Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (5 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32943295329632973298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henüz kokuyu görmedim hocam. Şuanlık yok, ileride bakarız insallah.
  • Merhabalar , 150 -200 tl yi geçmeyecek kokusu 4-5 saat kalabilen erkek parfüm önerebilir misiniz? Ayrıca izmirde şubeniz var mı?

edit: siteden biraz baktımda en çok satanlardan sauvage 2015 ve invictus 2013 kaç ml olduğu yazmıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline94 -- 3 Eylül 2022; 21:34:18 >
  • skyline94 kullanıcısına yanıt

Standart 50 ml hepsi. Yazdığınız parfümler talebinizi karşılar. Sadece Artvin'de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bad boy yorumlayacak varmı ? Kokusu kalıcılığı falan teşekkürler.

• Selamlar..Bois İmperial
    Enclade
    Vakko infinity
    Xerjoff Don çalışmayı düşünüyormusun Eser hocam :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aventus ( nirvana) için yorum yapacağım yıllardır orjinal aventus kullanıcısı olarak fiyatların aşırı atması sonucu burdan aldım bir arkadaş tavsiyesi ile. İlk açılıştaki sentetik açılışı saymazsak ürün başarılı diyebilirim. Tavsiye ederim %90 oranında başarılı

• Eser Bey merhaba. Site üzerinden 7426756516 nolu siparişi girdim ama not düşmeyi unutmuşum. Tester olarak kadınlar için gönderebilirseniz sevinirim. @EserKozmetik

• 2987873332 sipariş kodum. 1'e 5 kala verdim umarım yetişir.

Bleecker tester var ise ekstra memnun olurum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RohanRangers -- 5 Eylül 2022; 13:5:0 >
  • %75 dolu seasand’i the best ile takaslamak istiyorum. ilgilenenler ozel mesaj atabilir

• 8923455525 Sipariş no
    Erkek bayan karışık güzel testerlarınızdan gönderirseniz sevinirim teşekkürler

• % 98 dolu seasand , ojm , bmw satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir

• Boyner faturalı Orjinal eros var elimde 130 ml civarı ,ilgilenen fiyat verebilir

4 5 adet Tutaste veya best+2-3 adet tutaste ile takaslayabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SİPARİŞ no 9749553318

hocam bugün kargoya verirseniz süper olur perşembe günü gelsin sonra il dışına vs çıkıcam diğer hafta kargo şubelerinde uğraşmayayım :)

• Merhaba 6962464418 siparişim yanında tester gönderirseniz sevinirim

• Arkadaslar TEK şişe haric tüm siparişlerinize haftanın testerini ekliyoruz. Talep etmenize gerek yok numune ürün için.

Dostlar bugün sabah 10:00 dan sonra verdiğiniz siparişlerin faturası hala sistemden ötürü kesilemedi ancak kargolarınızı çıkardım. Düzeldiği anda tümü kesilmiş olacak. Site siparişlerinin faturası mail olarak gelecek. Manuel siparişler için fatura görseli ihtiyacınız varsa lütfen PM ile İsim soyisim ileterek faturanızı isteyin.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Tesekkurler cikmis kargolar

• Old spice wolfthorn deodoranta benzeyen bi koku var mı listenizde ? Bu deodorantın parfümü olsa efsane olur mükemmel kokuyor

• Bir özel mesaj attım bakabilir misinz?

• Arkadaşlar merhabalar

Dior - Sauvage Elixir(dex)

Givenchy - Gentlemen Edp [Gent]

Dior - Homme intense [PR7]

üçü arasında tavsiyeniz hangisi olur

Parfums De Marly - Layton [LAY]

Parfums De Marly - LAYTON [TON] STOKTA YOK @EserKozmetik bu ürün gelecek mi üstte lay kodlu ürün ile çok fark varmıdır

teşekkür ederim

• Lavanta kokusunu seven biriyseniz Elixir, pudramsı kokuları seven biriyseniz Gentlemen'i öneririm. Gentlemen ve Dior Homme Intense koku profilleri olarak birbirlerine az da olsa benziyorlar ama Gentlemen çok daha kaliteli kokuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 7 Eylül 2022; 15:48:57 >
  • 
Sayfa: önceki 32943295329632973298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.