Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (910. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir (4 Mobil) - 17 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef yok hocam.

Satışını yaptığımız listeye bu konunun 1. sayfasından ulaşabilirsiniz.www.tutaste.com.tr
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hızlı dönüş için teşekkürler.1-2 güne 4 adet sipariş geçicem hocam.Dediğim gibi ilk defa alacağım ve parfüm konusunda fazla bilgim olmadığı için okuduğum yorumlar kadarı ile şunları seçtim.

Hugo Boss- Boss (Vanilyalı)
    Diesel- Fuel For Life
    Versace Eros
    İnvictus 2

Bunlar var mıdır ve havale ile 60 tl oluyor değil mi sorun yok ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi mevcut hocam. Evet 60 tl. Bir sorun yok hocam. Ne zaman dilerseniz siparişinizi geçebilirsiniz.
  • marineengineer41 kullanıcısına yanıt
    Aldığım parfümler:

ERKEK
    Dior - Sauvage [SVG]
    Amouge Epic
    Tom Ford - Extreme
    Paco Rabanne - 1 Million [1.M]
    Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]
    Versace - Eros [ERS]

BAYAN
    Britney Spears - Midnight Fantasy [MiD]
    Chanel - Coco Mademoiselle [Coco]
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bargellodaki başta iyi gelsede sonradan koku farklı gelmeye başladı pek memnun kalmamıştım.
  • Arkadaşlar blue de chanel hakkında kimse yorum yapmamış sipariş geçtim ama kokuyu hiç bilmiyorum fragnatica sitesinde ki popürlerlik sırlamasına göre seçtim sizce nasıl bir koku?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

Arkadaşlar blue de chanel hakkında kimse yorum yapmamış sipariş geçtim ama kokuyu hiç bilmiyorum fragnatica sitesinde ki popürlerlik sırlamasına göre seçtim sizce nasıl bir koku?

Öncelikle çok hoş ve kaliteli bir koku genel beğeniye uygun çok seversiniz

• Merhabalar ;

Aranıza yeni katıldım ilk defa alacağım. Parfümler hakkında ne nedir hiç bilmiyorum. Yorumlardan yola çıkarak şu listeyi yaptım yardımcı olur musunuz ? Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

1-Armani Eau d'Aromes
    2-Herod Parfums de Marly
    3-Diesel Only The brave Tattoo
    4-Chanel Chance (eşim için)
  • dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Kişisel tercihimdir herod yerine TF Tuscan leather ben daha çok seviyorum herod'a göre daha günlük kullanıma uygun bence.

Disel Tattoo yerine de yine kişisel tercihim YSL La'Nuit olurdu
  • Eser bey merhaba ;

İlk siparişim olacak. Raconu tam olarak bilmyorum. :) Size garanti eft/Havale yapabilirim. Aşağıdaki listedeki ürünleri istiyorum.

ERKEK
    Creed Aventus
    TF Black Orchid
    Spicebomb
    Chergui / yorumlara istinaden bu parfümü istedim. Yoksa aklımda İssey Miyake var.

Fiyatı nedir ? ödemesini yapayım size. Saygılar.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    105 tl hocam listeniz.
  • Teşekkür ettim hocam.
    Yalnız liste adı gibi bomba..

Creed Aventus hariç diğerleri yoğun ağır ve günlük kullanımdan çok gece kullanımına uygun...

Spicebomb yerine daha günlük kullanıma uygun hafif bir parfüm tercih etmenizi öneririm..

TF ve Chergui de gece ve özel davetler için tercih edilebilir...

Bana kalırsa Chergui olmadan 3 tanesini alın zaten Eser Chergui'nin testrrını da gönderiyor beğenirseniz onu ayrı sipariş edin zaten 50tl içinde kargo ücreti de dahil...
  • Spicebomb günlük kullanıma en uygun 3-5 parfümden birisi. Yaz-Kış rahatça kullanılıyor.

• Eser bey vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Her şeyi Whatsapp'tan hallettik.

@trakia_

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Chergui yerine issey miyake aldım.

Bu parfümleri (issey miyake hariç) ilk kez deneyeceğim. O yüzden bu 3'lü arasından beğendiğimi sürekli kullanırım. Eleyeceğim kokuları ise hediye edeceğim. Fresh / Hafif kokular içinde ayrı bir paket yapacağım. Yine 4 - 8 artık neyse o kadar sipariş edip en sevdiğimi bulana kadar devam ederim.

Zamanında 1 şişe parfüme 200-300 veren birisiydim. Kokuyu bulana kadar verdiğimiz paranın haddi hesabı yoktu. Tabi kokuları deneyerek alıyordum ama kalıcılık olsun vs.. bunları o anda çözemiyorduk. Mesela Armani Code harika kokuydu ama kalıcılık konusunda hayal kırıklığı yaptı bende.

Sizde Fresh / Hafif kokulardan önereceğiniz yazlık,günlük kullanımda gidecek parfümlerden tavsiye ederseniz sevinirim.

Teşekkürler.
  • Değerli dostlarım bu mesajımdan sonra gelecek tüm siparişler yarın kargolanacak. Eşimin D.günü olduğu için biraz vakit lazım oldu da .. :) Durum için kusura bakmayın arkadaşlar.

Sevgilerimle.
    Sağlık, huzur ve beraberlik içinde nice yaşlar dilerim Eser hocam....
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Hocam sen ben için öyle ama hafif koku seven adama bence gitmez...Bence ağır,şekerli ve baharatlı parfüm....Senin gibi ağır parfüm sevenler için normal olabilir ama koku eşiği düşük olanlar için gündüz biraz ağır kaçar bence
    Size ağır gelen ve beğenmediğiniz parfümleri ayrıca sevdiğiniz ve kullandığınız parfümleri yazarsanız ona göre deneyimlerimizi paylaşabiliriz...
    Yengenin doğum günü kutlu olsun bence en güzel hediye ona özel tasarlayacağın adına özel bir parfüm olurdu....
  • 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.