Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bukars

Gittigidiyordan ödeme yaptım, mesaj da attım. Burda da mesajım bulunsun
    😄
    İyi geceler
    Burberry Classic [BRB2] bayan
    Versace Eros [ERS]
    C.Dior - Fahrenheith [FHR]
    Loewe - Solo Loewe [SOLO]

Teşekkürler

Ben teşekkür ederim hocam, kesenize bereket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Şubat 2016; 23:44:30 >
  • İnvictus oldukça hoşuma gitti hugo boss vanilyanın tatlılığı beni benden aldı resmen oldukça beğendim.. Armani black code ortalara doğru güzelleşiyor gibi geldi ama fena değil güzel. Diesel only the brave de ağır bi kokuya benziyor gibi güzel.
    Pek anlamadan sadece fikirlerimi sundum yanlış olduysa kusura bakmayın artık. Genel olarak çok başarılı kokular eser hocama teşekkür ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceki aldıklarımı kullanıyorum fakat hediye amaçlı yeni parfüm siparişleri için araştırmadayım hocam :)
  • Arkadaşlar bugün kargolar yarım gün olduğu icin bugün gelecek siparişleri pazartesi kargolayabilirim. Ayrıca saat 14:00 e kadar mesajlarında cevap veremeyebilirim. Elindeki siparişleri ancak yetistirebilecegim sanirim.

Sevgi ve selamlarimla
    Eser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilian S T H
    net olarak, hacı yağı sürmüş gibi hissettim.ayrıca, yoğun. baskın.

diesel tattoo,
    tam yazlık. *biraz* şekerli tatlı bir koku. mellisme imperal kadar ferah değil ama ondan kalır yanı yok.

hayırlı işler

• Eser Hocam merhaba, 22 yaşında hafif esmer tenli biriyim. İlkbahar ve yaz aylarında günlük ve özel gecelerde kullanmak için parfüm bakıyorum.

Aklımda olanlar şunlar, içlerinden 4 tanesini seçeceğim, 3 günlük, 1 özel gecelik parfüm düşünüyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

***Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    ***Armani Acqua Di Gio
    ***Carolina Herrera 212 MEN
    ***C.Dior - Fahrenheith (Gece - İlkbahar ve Yaz için uygun mu?)
    ***Paco Rabanne - One Million (Gece - İlkbahar ve Yaz için uygun mu?)

Bvlgari Aqua Marine
    Rochas Man (Gece - İlkbahar ve Yaz için uygun mu?)
    Burberry Classic
    Diesel - Only The Brave
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    Lacoste Red

***Yıldızlı olanlar benim için öne çıkanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuantumMoose

Eser Hocam merhaba, 22 yaşında hafif esmer tenli biriyim. İlkbahar ve yaz aylarında günlük ve özel gecelerde kullanmak için parfüm bakıyorum.

Aklımda olanlar şunlar, içlerinden 4 tanesini seçeceğim, 3 günlük, 1 özel gecelik parfüm düşünüyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

***Armani Acqua Di Gio

Bvlgari Aqua Marine
    Rochas Man (Gece - İlkbahar ve Yaz için uygun mu?)
    Burberry Classic
    Diesel - Only The Brave
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    Lacoste Red

***Yıldızlı olanlar benim için öne çıkanlar.

Merhaba Doğukan.

***Armani Acqua Di Gio

vanilyalı boss genelde çok sıcakta gitmez tatlıdır baya. 3 mevsim çok iyi olur. Yaza kullananlar da var ama tatlı kokuya yazın dayanamayan çok kişi var :)

Fahrenheith o yaşa biraz fazla gelebilir. Onu ele bence. Diğerleri gayet yerinde seçimler.

Rochas yaz için pek uygun değil. Hatta hiç değil.

Dİğer yazdıkların her mevsime gider. Red Özellikle Yaz ayında.. Kışın pek kalıcı olmaz ama güzel kokudur.
  • Teşekkür ederim hocam, şu 4 ürünü almak istiyorum.

1) Paco Rabanne - One Million
    2) Armani Acqua Di Gio
    3) Carolina Herrera 212 MEN
    4) Bu seçimi sizin zevkinize bırakıyorum hocam. :)

Birazdan ödemeyi yapıyorum, tekrar teşekkür ederim. Ödemeyi yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fl4ming0 -- 20 Şubat 2016; 13:23:26 >
  • Abi aventus takipteyim. Elimdeki zaten koklamaya doyamadığım bir koku daha güzeli çıkarsa çıldırırım heralde :)
  • QuantumMoose @

Kesene bereket kardesim çok teşekkür ederim. Pazartesi kargoluyorum..

-----------------------

x21 @

:) 1 ay sürmez gelir abim.
  • İnvictus ve Armani Black Code bence tam yazlık. Kışın invictus kullanmak pek mantıklı gelmedi bana daha fresh bir koku çünkü.

