Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (509. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 49 Misafir (37 Mobil) - 15 Masaüstü39 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.049
Favori
8.317.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Benimkide kör tercih hocam, notalara açıklamalara bakarak yaptığım bir tercih Chanel chance ile bu parfümü düşünüyorum. Sizin öneriniz veyahut diyeceğiniz bişe varsa lütfen söyleyin :)

Chanel Change aldınız mı bilmiyorum ama geçen gün ablama aldım.Kalıcılığı gerçekten çok fazla.Kokusu da gayet hoş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parfüm uzmanı değilim ancak Eser Bey den aldığım birkaç parfüm için benim yorumlarım şu şekilde. Belki faydalı olur.

Erkek:
    Paco Rabanne - iNViCTUS : Çok güzel, ağır değil. Kalıcılık çok iyi
    Creed - Millesime imperial Delux : Güzel, fresh koku, ağır değil. Kalıcılık yeterli.
    Nasomatto - Black Afgano Delux : Kişiye göre değişir ama oldukça ağır. Kalıcılık da çok fazla.
    Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme : Güzel, biraz ağır, kalıcılık yeterli.
    issey Miyake l'eau d'issey : Çok güzel, fresh koku, hafif, kalıcı.
    Bond No. 9 - New York Amber Delux: Kişiye göre değişir ama oldukça ağır. Kalıcılık da fazla.

Bayan:
    Paris Hilton : Çok güzel, çiçeksi, fresh, kalıcılık çok iyi.
    Paco Rabanne - Lady Million : Güzel, kalıcı.
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    Evet onu direkt düşünüyoruz kokusunu bende çok beğendim onun ikinci için düşünüyorduk o da zen olacak bakalım :)

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Zen konusunda da bana güvenebilirsiniz :)
  • Bende sanalpazardan "revolsea" kullanıcı adıyla sipariş geçtim hocam. Yorumlara bakarak bu 4 parfümü tercih ettim yaş 23 uygunmudur acaba biraz kör alım yaptım ama :)

Versace Eros
    invictus
    bulgari aqva
    vanilyalı boss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan178 -- 7 Aralık 2015; 12:23:15 >
  • arslan178 kullanıcısına yanıt
    Yaşınız için uygun. Uyarılacak bir seçiminiz yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Yaşınız için uygun. Uyarılacak bir seçiminiz yok :)

Teşekkür ederim o zaman aldım gitti hepsini :) kargoya verilir bugün sanırım değil mi ? :)
  • arslan178 kullanıcısına yanıt
    Yetişir evet :) kesenize bereket teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar sitedeki bir sorun nedeniyle özel mesajları açamıyorum. Şuana kadar gelen siparişleri zaten ancak yetiştirebilirim. Bu mesajdan sonra gelecek olan siparişler yarın kargolanacaktır.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser
    my burberry efsane olmuş hocam mükemmel bayan için...
  • 3 saattir ozel mesaj atmaya çalışıyorum atmadı server hata veriyor hocam burdan yazcam kusuruma bakma...burak9105 ismiyle sanalpazardan sipariş verdim hayırlı kazanclar diliyorum size...

istediğim parfümler

tom ford tobacco vanilya (alanlar bu koku hakkında yorum yaparsa sevinirim)
    terre hermes
    solo loewe

bir de irish tweede cool water gibi demişsiniz o da arko traş kolonyası gibi creed gibi bir firma daha ciddi parfüm üretir diye düşünüyorum ama koku hakkında hiçbir fikrim yok....arkadaşlar parfüm tavsiyenize açığım son parfüm konusunda biraz tavsiye alabilirim....Eser bey sizden de...

bir de iddialı olduğunuz sevebileceğimi düşündüğünüz bir parfümün testerını yollamanızı rica ediyorum hayırlı kazançlar...
  • snrturkmen kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Black point'i kullanmadım, yorum yapamayacağım. Fakat eskiden DP'den çok parfüm kullandım. DP parfümlerinin %90'ı nereye sıkarsanız yapış yapış yapar, alkol kokusu çok keskindir, hatta bazıları leke de yapıyor. Eser'in parfümleri gayet temizdir, ve kokuların birçoğu orjinalinden daha iyi diyebilirim. Eser Hocam'ın parfümünden aldıktan sonra ne DP gibi yerlerden birşey alabiliyorum, ne de orjinal olanları. İnan evde 2-3 şişe orjinal parfümüm(davidoff, burberry, armani, antonio banderas, rochas, cartier...) boynu bükük duruyor, kullanmıyorum bile. Deneyin derim, denemeden anlatılması zor.
  • kardeşim ilgin için teşekkür ederim parfümü biliyorum Eser beyden aldınız mı başarılı buldunuz mu acaba?..
  • işte duymak istediğim cevap :)..... orjinali çok özel bir koku ama malesef 4 basamaklı fiyatı var :)...

