Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (586. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ssabakan , ssabakan
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı Eser bey. Bir başka alışverişte tekrar görüşmek üzer (:
    İçinden çıkan küçük şişe başka bir ürünün tester şişesi sanırım. Bunu her alımda gönderiyor musunuz? Ve bu ürünü seçebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı Eser bey. Bir başka alışverişte tekrar görüşmek üzer (:
    İçinden çıkan küçük şişe başka bir ürünün tester şişesi sanırım. Bunu her alımda gönderiyor musunuz? Ve bu ürünü seçebiliyor muyuz?

Hayırlı olsun hocam. Eğer elimde varsa (genelde oluyor) her paket 2 alımına 1 adet. Paket 1 alımına 2 adet olarak koyuyorum.(artık böyle) :) Satışını yapmadığım için elimde çeşidi olmuyor hocam, her sabah 2 tane 50 ml şişe açıp dolduruyorum. herkese o ürünler gidiyor.
  • Eser abiden denemelik Creed - Aventus Delux siftahı yaptık bakalım. @EserKozmetik İnşallah bundan sonra daha çok alışveriş yapacağız. Pederim ve ben daimi müşteriniz olacağız inşallah.

• Ürünlerim bugün geldi, yanındaki mini boy testerlar için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bende kutu içeriğindeki tüm ürünleri kendime göre yorumlamak istiyorum...

Allure Home Sport ; Gayet güzel limonsu gibi fresh hafif bir koku başta çok basit geldi bana zaman geçtikçe daha oturaklı bir koku olmaya başladı, ama yinede fazla bir beklenti içine girmeyin nu kokuya benzer birçok koku olduğunu düşünüyorum, genel anlamda bana göre bir koku olmadığını söyleyebilirim.

Creed Aventusu çoğu kiii gibi bende traş losyonuna benzettim zaman geçmesine rağmen farklılaşma da olmadı yada ben hissedemedim diyelim, açıkçası buda pek bana göre değil. Alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.

Dior Homme İntense için; Zamanında orjinalini kullanan biri olarak ben gayet beğendim, bu koku anlatılacak bir koku değil bence, yazın gitmeyeceği aşikar fakat kış aylarında mutlaka alacağım büyük boyunu.

Diesel Only The Brave, buda orjinaliyle nerdeyse birebir, D&P'de kokladığımım alakası yoktu, aşırı ağır ve tekdüze gelmişti. Ama bu yazdıklarım arasında en çok bunu beğendim, kör alıma uygun olduğunu düşünüyorum.

Birde o mini boy tester'lardan satın alabiliyor muyuz acaba ? Eğer öyle bi imkan varsa tüm kokuları almak ve o doğrultuda karar vermek isterim.

Genel anlamda ben Tutaste'yi beğendim
    Eser Beye'de çok teşekkür ediyorum satış için.

Birde isteğim olacak Hugo Boss - Energise tedarik edebilirseniz sürekli müşteriniz olacağım.

Edit: Allure Homme Sport'un kokusu baya baya değişti, favori fresh kokularım arasına girdi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyale -- 29 Şubat 2016; 16:08:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyale

Ürünlerim bugün geldi, yanındaki mini boy testerlar için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bende kutu içeriğindeki tüm ürünleri kendime göre yorumlamak istiyorum...

Allure Home Sport ; Gayet güzel limonsu gibi fresh hafif bir koku başta çok basit geldi bana zaman geçtikçe daha oturaklı bir koku olmaya başladı, ama yinede fazla bir beklenti içine girmeyin nu kokuya benzer birçok koku olduğunu düşünüyorum, genel anlamda bana göre bir koku olmadığını söyleyebilirim.

Creed Aventusu çoğu kiii gibi bende traş losyonuna benzettim zaman geçmesine rağmen farklılaşma da olmadı yada ben hissedemedim diyelim, açıkçası buda pek bana göre değil. Alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.

