Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hidolgoo , 1122one2211 , 1122one2211
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (11 Mobil) - 8 Masaüstü13 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.049
Favori
8.319.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşinize uygun olarak en son çıkan parfüm Emir'ı alabilirsiniz ek olarak:))

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    meten1903 kullanıcısına yanıt
    İşim derken hocam ? yoksa yanlış mı mesaj yazdınız.
    Bu arada yeni ürünler de gelmiş kafam bayağı karıştı hangi kokuyu tercih etsem diye, adaşım adlı koku yu da önermişsiniz :)

Edit: @meten1903 adlı hocamın önerisiyle Listem şu şekilde; (çıkarma ekleme yapabilirim)
    Lacoste Red [RED]
    Creed - Aventus [CRD] / Delux
    Guerlain - L'Homme iDeaL
    Parfums De Marley - HEROD [PDM] / Delux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 27 Ekim 2016; 22:41:05 >
  • Yeni kokulara bir diğer siparişte şans vermeni öneririm daha çok yeniler ve çok yorum gelmedi kokular hakkında henüz.listedeki kokulara göre daha tecrübeye yönelik kokular başlangıç için bunlarla başlayıp daha sonra diğerlere yönelmen daha kullanıcı dostu bir tercih olur hiç kafanı karıştırmaya gerek yok bence
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz :)

• Benim de siparişim dün elime ulaştı. Aldığım kör kokulardan (hugo boss vanilyalı, kinski) hiç pişman olmadım.

Kinski ağır, kapalı ortamlar da insanı bunaltacak tarzda bir koku ama güzel kalıcı bir kokusu var. Dün gece kullandım kapalı ortamda olduğum için zaman zaman burna kokup kendini hatırlatıyor ama ağır geliyor insana.

Hugo Boss vanilyalıyı çok sevdim kalıcılığını şu an tam tartamıyorum, ben sıktıktan sonra arkadaşım da yanımda başka bir parfüm sıktı o yüzden tam alamıyorum kokuyu. Ama 1-2 saat garantisi var Evden çıkarken sıkmıştım, arkadaşımın dükkanına gittiğimde içeri de güzel bi koku var demesiyle doğru tercih yaptığımı anladım

Man in Black arkadaşıma aldık, koku güzel sıkıcı bir koku değil kesinlikle. Bir sayfa öncesinde detaylı bir incelemesi de mevcut

Burbery Classic tam olarak serin, yazlık bir koku. Parfümü sıkıp aradan 30 dk gibi bir zaman geçince tam olarak oturuyor ve cezbedici bir koku haline geliyor

Bayan parfümü olarak Bvlgari Omnia Crystalline aldım. Kokuyu öncesinde Boyner de koklayarak güzelliğine varmıştık. Eser hocamdan aldığımız parfüm de bire bir aynısı diyebilirim hiç bir fark yok. Parfüm cidden çok güzel ve kaliteli bir parfüm beğenmeyecek bayan yok diye tahmin ediyorum.

Teşekkürler tekrardan kaliteyi ayağımıza uygun fiyatlarla getirdiği için Eser hocaya Testerları daha deneyemedim Bvlgari aqva'yı ilk fırsatta deneyeceğim

Eser hocam araç kokuları yapıyor musunuz halen ? Bir sonraki siparişte araç kokusu da isterim @EserKozmetik Bu siparişte tester yerine araç kokusu testerı istemiştim ama gözden kaçmış galiba
  • Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunlar hocam. Güle güle kullanın. Araç kokusu şuan maalesef yok. İleriki tarihlerde inşallah :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam :) Önceden vardı diye hatırlıyorum ondan istemiştim aslında. Çıktığı zaman ilk siparişe ekleyeceğim
  • Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Bir miktar deneme amaçlı yapmıştım hocam. Hiç satışını yapmadım. Dağıttık bitti 2 günde :)
    Denk gelmiştim konuda oradan aklımda kalmış :) Eğer çıkartırsanız güzel bir kitle olabilir ev kokuları için de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

İşinize uygun olarak en son çıkan parfüm Emir'ı alabilirsiniz ek olarak:))

Saygilarimla.

Evet telefonun azizliği olmuş:) İsminize uygun olarak Emir'İ önermiştim ama işinize uygun olmuş:)

Saygılarımla.
  • Bugün ch prive ile beraberim. Listenin yenilerinden ve gelmeden önce ayak sesleri duyulan, geldiğinde listeye tad katacak, büyük beğeni alacak denilen parfüm. Ch serisi ile çok barışık olmayan benim için de gelsin de görelim dediğim bir parümdü. Geldi, gördüm, aldım:) Veni,Vidi, Vici olarak adlandırılan bu klasik hareketin devamı ise bende; koklamaya doyamayacağım ve hep alacağım şeklinde olacak. Evet Prive Men'i irdeleyeceğimiz yazı başlıyor.

Öncelikle içerik; Greyfurt, ağaç kavunu ve viski. Ana tema bu. Sonrasında ada çayı, lavanta, kakule, kırmızı kekik(miş), PArfümün dip notalarında deri, bir tür ağaç kabuğu çizilerek elde edilen benzoin, tonka fasulyesi ve odun notaları var. Bu içerik neyi şekillendirir bilmiyorum ama viski'nin keskinliği, greyfurtun ekşiliği, Ağaç kavunun lezzeti diyeceğim ama bunu hiçbirimiz tatmadığımız için kavun değil bir greyfurt türü olduğunu belirteyim. Lavanta girdiği tüm esansların kalitesini arttırıyor zaten. Ortaya çıkan karışıma şimdi bakalım.

