Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: jeremy81 , atom-karınca
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün içinde çok fazla terleyen birisiyim, parfümü evde sıkıp çıkarken terleyince tenimde direk yanma hissiyatı oluyor ne önerirsiniz bunun için?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DeepStorm kullanıcısına yanıt

opus v merak ediyorum hocam uzun zamandir..tarifleyebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşide okudum kalıcı değil tarzında yorum yapmışlar kullananlar bilgilendirebilir mi

• Xeaza kullanıcısına yanıt
    Elbiseye püskürt

• Selam Arkadaşlar, elimde şu parfümler var ve şunları ekleyeceğim. Çeşitlilik olarak tekrarlama yapmasını istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Elimdekiler:

ZEGNA - Zegna Florentine iris [ZEG]

Bonb Ny - Scent of a peace [SOP]

Guerlain - iDeal [iDol]

M.Micallef - Royal Vintage [ROYL]

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]

Alacaklarım: (3-4 tane alacağım lütfen seçmemde yardımcı olun)

Bvlgari - TYGAR [TYG]

BORDO AFRIQUE [BAL]

SAUVAGE ELIXR [DEX]

GANYMED [Gmad]

KANAL SPORT EXTREME [CAX]

LE MALE LE PARF [Jean]

BLEU ELECTRIQUE [YBE]

Prada - Luna Rossa Carbon [Carb]

GUILTY POUR HOMME [MEN]

Varsa önerebileceğiniz diğer parfümler (çeşitlilik ve deneme için) lütfen yazın

Teşekkürler, iyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackDigger

Selam Arkadaşlar, elimde şu parfümler var ve şunları ekleyeceğim. Çeşitlilik olarak tekrarlama yapmasını istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Elimdekiler:

ZEGNA - Zegna Florentine iris [ZEG]

Bonb Ny - Scent of a peace [SOP]

Guerlain - iDeal [iDol]

M.Micallef - Royal Vintage [ROYL]

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]

Alacaklarım: (3-4 tane alacağım lütfen seçmemde yardımcı olun)

Bvlgari - TYGAR [TYG]

BORDO AFRIQUE [BAL]

SAUVAGE ELIXR [DEX]

GANYMED [Gmad]

KANAL SPORT EXTREME [CAX]

LE MALE LE PARF [Jean]

BLEU ELECTRIQUE [YBE]

Prada - Luna Rossa Carbon [Carb]

GUILTY POUR HOMME [MEN]

Varsa önerebileceğiniz diğer parfümler (çeşitlilik ve deneme için) lütfen yazın

Teşekkürler, iyi bayramlar.

Tyg ve cax ,Jean ile ybe benzer tarzda kokular

Carbı eleyin direkt ,çok fazla kişiyle pişti olursunuz

Guilty de biraz feminen geldi bana

Ben olsam gmad,Jean,cax ve dex seçerim

• Bugün parfume point mağazadından Zilli diye bir fransız markadan bir parfüm denedim, layton muadili, indirimli hali 1000tl parfümlerinin. Tutaste özel seri layton bu parfüme on basar, çok daha doğal ve güzel kokuyor, zilli denen markada basmışlar ucuz vanilyayı 1000tlye satıyorlar. Tutastenin değerini bir kere daha anladım, her parfümde çok iyi değil tabii ki, bunun olması da zor ama bazı parfümlerde bu fiyata rakipsiz..

• BlackDigger B kullanıcısına yanıt
    Hocam eser hocamdaki elixir bence efsane bir koku, sahip olduklarınızda da benzeri yok. Onu bi ekleyin önce . Ganymede de çok niş bir koku, ya çok seveceğiniz ya da hiç sevmeyeceğiniz tarzda, eğer önceden denemediyseniz almayın. Diğerleri hakkında yorum yapmayayım, hepsine hakim değilim.

• Geçen hafta yazmıştım ama kimse öneride bulunmadı tekrar sormak istiyorum aynı soruyu;

Alıntı

metni:
    Yazlık tavsiye istiyorum sizlerden; genç, hareketli, enerjik ve dinamik bir koku arıyorum. Favorim Lacoste Red, oldukça da memnunum lakin performansı beni tatmin etmiyor. Yazlık bir kokudan yüksek performans beklentim yok tabi ama en azından fark edilmesini istiyorum.
    Şöyle bi notalara bakınca ilgimi çeken parfümler Blue Seduction, Roja Elysium, Virgin Island Water ve Memo oldu. Hiçbirinin nasıl koktuğunu bilmiyorum sadece notalarına baktım gerek yazdıklarımdan gerek de başka öneriniz varsa her şeye açığım.
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt

Haklısınız ama TYG ı listeye koymamın nedeni herkes mi memnun olur, bir tane kötü yorum görmedim ve gerçekten çok sevilmiş. O yüzden şans vermek istemiştim ama çok benzerlerse de yapacak bir şey yok. Yorumun için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackDigger

Haklısınız ama TYG ı listeye koymamın nedeni herkes mi memnun olur, bir tane kötü yorum görmedim ve gerçekten çok sevilmiş. O yüzden şans vermek istemiştim ama çok benzerlerse de yapacak bir şey yok. Yorumun için teşekkür ederim.

Cax yerine tyg koyun o zaman ,hepsi üst segment olmasın diye cax ekledim

• Eser Hocam merhaba, Hugo Boss Energise gelir mi acaba? Uzun bir zamandır yok sanırım.

• Kara Komite @

Siz de TYG deneyin madem :)

egemi @

Hocam ürün aklımda ama henüz güzel bir çalışma bulamadım. Bulduğum an eklemiş olurum.
  • Tygar elime ulasti. Calistigim yerde birinin bu kokuyu kullanmasi ve benim bu kokuyu onda aldigimda bu nebicim koku demem disinda sorun yok jddjdkdk ancak koku genel begeniye uygun, cok agresif bir performansi var dolduruyor. Bana one millionla sabuagenin karisimi gibi geldi

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim bir kişi daha TYG önerdi. Elimde zaten mevcut çok sevdiğim de bir koku lakin tam aradığım kriterlere yakıştıramıyorum açıkçası TYG'yi. Red gibi genç ve hareketli bir koku arıyorum TYG bence biraz olgun ve ağırbaşlı kaçıyor bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama düşüncem bu yönde

• john varvatos artisan pure düşünüyor musunuz

• Kara Komite kullanıcısına yanıt
    Versace Eros kullanmadıysanız aradığınız gibi bir koku olabilir.

• vjdddfbjhf V kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkür ederim. Koku tende daha farkedilir ve güzel durduğu için tene sıkmak istiyorum, parfüm sıkılacak bölgeye kokusuz krem sürmek gibi öneriler var mı diye sordum aslında konuda.

• @EserKozmetik hocam MMO ne zaman gelecek ?

• Xeaza kullanıcısına yanıt
    Ter, Krem, vazelin vb şeyler ile parfümü kullanmayıp, herhangi bir alerjiniz vs yoksa teninize direk uygulamanızı öneririm. Yaz aylarında tahrişlerin fazla olacağı için hassas bir bünyeniz varsa eşyada, bir sorununuz yoksa tende kullanmanızı öneririm. Krem vs şeyler esansın emilimini engelleyip sizi rahatsız edecektir. Ve yayılımı düşürük kalıcılığı arttıracaktır. Parfümlerin düzlemini bozmadan temiz tene uygulamanızı öneririm.

mhmmdarslan

Firmanın verdiği tarihe göre AY SONU. Ürün Türkiye'ye girdiğinde net tarih vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 13 Temmuz 2022; 14:29:44 >
  • 
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.