Dior Homme İntense için; Zamanında orjinalini kullanan biri olarak ben gayet beğendim, bu koku anlatılacak bir koku değil bence, yazın gitmeyeceği aşikar fakat kış aylarında mutlaka alacağım büyük boyunu.

Diesel Only The Brave, buda orjinaliyle nerdeyse birebir, D&P'de kokladığımım alakası yoktu, aşırı ağır ve tekdüze gelmişti. Ama bu yazdıklarım arasında en çok bunu beğendim, kör alıma uygun olduğunu düşünüyorum.

Birde o mini boy tester'lardan satın alabiliyor muyuz acaba ? Eğer öyle bi imkan varsa tüm kokuları almak ve o doğrultuda karar vermek isterim.

Genel anlamda ben Tutaste'yi beğendim
    Eser Beye'de çok teşekkür ediyorum satış için.

Birde isteğim olacak Hugo Boss - Energise tedarik edebilirseniz sürekli müşteriniz olacağım.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Normalde yorumlara fazla karışmam ama Aventus olunca yazayım istedim :) Traş losyonu ile aslında hiç alakası yok. Onu temiz burun ile tekrar deneyip yorumlamanızı isterim. Beğenip beğenmemek farklı konu tabi :)

Energise düşünülebilir. Yaza doğru başlarız. Eskiden severek listeme eklediğim üründü. Neden bıraktım ben de bilmiyorum.

Testerler maalesef şuan satılacak şekilde yok. 30 güne kalmaz o işi halletmiş olacağız hocam.
  • Bayan parfümlerinden

Shiseido Zen
    Chanel Chance nasıl acaba Eser Bey orjinaline yakınlık olarak vs. ?

Birde Invictus'un avrupa versiyonu ile normal versiyonu arasında nasıl bir fark var siz hangisini tavsiye edersiniz.
  • Bugün ofisten toplu sipariş geçtik Eser Beye' teşekkür ederiz :)
    Erkekler için Invuctus hem çok kalıcı hemde çok beğeniliyor:) Ne alacağını düşünenlere tavsiye ederim :))

Buda Bizim Liste;

Paco Rabanne - iNViCTUS x2
    Paco Rabanne - iNViCTUS Avrupa
    Rochas Man

Paco Rabanne - Olympea (Yeni) [OLY] 
    Armani - Code (Bayan) [CODE] 
    Lancome Hypnose [HYP] 
    DKNY - Be Delicius [Dkny] 

DKNY - Be Delicius [Dkny] 
    Armani - Code (Bayan) [CODE] 
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    Avon Fullspeed [FSP]
  • Üstadlar șu sıkıntılı kardeşinize bir yardımcı olsanız Vanilyalı Boss kullanıyorum, bitmek üzere. Günlük kullanıma uygun (üniversitede okuyorum), mevsimlik, 20 yașa ve beyaz uygun bir parfüm önerir misiniz? SpiceBomb tarzı kokuları sevmiyorum. Genede Boss Vanilyalı, İnvictus tarzını beğeniyorum. Apaçilerin kullandığı ayakta olan ve basit kokular olmazsa sevinirim. Șimdiden teşekkür ederim

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    CREED MILLESIME IMPERIAL SANA UYGUN OLABİLİR.
  • Chanel Chance, aynısı diyebilirim. Zen'in orijinalini hiç kokladım ama koku olarak çok hoşuma gidiyor. Benzerliği hakkında yorum yapamam hocam.

