Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.678
Cevap
2.047
Favori
8.312.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser hocam bende yukarıda ismimi göremedim siparişi dün vermiştim sanalpazar üzerinden.

Sanalpazar nick: scriptkiddie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 9 Aralık 2015; 20:48:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parfümlerim geldi...eser kardeşim çok teşekkürler
    aşağıda yazacağım yorumlar parfümlerin kalitesi veya kalıcılığı açısından değil "KİŞİSEL ZEVKLERİM" açısından yazılmıştır.

1)abercrombie&fitch 6/10
    2)burbery touch 6/10
    3)davidoff coolwater 7/10
    4)channel-blue de channel delux 9/10
    5)c.dior-fahremheit 5/10
    6)mont blanc-emblem 10/10
    7)Burbery london 6/10
    8)Gucci Guilty Intense 7/10
    9)Creed Green Irish Tweed 10/10
    10)Tom Ford-Tobacco Vanillie yani karar veremedim ağır geldi çözemedim/fragnantica'da ki yorumlardan sonra bende biraz hayal kırıklığı yarattı
    11)Bond No:9-New York Amber Delux 10/10
    12)Loewe-Solo Loewe 7/10

bunların yanında gelen testerler
    Nassomoto-black afgano 10/10 ilk sıktığımda rezil geldi sonra aşık oldum
    Creed millesime- 6/10 green irish tweed ile kıyaslanamaz
    Bvlgari-aqua 8/10

bunların yanında benim favorilerim
    Vakko-V'de vakko 10/10
    Tom Ford Black Orchid 9/10
  • zobar_citro - Hayırlı olsun abi. Ellerine sağlık güle güle kullan.

ScriptKidie - Onlar dünküler hocam. Bugünküleri az sonra paylaşacağım. Biraz gözümü kapatayım dedim saat 11 oldu :S
  • 9 Aralık MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr en takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

IS612451 09/12/2015 FARUK K
    IS623787 09/12/2015 ALPER K
    IS624207 09/12/2015 AYŞENUR D
    IS624460 09/12/2015 NURSAL Ö
    IS624947 09/12/2015 AHMET B Ö
    IS626726 09/12/2015 MUHİTTİM Ş
    IS626985 09/12/2015 FARUK Ö
    IS627464 09/12/2015 EMRAH H
    IS627871 09/12/2015 ÖNDER S
    IS628254 09/12/2015 AHMET HY
    IS628883 09/12/2015 KÜRŞAT E
    IS629410 09/12/2015 HAKAN E B
    IS629797 09/12/2015 EMRAH B
    IS630349 09/12/2015 İREM E
    IS630703 09/12/2015 MERVE A
    IS631410 09/12/2015 ABDULLAH O D
    IS631784 09/12/2015 ÖMER S
    IS632269 09/12/2015 ŞEVKET A
    IS632637 09/12/2015 ERHAN Ö
    IS633534 09/12/2015 CEM HAKAN H
    IS633979 09/12/2015 AYGÜL C
    IS634365 09/12/2015 EVREN İ
    IS634758 09/12/2015 MUHAMMET F Ç
  • Davidoff cool water
    Elie saab le parfum
    Issey miyale leau diessey femme
    Chloe love

Bu bayan parfümleri önümüzdeki hafta içi listemizde olacaklar.

----------------------

Bayda ise

Thierry mugler a*men
    Burberry beat

gelecekler arasında.