Red(aslında bu her mevsim gider) ile vanilyalı ise dediğiniz gibi genel olarak 3 mevsim kullanılabilir. Ek olarak bence daha ağır parfümler gece tercih edilince daha hoş duruyor gibi.

Edit: Bu arada Eser hocam gerçekten vanilyalı çok kalıcı bir gün önce sıktım ondan sonra üzerine iki defa deodorant sıktım hala o şekerimsi kokusunu alabiliyorum. Doğru yerlere sıkıldıktan sonra çok memnun kalabilirsiniz arkadaşlar.@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyanko Sensei -- 20 Şubat 2016; 14:00:55 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Üstad merakla bekliyoruz, şişesi birebir mi olacak onu anlamadım yalnız?
  • Aldığım ürünler elime ulaştı kokular gayet güzel orjinaliyle birabir hatta bazıları orjinalinden daha kalıcı bitince yine burdayım
  • 3 gün önce verdiğim siparişler, bugün elime geçti ve ürünleri deneme fırsatım oldu.

Green İrish Tweed
    Fragnatica rateleri Creed modelli parfümler konusunda ciddi anlamda yardımcı olacaktır zira çok pahalı bir parfüm ve maalesef herkesin gerçeği ile kıyaslama durumu yok.
    Aşk-İlkbahar-Yaz parfümü olarak nitelenmiş, kesinlikle doğru ayrıca gece kullanımına da uygun bir parfüm.Uzun süre kalıcı olarak 300 kere oylanmış.

Kendi yorumum:Çok ağır değil çok hafif değil.Koku kendini belli ediyor ayrıca sıktıktan bir kaç saat sonra bile diri bir koku alabiliyorsunuz zira burun reseptörlerini çok yormuyor.Creed'in tüm parfümleri kesinlikle kullanılmalı ve tecrübe edilmeli, çok başka kokular.

Bvlgari Aqva Marine.
    Fragnatica'da yaz ve beğeni parfümü olarak oylayan bir hayli kullanıcı var ayrıca gündüz kullanımına uygun olduğunu belirtmişler.

Kendi yorumum:Turunçgil ve fresh ögeler ile harmanlanmış notalara sahip olması yaz kullanımına ne kadar uygun olduğunun göstergesi ayrıca yosunumsu bir koku geliyor.Fark edilirliği kesinlikle çok yüksek sanıyorum gündüz kullanımına uygun olması bu yüzden.İlk sıktığımda vurucuydu ancak bir süre sonra alışıyorsunuz.Yazın herkes için değilde biraz daha resmi giyinen kişilere uygun olduğunu düşünüyorum.

Creed Aventus

Fragnatica'da 400 kullanıcı tarafından imza parfüm olarak nitelendirilmiş.İstatistikler ilkbahar-yaz kullanımına daha uygun olduğunu söylüyor.

Kendi yorumum:Bu parfümü almadan önce, kullanıcı yorumlarını kesinlikle abartılı buldum.Tamam sonuçta dünyanın en köklü parfüm üreticilerinden bir tanesi ama bariz olarak abartılıyor diye düşündüm.Sonuçta 1000 küsür lira fiyatı var ve bu parayı veren bir kullanıcı kötü demez herhalde.Çok pahalı olması sebebiyle ürün karşılaştırması yapamam, bu durum Creed'in tüm modelleri için geçerli ancak diyebilirim ki eğer orijinal olanı da böyle kokuyor ise kesinlikle yorumlar abartılı değil. Meyve mi yoksa vanilya mı olduğunu tam çözemediğim muhteşem kokunun nedeninin ananas olduğunu öğrendim ayrıca gül kokusunu da hissedebilirsiniz.Kesinlikle duyumsanması gereken bir koku ayrıca esmer tenlilere çok iyi gideceğini düşünüyorum.

La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent

Fragnatica'da kış-aşk-gece parfümü olarak nitelendirilmiş.Ilık, yani ortalarda bir parfüm olduğunu söyleyen 800 civarı kullanıcı mevcut.

Kendi yorumum:Çok pahalı bir parfüm değil ancak hem ismi havalı(la nuit düloğm iv san loğen :D ) hem de fark edilebilirliği yüksek; bundan mütevellit popüler olduğunu düşünüyorum.Kesinlikle gece parfümü, zaten ismi de ''the night of the man'' anlamına geliyor.Çiçeğimsi ama karanlık bir baharat kokusu var ayrıca uzun süre kalıcı.Kesinlikle tarz-stil parfümü.Üzerine sıktığım kazakta tenimden çok daha iyi durdu.Fragnatica'da ki bir kadın kullanıcının şu yorumu, forumdaki arkadaşlara yeterince yardımcı olur sanırım.''Love it. Sweet, powdery, sexiness. I get a bit of a honey/maple vibe from it, however honey is not one of the notes. Lavender is very prominent smells delicious in this juice.''Çok lezzetli, tatlı, etkileyici ve çekici bir koku olduğunu, biraz bala benzettiğini ama ürünün notalarında bal olmadığını ayrıca baskın bir lavanta kokusu olduğunu söylüyor.Ben çok baskın bir lavanta kokusu almadım ama parfümün gerçek anlamda cold-cool-night-man parfümü olduğunu söyleyebilirim.

