibi geldi. Bilmiyorum beğenirler mi üzerimde... Ama net kokuyor, içeriği neyse çok net, ferah buram buram çiçek kokusu geliyor.

Özetle,

1-Killian Love
    2-Aventus
    3-Epic Amouge
    4. Sauvage
    5.Green Irish Tweet
    6. Hugo Boss Vanilla

Bu 6 parfümü beğenme sırasına göre dizdim.

Hepsini kendi içlerinde başarılı buldum. Bunlar beni bayağı bir götürür. Özellikle 1 tanesini 1 hafta şeklinde tek tek kullanıp tepkilere göre yine bir sıralama yaparım. Aventus bence herkesin siparişinde olsun.
    Güzel bir iş yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dlerim.

Sauvage için de bir Prive serisi düşünürseniz güzel olabilir.

Mesaj sayıma baksın arkadaşlar, ben parfüme çok para vermiş bir insanım. Ben bir açık parfümü beğenmişsem , gözünüz kapalı alabilirsin arkadaşlar, bir çok arkadaşıma da parfümleri hafta sonu sıkıp sıkıp fikir aldım . Yüzde 100 beklemeyin ama bu parfümlerin hepsi ayrı ayrı çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 19 Aralık 2016; 0:39:8 >
  • 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.