Sevgi ve saygılarımla..
  • 2 adet parfüm alımı sağladım.Çok ilgili bir arkadaş,teşekkürler.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam orada da 9aralık yazınca ben dedim dünküler :)

eser hocam ayrıca bu şişeleri geri sana göndersek sıkıntı olur mu. yani napacaz yoksa bu şişeleri biz.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Atın hocam hem kargosuna değmez hem de kullanılmış şişeyi tekrar kullanmak yasak :)
  • ben hafif ama hoş kokulu parfüm istiyorum oyle agır ve yogun kokan parfumleri sevmem. sanırım benm tarzim yaz parfümü olarak geçiyor çok fazla kalıcı olmayan? bana ne önerirsiniz acaba? avon fullspeed kullandım en son mesela
  • zobar_citro kullanıcısına yanıt
    Tobacco Vanillie akşmadan sabaha kalan ve akşam tütün kokarken sabah vanilyaya dönen tam da ismi gibi bir parfüm. Özellikle tütün ve vanilyanın bir arada olduğu notası çok hoştur ama iki koku tarzı birbirine tezat olduğu için ilk kullananı biraz aldatıyor. Sonrasından geçiş notalarına hazırlıklı olacağınızdan eğer ki bu notaları seviyorsanız ki; vakko beğendiğinize göre hoşunuza gider, beğeneceksiniz Sürekli kullanılacak bir parfüm değil ama farklılık yaratır ve üzerinizdeki kokuyu herkese farklı tondan hissettirdiği için merak uyandırır.

Irısh Tweed'e ben de son siparişimde istedim. Açılışı Cool Water, devamı ıslak bir ormanda alınan koku gibi diyorlar. Çok övülüyor ama orjinalinde çok daha ucuz olan cool water ile benzeşmesi nedeniyle cool water da ikame edebilir diyorlar. Hatta Arko traş kolonyasına kadar inmişler:) Şaka bir yana, tatklidin taklidinin iş yaptığı kokunun orjinalini övmeyen yok gibi.

Güle güle kullanın.

Saygılarımla.
  • hhoops kullanıcısına yanıt
    Nicos Sculptre, Burberry classic, ck euphoria, Channel Allure Sport, Lacoste red, Armani black Code, Versace Eros, Ghivency Pi

Bunlar bana göre hafif kokular. Creed denemediğim için birşey diyemedim ama dediğiniz tarzda varmış çeşitleri, onları bilen arkadaşlar cevaplayabilir. Tabi burada verilen her tavsiye kişisel aslında. Herkesin beğenisine göre parfüm değişecektir ve çok profesyonel bir parfüm uzmanı değilseniz, hafif bir kokuyu yoğun olarak görebilme ihtimali de var.

Saygılarımla.
  • hhoops kullanıcısına yanıt
    creed green irish tweed'i tavsiye ederim.çok fresh bir parfüm
    green irish tweed ile ilgili bir makale
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi çok Tobacco Vanillie dün oğlen saat 3 gibi seccademe sıkmıştım :D şu an seccade hoş bir koku kalmış.
    ilk başlardaki yoğunluğu gidince ilgi uyandıran bir ton var.

green irish tweed'e gelince bu parfüm yapmadan önce yapan eleman irlanda'da bir ava çıkıyor.
    ormandaki yeşili ve doğayı tasvir ettiği söyleniyor.
    gerçekten bu parfümü sıktığımda gözlerimi kapadığımda kendimi yoğun bir çam ormanında gibi hissediyorum.
    bana enerji veriyor.ayrıca beni çok çarpan bir notası var.
    bu parfümüde eser hocam yanlışlıkla yollamıştı.
    bazen yanlışlıklar güzel sonuçlar doğurabiliyor :)
  • Değerli dostlarım şuandan itibaren gelecek olan siparişleri yarın kargolayabilirim. Ayrıca saat 16:30a kadar mesajlara cevap veremeyebilir / geç cevap verebilirim.

Bu sayfada güzel yorumlar olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ürün seçimlerinde bu gibi açıklayıcı yorumlara dikkat ederseniz çok sevinirim. Emekleri boşa çıkarmayalım :)

Bu traş loynonu konusuna değinmek istiyorum.

Güzel kokular sürekli taklit edilirler. Bu yüzden bazı traş losyonları Creed git gibi veya Cool water gibi kokarlar. :) Onlar kolonya gibi kokmaz.