teşekkür ediyorum saolun..
  • Eser Bey merhaba, ikinci siparişimi verdim :) Delux farkıyla birlikte 68 tl ödemeyi yaptım.
    İstediğim parfümler
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    Tom Ford - Extreme
    Nasomatto - Black Afgano Delux (20 tl 50ml) (Yeni)
    Creed - Aventus Delux (20 tl 50ml)
  • 7 Aralık MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

IS100546 07/12/2015 AHMET B A
    IS101168 07/12/2015 YUNUS A
    IS101733 07/12/2015 KÜRŞAT M
    IS103190 07/12/2015 ALPER T
    IS103705 07/12/2015 AHMET Ş
    IS103874 07/12/2015 ÖZKAN Ö
    IS104292 07/12/2015 MURAT G
    IS114819 07/12/2015 ÜMİT Y
    IS117693 07/12/2015 SEMİH B
    IS119323 07/12/2015 FATİH K
    IS122405 07/12/2015 HALIT T S
    IS127189 07/12/2015 İLKAY Ş
    IS129885 07/12/2015 SADIK B A
    IS133445 07/12/2015 RAMİ G
    IS134186 07/12/2015 ERDOPAN K
    IS94657 07/12/2015 BARIŞ Ö
    IS97120 07/12/2015 AHMET S
    IS97406 07/12/2015 GÜRCAN G
    IS97634 07/12/2015 OĞUZHAN A
    IS97904 07/12/2015 TARIK A
    IS98334 07/12/2015 TALHA D
    IS98993 07/12/2015 ERCAN N
    IS99815 07/12/2015 CANER Y
  • arkadaşım gidip tekin acarda denemis hocam, harika bunu kesin almamız lazım diyor orjinale yakın kokusu varsa bağımlısı olur herhalde

hocam tavsiyenizi göz önünde tutuyorum, bir dahakine aklımda inşallah. my burberry ile lacoste classic olur :) ayrıca mesajınızı okudum hocam tom ford tobacco, riskli seçim aşırı ağır bir kokudur. dikkatli olun

Eser hocam, ben senden invictus, creed aventus, jean paul, armani black code, burberry classic aldım.. bana kış için önerebileceğin çok ağır olmayan kokular var mıdır.. 2 tane erkek düşünüyorum, biri givency insense arkadaşa almıştık senden ekşimsi çok harika bir kokusu vardı. varsa tavsiyen değerlendireyim yoksa aventus yada invictus alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 7 Aralık 2015; 21:53:58 >
    Bence seçtiklerin gayet iyi. Üzerine konuşup başka ürün seçmeye gerek yok hocam. Neye göre öneri yapacağım ki. Sizlerin zevkini bilemem. Bunu en iyi merak ettiğiniz kokuyu fragratica'dan bakarak yapabilirsiniz. Ben amber, iris, deri, paçuli seviyorum. Sevdiğiniz kokudaki notaları bulup o şekilde ileride seçimler yapın. Bunu da en iyi fragrantica'dan takip edebilirsiniz. Bana biri öneri derse ben en çok satılanları yazarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 7 Aralık 2015; 22:15:53 >
    eyvallah hocam orjinalinin kokusunu biliyorum başarılı bulduğum bir koku....parfümün farklı olması beğenilmesinden daha ön planda benim için....

my burrberyi de en kısa sürede deneyin hasta olacağınızı garanti ederim çoookkk başarılı...

çok ağır olmayan kış için uygun koku bvlgari man düşünebilirsiniz...ama buram buram koksun sıktı mı kalıcı olsun herkes çok beğensin derseniz xeryus rouge çok iyidir...
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser hocam is bankasindan bir adet sekizli paket havalesi gectim istedigim urunler:

2x creed g.i.t

2x Hermes terre

2x Chanel chance (bayan)

2x Burberry My burberry (bayan)

Eger munmkunse testerlari bu sefer bayan olarak eklermisin?

Adresi pm olarak atiyorum

Simdiden tesekkurler.Kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.