Ne hissettiriyor; bu parfüm ortam kokusuna daha yakın. Ağırlıklı olarak turuncun alkol nedeni ile kesifleştiği bir anda lavant aile yumuşayan bu koku biraz loş bir odadaki kurtulmuş çiçek ve taze narenciyenin birleşimi gibi. Tabir çok doğru olur mu bilmiyorum ama sanki krema içinde bekletilmiş gibi yumuşatılmış. Daha önce kokladığınız birçok kokuya hem benziyor, hem benzemiyor. Bırnunuzun koku alma hücreleri bir koklamada onlarca esans alıyor, her seferinde farklı birini size hissettiriyor gibi. Ben bu şekilde sürekli farklı kokan esansları çok beğeniyorum. Sıradanlıklardan uzaklaşıyor ve kendi kullanıcısının bile burnu esansa alışamadığı için sürekli kokuyor gibi geliyor. Ne içe ne dışa dönük. Karamsar ama mutluluk verici. Koyu ama dışarı da açık bir parfüm. Yani tezatlıklarla güzelleşen prive sizi sürekli şaşırtacak buna emin olabilirsiniz.

Kimler kullanır? herkes:) Nerede kullanır? Heryede. Yaş sınırı var mı adet olsun diye 45 ile sınırlandıralım ama isteyen kullanır. Gence sportiflik, olguna ağırlık verebilecek dinamiklere sahip. Mesimi? Bu kadar genellikten sonra her zaman diyebilirsiniz:) Bu sefer yanıldınız; kışlık bir parfüm:) Yaza biraz ağır kaçar. Özellike parfüm 1 saat sonra sizi sarıp sarmalayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Deri ve tonka fasulyesi bu parfümü sizin bir parçanız haline getirdiğinden yaz sıcağında baygınlaştırmak için ideal olabilir. Eğer karşınızdakini bayıltmaya niyetliyseniz bir tomford tv etkisinde değil ama tomfordun 15dakikada yapacağını 30 dakikada da prive yapabilir. Renk koyu sarı, tıpkı viski gibi. Zaman zaman siyaha da kaçıyor.

Eser'İn katkısı; iki paragraf yukarda değişken kokuları sevdiğpimden bahsetmiştim. Orjinal esanslarda son derece normal olan bu farklı nota geçişlerini hissettirme ve zaman geçtikçe nota değiştirme durumunu benzer bir parfümde alabilmek; iste bu Eser'in başarısı. Anlattığımız parfümleri orjinali gibi değerlendirip anlatabiliyorsak, bundan daha büyük bir emek yok. Bu sayfaya yabancı olanlar ya da hepimiz ilk tanışırken ve sipariş verirken ,acaba benzer midir, kalıcı mıdır diye düşünürken değişik parfümleri alıp kullandıkça fikirlerimiz değişti ve muhtemelen yukardaki satırları okuyan müdavimler değerlendirmeleri orjinal parfüm üzerinden yapılıyor gibi algılıyorlar, ilk okuyanlar da abarttığımızı düşünüyorlar. Kullanan sayısındaki artış işte bu kalitenin yansıması. Eline sağlık Eser. Yine çok ama çok güzel bir parfümü listeye kattın.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 28 Ekim 2016; 7:37:54 >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 1 haftadır takip ediyorum başlığı. Anlatımınız çok iyi gerçekten. Elinize sağlık.

Genel olarak parfüm kullanan birisi değilim. Ağır parfüm kokuları başımı ağrıtıyor uzun süre.
    Bana hafif ama güzel, boğazı yakmayacak parfüm tavsiyesi alabilir miyim acaba 4 tane.
    Hani bi yere gittiğim zaman herkesin zevki farklı olsada genel olarak beğenilecek türden.
    Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • CH Prive kış için imza parfümüm oldu o derece memnunum. Ayrıca çevremde kullanan hatta adını duyan kimse yok

• Ch prive i herkes begendi galiba?

Bir de stoğa ne zaman gelir?

• Herod'u pek begenmedim ama Ch men prive gayet guzel bir parfum. Nedendir bilmem de bana, kiz tavlamaya cikan 25 yaslarindaki girisken delikanli profilini animsatti.

• Hocam bende kokuyu çok beğendim, ilk sıktığımda felan kokusu çok mutlu ediyor ancak kalıcılığı bana çok iyi gelmedi, xeryus ve velvet amber'a kıyasla. İşe gitmeden 7-8 fıs sıkıyorum ancak ogleden sonra parfümün kokusunu hiç alamıyorum galiba tende kaybolan türden :) Yada bana öyle geldi bilemiyorum sabah kullandığınıza göre şuan sizin ne durumda hocam kalıcılığı merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axXxo -- 28 Ekim 2016; 12:56:57 >
  • Eser hocam ch men prive ne zaman stoğa girer acaba?
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    Ben sabah 9-10 gibi sıkmama rağmen akşam 4-5te hala kokusu burnuma geliyordu.

• Bilmiyorum hocam ben de bekliyorum gelmesini. Çok sürmez.
    Anladım hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.