Ufak ton farkları mevcut. iki farklı fabrika.. ikisi de güzel herhangi birini seçemem. :)

-----------------

29 Şubat MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

JK841843 29/02/2016 EMRE D
    JK842170 29/02/2016 HALİL S
    JK842451 29/02/2016 BERKCAN U
    JK842799 29/02/2016 ÇAĞRI Ş
    JK843076 29/02/2016 EMRE K
    JK843298 29/02/2016 M.ENİS A
    JK843681 29/02/2016 RECEP A Ş
    JK844078 29/02/2016 MEHMET D
    JK844418 29/02/2016 OSMAN Ş
    JK844617 29/02/2016 SEZAİ K
    JK845045 29/02/2016 BATUHAN H
    JK845310 29/02/2016 EMRE K
    JK845649 29/02/2016 BERKAY G
    JK846057 29/02/2016 HAKAN Ç
    JK846305 29/02/2016 EMRE B
    JK846626 29/02/2016 ENGİN Y
    JK847497 29/02/2016 METİN Ç
    JK847934 29/02/2016 AYHAN K
    JK848122 29/02/2016 MEHMET S A
    JK848422 29/02/2016 A SAMET Ö
    JK848913 29/02/2016 FADİME S
    JK849225 29/02/2016 ERAY Ö
    JK849672 29/02/2016 ERDAL B
    JK850152 29/02/2016 NAZLI Ç
    JK850538 29/02/2016 ÜMİT T
    JK850978 29/02/2016 SİNAN Ç
    JK851332 29/02/2016 MURAT U
    JK851880 29/02/2016 ALPER K
  • Özel serimizin 1. ürünü Creed Aventus :) ( Muhtemelen ya hep yada uzun süre seri sadece bir üründen oluşacak. 2. ürün gelecekte görünmüyor)

Şişemiz 55 ml.dir ancak tekrar bunu belirtmeyeceğim ve 50 ml muamelesi yapılacak. Kutuda 50 ml yazacağı için boyut kargaşası yaşansın istemiyorum.

O yüzden :) 50 ml Prive No.1 Creed Aventus ürünümüz 50 tl ( ücretsiz kargo ) ' dir.

Şişe fransız, valf italyan. ( Aynı valf, aynı fabrika şişesi Parfum D'Empire markasının (Niche) Refill olarak kullandığı şişe ve valftir.) Yani fazlası ile kaliteli..

Diğer Aventus'tan ne farkı var diye defalarca sorulacağına eminim :)

Delux Aventusumuz ile aynı fabrikaya ait ürün. Delux'un üzerine 2 farklı ürün çıkarmışlar. Aventusun 2 ayrı batchi. bu 2 ürün aynı fiyat ve Deluxun 2 katı fiyat biçmişler. Her malın bir fiyatı var 3 katı da olsa bu ürünü yapardım.

Eğer ilk defa Aventus kullanacaksanız uygun olanı öneririm. Aradaki fark sadece Aventus severlerin ihtiyaç duyacağı farklar. ince nota farkları vs..

Memnun kalınmaması durumunda şartsız koşulsuz iade edebilirsiniz :)

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser.

• Bu kokunun hastası olarak ilk yorumu yapayım, Eser hocam öncelikle teşekkür ediyorum :) malum bir nedenden dolayı gece gündüz eser beyin sayfasını inceliyorum :)) konuya geçecek olursak,

Aventus orijinalinde(bin liralık olan), dediğiniz gibi 2 farklı batch'li ürün çıkarmışlar.
    Sizin fabrikada kıyak geçip iki batch'i de birden üretmişler sanırım :)
    simdi gelgelelim ki bu parfümün orjinal Kullanıcıları, bir batchin cok iyi oldugunu söylerken diğer batchin vasat altı olduklarından bahsediyorlar.

Simdi merak ediyorum da öncelikle delux aventusunuz hangi batch? ayrica bu yeni gelen aventus'un hangi batchini bize yollayacaksiniz :)

• :) o iki batch arasındaki farkı bizim anlayabilmemiz için 2 3 sise orijinal aventus kullanmamız lazım. O ince farklar delux üründe olmaz. Prive olanda olur ama hangi batcha benzediğini bilmiyorum. Elimdeki aventusa fazlası ile benziyor :)