Git aslında uzun kullanımda cool waterdan cok farklıdır. Alt notalar gidişatı vs alışıldıktan sonra tekrar cool w. denendiğinde aslında pek benzemediğini anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 10 Aralık 2015; 13:17:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Değerli dostlarım şuandan itibaren gelecek olan siparişleri yarın kargolayabilirim. Ayrıca saat 16:30a kadar mesajlara cevap veremeyebilir / geç cevap verebilirim.

Bu sayfada güzel yorumlar olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ürün seçimlerinde bu gibi açıklayıcı yorumlara dikkat ederseniz çok sevinirim. Emekleri boşa çıkarmayalım :)

Bu traş loynonu konusuna değinmek istiyorum.

Güzel kokular sürekli taklit edilirler. Bu yüzden bazı traş losyonları Creed git gibi veya Cool water gibi kokarlar. :) Onlar kolonya gibi kokmaz.

Git aslında uzun kullanımda cool waterdan cok farklıdır. Alt notalar gidişatı vs alışıldıktan sonra tekrar cool w. denendiğinde aslında pek benzemediğini anlarsınız.

HAklısınız Eser Bey. Genelde koku gibi soyut bir kavramı anlatmak için bilinirliği olan kokular üzerinden tarifler yapılır. Zaten creed'in kendine has kokusunu diğerlerinin veremeyeceği aşikar.

Umarım aslında Creed'in çok daha özel olduğunu belirtmek için yaptığımız yorumlar yanlış anlaşılmamıştır.

Ben hevesle bekliyorum ama MNG karko anlaşılan Sürat KArgo gibi hızlı olamayacak. Sürat Kargo hiç beklemediğim anda ertesi gün getiriyordu parfümleri, MNG ise ise beklenildiği üzere şu an Trabzon'da daha.

Saygılarımla.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Surat kargo hiç kullanmadım ki üstadım ben. Hep mng :) Mecburi kargo firmam gibi artık o.

2 günden evvel gelmez benim kargolar :( Keşke dün yolladıklarımın hepsi yarın alabilse :)
  • Valla kargoların sıkıntı durumları şubeyle alakalı, eski oturduğum yerde mng berbattı sürat ve aras iyiydi, burda da tam tersine mgn ve yurtiçi iyi sürat desen daha şubelerine telefon numarasından bir kere bile ulaşamadım. Çok değişken yani, tamamen muhit ve şubeyle alakalı diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 10 Aralık 2015; 15:27:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Surat kargo hiç kullanmadım ki üstadım ben. Hep mng :) Mecburi kargo firmam gibi artık o.

2 günden evvel gelmez benim kargolar :( Keşke dün yolladıklarımın hepsi yarın alabilse :)

KArgo'yu karıştırdım o zaman ama ertesi gün elime ulaşan oldu:) O zamana has bir durummuş demek ki.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 10 Aralık 2015; 15:43:18 >
  • quote:

Nadir de olsa bir yerlere 1 günde gidiyor demek ki :) Hayırlı olsun hocam güle güle kullanmanız dileği ile..

Buldum mesajı:) 9 Temmuzda istemişim 10 Temmuz da gelmiş:)

Saygılarımla.
  • Mng kargocu adam aradı az önce cep telefonumdan .

-mng kargodan arıyorum, kargonuz var evdemisiniz ?
    +Evet evdeyim getirebilirsiniz kargoyu.
    -Beyfendi şuan binada elektrikler yok gelin alın aşağıdan kargonuzu ben aşağıdayım.
    +Dalga mı geçiyorsunuz ?
    -Hayır beyfendi biraz yardımcı olun aşağıya birşey falan sallayın alın inemezseniz.
    +Nasıl birşey sallayayım evim girişe bakmıyor ayrıca 12 kattan aşağı ne sallayayım.
    -Malesef beyfendiyukarı çıkamam.
    +Sizin getireceğiniz kargonun ben...

Kargo şuan şubede. Şube ise ebesinin nikahında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 10 Aralık 2015; 16:06:53 >
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.