Tester olarak Clinique - Happy For men ve Costume National - Homme gelmiş ancak denemedim bu yüzden sağlıklı bir bilgi veremem.

Eser Bey resmen bir marka oluşturmuş.Tutaste ''Fragrances of Turkey'' bayıldım
    Paketleme, satış aşaması, ürün tanıtıımı gayet iyi.Türkiye baz alındığında, ucuz, açık parfüm segmentinde bence açık ara önde.
    Mng kargo sağolsun şubede olduğu halde dağıtıma çıkarmamışlar, kendim gidip almak zorunda kaldım ama kargo şubelerinin şehirden şehire ciddi anlamda kalite ve müşteri memnuyeti farkı var.Büyük ihtimalle Mehmet Nazif Günal'dan dolayı Arhavi şubesi çok iyidir Eser Bey'i suçlayamam

İyi satışlar, iyi forumlar.
  • Gittigidiyor üzerinden sipariş verdim.1 adet Hugo boss vanilyalı almak istiyorum teşekkürler
  • Eser abi selamlar,

İlk defa alışveriş yapıyorum daha nicelerini yaparız inşallah. GG'dan sipariş geçtim (fdalkiran2)
    1-Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V]
    2-Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme [YSL]
    3-Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [DSL2]
    4-Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    5-Lacoste Red [RED]
    6-Carolina Herrera 212 MEN [212]

7-Armani Si [Si]
    8-Calvin Klein - Euphoria [EU2] - KADIN için
  • eser hocam Carolina Herrer serisi almayı düşünüyorum. ama farkları nelerdir yardımcı olur musun :)

Carolina Herrera 212 MEN [212]

Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]

Carolina Herrera 212 Sexy MEN (Yeni)[2SX]

Carolina Herrera CH MEN [CH]
  • Detaylı yorumun için çok teşekkür ederim hocam. Evet memleketimin iş adamları :) Aventus neden beğeniliyor derseniz , piyasa tarzında koku olup fiyatı çok olduğu için piyasa edilememesi :) benim düşüncem.

Güle güle kullanın. Tekrar görüşmek dileği ile.

-------------

ScriptKidie

Hocam bir biri ile isimden başka hiç bir bağlantısı olmayan farklı kokular :)

------------

BuLLettootH

Kesenize bereket hocam çok teşekkür ederim. Pazartesi kargoluyorum. Dilerim ömür boyu ... :)

köseoğlu

Kesenize bereket hocam. Pazartesi bossunuzu kargoluyorum :)

---------------------

khanil

Aventus' u mu sordun abi? Yok orijinal şişesinde ürünü (replika) ben pek sevmiyorum. Kaliteli bir şişede olacak ama orijinal veya benzer değil. FOtoğraf koymuştum abi biraz üste bak :)
  • 20 Şubat MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

JJ460475 20/02/2016 BÜLENT K
    JJ460759 20/02/2016 MUSTAFA B
    JJ462278 20/02/2016 EMRE C
    JJ462681 20/02/2016 ANILCAN A
    JJ462875 20/02/2016 FERHAN V
    JJ463241 20/02/2016 RAMAZAN B
    JJ466797 20/02/2016 ERCAN N
    JJ467189 20/02/2016 TUNCAY D
    JJ467757 20/02/2016 SEDAT D
    JJ467962 20/02/2016 VOLKZN P
    JJ468151 20/02/2016 HAKAN E
    JJ468287 20/02/2016 HALİT ZİYA G
    JJ468439 20/02/2016 MUSTAFA G
    JJ468563 20/02/2016 ÖZGÜR Ö
    JJ468825 20/02/2016 MEHMET N
    JJ469959 20/02/2016 SABRİ H
    JJ470105 20/02/2016 TAHSİN E K
    JJ470237 20/02/2016 AHMET T A
    JJ470353 20/02/2016 BAHADDİN G
    JJ470576 20/02/2016 KORAY Y
    JJ470694 20/02/2016 UYGAR Ç K
    JJ474864 20/02/2016 FATİH Ç
  • Bayan kokusu önerin lutfen arkadaslar cogunlukla günlerde ve oturmalarda gitcek herkesin dikkatini cekecek hos kalici enfes bayan parfüm onerin lütfen

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.