Bahsettigin güzel ve kötü dedikleri sürümlerin arasında o kadar fark olmaz. O konu bizim Türkiye forumlarindaki garip arkadaşlar tarafından abartılır. Genelde fark; taze / oturmuş koku farkı olur ama bunu anlamak istemezler. Ne zaman yeni surum çıksa aaa bozmuslar derler. 1 sene sonra bozmuslar dedikleri batchleri sevmeye başlarlar :)

Edit. Ben ne zaman Orijinal Aventus koklasam hep aynı geliyor. Vasat altı diyen garipliğine yansın derim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Mart 2016; 11:51:25 >
  • Şişeler çok şekil olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser Hocam,

Hayırlı olsun, sürekli girip girip bakıyorum ne zaman çıkacak diye. Sonunda geldi, eli mahkum sipariş vereceğiz ;)

Yalnız şöyle de bir sıkıntı var, senin yeni çıkardığın parfüm sayısı bu aralar 8'i geçti. Nasıl yapıp da hepsinden birer tane alacağım bilmiyorum. Evde 15 şişe var, muhtemelen hanım beni öldürecek
  • khanil kullanıcısına yanıt
    Biraz tüket abi :) Daha gelecekler de var. Abarttım sanırım şu sıralar
  • Değerli dostlarım bu mesajımdan sonra gelecek olan siparişler yarın kargolacaktır. ilginize teşekkür ederim.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser
  • Eser hocam, bir kaç tanede maskülen ürün eklesen çok güzel olacak. Avukatım, doktorum, öğretmenim vs iş için tavsiye verin diyenlere de gözü kapalı önerirsin. 80'li yılların kimseyi rahatsız etmeyecek genel beğeniye uygun ürünlerinden. Aramis Tuscany ve Creed bois du Portugal şahane olur. Bunları beğenmeyecek erkek pek nadirdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delfino3

Eser hocam, bir kaç tanede maskülen ürün eklesen çok güzel olacak. Avukatım, doktorum, öğretmenim vs iş için tavsiye verin diyenlere de gözü kapalı önerirsin. 80'li yılların kimseyi rahatsız etmeyecek genel beğeniye uygun ürünlerinden. Aramis Tuscany ve Creed bois du Portugal şahane olur. Bunları beğenmeyecek erkek pek nadirdir.
    quote:

Orijinalden alynty: delfino3

Eser hocam, bir kaç tanede maskülen ürün eklesen çok güzel olacak. Avukatym, doktorum, ö?retmenim vs i? için tavsiye verin diyenlere de gözü kapaly önerirsin. 80'li yyllaryn kimseyi rahatsyz etmeyecek genel be?eniye uygun ürünlerinden. Aramis Tuscany ve Creed bois du Portugal ?ahane olur. Bunlary be?enmeyecek erkek pek nadirdir.

Vakko
    Tom ford Extreme
    Burberry classic
    Creed original santal
    Prada amber

Aklima gelmeyen bir kac ürün daha. bunlar öyle degil mi? Bahsettigin kadar eskiye gidecek olursak onlara vaktinde gelen yorumlari hatirlar oluyorum :D tom ford italian cypress falan. Fazlasini burasi kaldirmiyor hocam. insanlar da farkli isme çok merakli olup aliyorlar, kabak benim konuda patliyor :)

Safary
    Polo classic falan ben de istiyorum da .. Ya el altından yada hic .. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Mart 2016; 14:52:13 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın Eser Bey, her ihtiyaca yetişemezsin. Ancak çok sağlam ve genel beğeniye uygun kokular. Yani burberry classic, tf extreme'den çok daha emek harcanmış kokular. Parfüm bloglarında da sıkça isimleri geçer. Aramis Tuscany adama bilek koklatır. Creed bois portugal'da tam beyefendi kokusu zaten sende Creed'cisin :) Polo classic güzel ama genel beğeniye çok yakın değil ondaki deri kullanımını çoğu kişi sevmeyebilir. Safari ise sağlamdır ama herkes sevemez onu. Polo crest ile birlikte bence iyi Ralph Lauren kokusudur Safari.
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.