Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sersanem
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (4 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evren abi de Cumartesi olsun dedi. Halil abiye de uygunsa 10 kasım uygun mudur? Kimse şu tarih olsun demiyor ben diyim bari :)

------------

AADUUKET

Hiç Ankara'ya gitmedim. Güzel bir yer seçersiniz buluruz elbet. Evren abi alır beni

------------

berkan 197

İst'e iş amaçlı geleceğim. Eğer vakit olursa ararım kardesim seni.
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Sebepler kisiseldir. Sculptre cok kaliteli ve guzel bir turunc kokusu. Gunluk kullanim icin ideal. Genel begeniye uygun. Eger bugune kadar kullanilan parfumler cok cesitlilik icermiyorsa guzel bir secenek. Kalicilik en ust seviyede. Dunhil keksin limon kokusu ile baslayip vanilya havasina burunen yumusak bir ésans. Disa acik degil cok ama kalitesiyle bir cok pardumden ustun. Piyasada benzer esanslar coknfazla degil ve benzerleri arasinda en iyisi bana gore. Kalicilik sculptre kadar degil. Farkedilirlikte de geride kalabilir ama tek parfum olarak kullanilacaksa sculptre one gecer.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    10 Aralik Cumartesi guzel gozukuyor. Benim Istanbul'dan bekledigim haber gelmezse insallah yaninizda olacagim.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 1 Aralık 2016; 14:38:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sebepler kisiseldir. Sculptre cok kaliteli ve guzel bir turunc kokusu. Gunluk kullanim icin ideal. Genel begeniye uygun. Eger bugune kadar kullanilan parfumler cok cesitlilik icermiyorsa guzel bir secenek. Kalicilik en ust seviyede. Dunhil keksin limon kokusu ile baslayip vanilya havasina burunen yumusak bir ésans. Disa acik degil cok ama kalitesiyle bir cok pardumden ustun. Piyasada benzer esanslar coknfazla degil ve benzerleri arasinda en iyisi bana gore. Kalicilik sculptre kadar degil. Farkedilirlikte de geride kalabilir ama tek parfum olarak kullanilacaksa sculptre one gecer.

Saygilarimla.

Çok teşekkürler yorumlarınız için..
  • 10 aralik bana da uygundur. Optimum yasamkent civari isime gelir belki otobusle gelcek arkadaslar da olur diye kizilay demistim ama cogunluk ne derse o olur.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Bende adresler genelde Çankaya olarak görünüyor. Bahsettiğiniz yerler orada mı bilmiyorum ama buraya yakın yerler olursa yol yaptırmamış oluruz fazla kişiye. Esenboğa nerede bilmiyorum ama Çankaya gibi bir yere uzak değildir heralde bulurum :D

O zaman 10 ARALIK Cumartesi diyelim. Ben de biletlerimi alayım.
  • Daha önce sormuştum ama araştırma yapıp nasıl bir şey istediğimi anlatarak tekrar sormak istiyorum.

17 yaş için. Her mevsime gidecek bir koku olabilir. Okula gideceğim için farkedilebilir ama boğucu olmayan bir parfüm. Kolonya gibi de olmasa iyi olur. 4 tane yazsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Beyler antalya merkezde olup ta benimle buradan aldığı parfüm/parfümleri takaslamak isteyen var mı Farklı kokular denemiş oluruz

Eser bazen ilceler ve semtler arasinda uyumsuzluk var. Ornegin yasamkent cankaya ama cankayanin disinda. Ucakla gelecekler icin en uygun yer kizilay olur. Havaalani heryere uzak Ankara'da:) Katilimci sayisi belli olsun yeri belirleyelim. Seni ve ucakla gelecekleri bir sekilde alir birakiriz.

Saygilarimla.

• 10 Aralık Cumartesi benim için de uygundur.

Yer olarak Optimum bana da mantıklı geldi, zira çevre yolunun hemen yanı.

Yok derseniz Kızılay'da bir mekan da olabilir.
    Eser hocam cevap için teşekkür ediyorum.. invictus dediğiniz paco rabanne sanırım. Zaten aklımdaydı ama; çekiniyordum tenimde nasıl duracağını bilmediğim için.. Sabunsu kokulardan pek hoşlanmıyorum. Bana ferahlıktan ziyade sürekli sabun kokuyorlar. Red kesinlikle tazelenmeye değer çok hoş bir koku.. O zaman eser hocam havale yaptıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim.. Birde size zahmet Versace Eros hakkkın da ne düşündüğünüzü söylerseniz..
  • Eser çankaya ilce olarak ucu bucagi olmayan bir ilce bir ucundan diger ucu 50 km rahat vardir enelde is yerleri de cankayada oldugu icin siparislerin cankaya olmasi normaldir.

• Havaleden sonra istediğiniz ürünler ve açık adres bilginizi pm atmanız yeterli. eros güzel ve tutulan ürünümüzdür.

invictus hakkında pek telaş etmeyin. Kör insanın değneği gibi yolda bırakmaz kolay kolay :)

---------

Bana her adres uyar yeter ki rahat bulabileyim. Gerekirse sabah uçağı ile gelirim. Siz kendinizi ayarlayın kafi.
    Teşekkürler eser hocam.. Havaleden sonra pm ile parfüm ve adresleri yolluyorum.. İyi günler, hayırlı satışlar. :)
  • arkadaşlar selam. en sevdiğiniz ve sürekli aldığınız kokuları söylermisiniz ? 26 yaşındayım şekerli ve yapay kokuları pek sevmiyorum invictus gibi.

dikkat çekici ve kadınları etkileyici yoğun koku olarak bana 2-3 tane koku önerirmisiniz ?
  • İstanbul dan gidecek varsa beraber gidebiliriz.

Not: Aracım yoktur. Bilginize.
  • Eser Hocam merhaba;

Fabirkaya Tiziana Terenzi Ursa var mı farbirakda bir sor istersen...Kilian STH benzeyen bir tarzı var.O tarzı sevenler mutalk buna bayılacaktır.

Tiziana Terenzi parfümleri bulursan Casanova olur Ursa olur bul getir derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SP4RCO

İstanbul dan gidecek varsa beraber gidebiliriz.

Not: Aracım yoktur. Bilginize.

Aynı durumdayım :)

• Tutastenin dior homme intensesini giderek daha fazla sevmeye basladim cok guzel ve orjinaline cok yakin.Sadece biraz daha orta notalardaki kisimda vanilya daha fazla hissedilebilirdi pudramsi kisim biraz azaltilarak.

• TT nin hiç bir ürünü yok maalesef.

Sth için farklı fabrikadan bakicaz ileride ..

• 
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.